Тури до Львова
Тур до Львова з Admiral Travel – це найкращий уікенд, про який Ви можете не лише мріяти, але й разом із нами реалізувати. Місто Лева лише за кілька годин здивує і причарує Вас на декілька днів. Оберіть для цього наші тематичні тури «Місто з ароматом кави», «Хмільний Львів» або «Таємниці Львова».
Вирушайте з Admiral Travel у популярні уікенд-тури до Львова з Херсона і насолоджуйтесь чудовим старовинним містом, мандруючи шоколадними вуличками, таємничими підземеллями, пивоварнями і визначними історичними пам'ятками. Або ж приєднайтесь до «Таємничого туру до Львова» і відвідайте кілька чудових екскурсій містом: "Австрійський Львів", "Підземелля стародавнього Льова", "Еротичний Львів", "Високий Замок", "Шляхами Личаківського кладовища", "Елітний Львів", «Вуличками старого міста», «Підземелля Львова».
Будь-якої пори року Львів заворожує Вас свою красою та неповторністю. Admiral Travel запрошує Вас у тури до Львова де ви сповна зможете насолодитися ароматом свіже звареної кави і отримати ціле море радісних і позитивних емоцій. Чудові парки, старовинні храми і легенди Львова ніколи не зможуть залишити Вас байдужим.

Дізнавайтеся першими про нові тури та подорожі