ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 1200 грн _ щоп'ятниці
Хмільний Львів
(автотур зі Львова)
Ми пропонуємо Вам стати частинкою львівського життя, поринути в екзотику міських кнайп та неповторність львівських вуличок.
Переваги туру
— ми досліджуємо всю найважливішу спадщину Львова;
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день (п`ятниця) Львів
Приїзд до Львова. Зустріч на вокзалі, трансфер в готель.
Поселення після 14:00 (за дод. оплату можливе раннє поселення)
14:30-17:30 Пішохідна екскурсія "Хмільні легенди старовинного Львова". "Не знати пива — не знати радощів!" — так колись говорили у стародавньому Світі. Пивний тур подарує незабутні враження та купу радощів! Історію появи цього напою "розповість" монах-пивовар, що завмер з бочкою пива біля колишнього єзуїтського монастиря. А про пивні смаки можна буде "спитати" у загадкового пана що з кухлем присів біля будівлі колишньої Гауптвахти. Про технологічний процес варіння найстарішого напою світу розповість "Театр пива "Правда"", а поміряти свій животик з пивним пупом України можна буде біля Королівської пивоварні! "Липове" живе пиво "Mons Pius" можна буде спробувати в однойменному ресторані (а взимку особливо гаряче зі спеціями та сиропами!), веселого "Зеника" запропонує "Дім легенд", де смакуючи пиво можна споглядати панораму Львова а також загадати бажання влучивши у капелюх сажотруса, що сидить на трубі. Також сьогодні у Львові працює і "Пивна циця", яка ніколи не відмовляє тим, хто добре з нею обходиться. І на завершення справжнє чеське пиво у пивному ресторані "Старгород...
Ввечері рекомендуємо відвідати:
— Ресторан-пивоварня у Львові «Кумпель»
— Театр пива "Правда" - саме той театр, де не варто пропускати жодної прем'єри!
— Хмільний дім Роберта Домса
2 день (субота) Львів
Сніданок в ресторані готелю.
11:00—14:00 Автобусна екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту, з оглядового майданчика гори Високий Замок — найвищої гори міста (зупинка з виходом). Собор Юра — колишній головний греко-католицький храм України, найяскравіша пам'ятка бароко в Україні (зупинка з виходом), Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО, тут Ви побачите могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського (зупинка з виходом). Також Ви побачите старовинні галицькі храми, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр, Стрийський парк.

Факультативно пропонуємо:
15:00—17:00 "Підземеллями Львова" (2 год). Ви відвідаєте найдовші та найстаріші підземелля міста лева. Найбільш таємничими підземеллями Львова, де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць є підземелля Єзуїтського монастиря. Як нам відомо місто стоїть на ріці, яка сьогодні протікає під землею у величезному колекторі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою. Ви відвідаєте підземелля, що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок - підземелля аптеки "Під Чорним Орлом", підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові "прангер" - стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова. А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова. (Додатково оплачуються вхідні квитки).
3 день Золота підкова Львівщини
Сніданок. Вільний день або факультативно пропонуємо:
09:00-18:00 Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини" з відвіданням Олеського замку — видатна пам'ятка архітектури та історії XIV—XVIII ст. Перша згадка — 1327 р. Польські історики називають Олесько — колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків — Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв. В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, "Віденський" зал (з найбільшою картиною України "Битва під Віднем", розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи "українського Мікеланджело" Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком — фондосховище Львівської галереї мистецтв.
Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква. Підгорецький замок — один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір.
Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір'ї замку - великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Повернення до Львова — (факультативно — 350 грн/особа + вхідні квитки 120 грн/особа).

Або

10.00—16.00 Екскурсія в Жовкву та Крехів.
Жовква — місто-фортеця з неповторним архітектурним ансамблем, засноване в XVI ст., одна з резиденцій польського короля Яна ІІІ Собеського. Місто доби Ренесанс, яке за кількістю архітектурних пам'яток займає друге місце після Львова. Туристи побачать Жовківський замок, площу Ринок і Ратушу, кафедральний костел Святого Лаврентія з падаючою дзвіницею та некрополем родини Собеських та Жолкевських, Василіянський монастир з Храмом Серця Христового (1612 р.), та мощами святого Партенія і унікальними розписами в стилі українського модерну; комплекс Домініканського монастиря з ранньобароковим костелом; синагога (1692 р.); Звіринецькі та Глинські ворота; міські мури та вежі. Переїзд у Крехів — відомий в Україні релігійний центр, де знаходиться відомий греко-католицький монастир з чудотворними іконами Святого Миколая та Божої Матері. Біля монастиря знаходиться джерело з цілющою водою. Повернення до Львова — (факультативновартість 300 грн/особа).
Виїзд зі Львова.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проживання 2 ночі (DBL/TWiN);
— 2 сніданки;
— трансфер вокзал-готель;
— автобусна екскурсія по Львову 3 год,
— пішохідна екскурсія по Львову 3 год;
    Додатково оплачується
    — вхідні квитки — 25 грн/особа.
    — факультативні програми (потрібно бронювати при замовленні туру);
    — медичне страхування.
    — особисті витрати,
    — харчування;
    — залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
    Вартість за 1 особу при двомісному розміщенні, в грн.:
    Гетьман 3* (cтандарт) 1200
    Апартаменти Ірена (стандарт) 1460
    Апартаменти Ірена (студіо) 1550
    Старий Краків 3* (стандарт) 1550
    Преміум 3* (cтандарт) 1770
    Леотель 3* (стандарт) 1850
    Нота Бене 3* (стандарт) 1875
    Львів 3* (стандарт) 1900
    Євроготель 3* (стандарт) 2110
    Жорж 3*(стандарт) 2380
    Reikartz Дворжец 3* (стандарт) 2570
    ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
    1200 грн_ __ грн
    Ви замовляєте тур
    Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
    Кількість місць
    1
    10