Сніданок. Вільний день або факультативно пропонуємо:
09:00-18:00 Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини" з відвіданням Олеського замку — видатна пам'ятка архітектури та історії XIV—XVIII ст. Перша згадка — 1327 р. Польські історики називають Олесько — колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків — Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв. В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, "Віденський" зал (з найбільшою картиною України "Битва під Віднем", розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи "українського Мікеланджело" Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком — фондосховище Львівської галереї мистецтв.
Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква. Підгорецький замок — один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір.
Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір'ї замку - великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Повернення до Львова — (факультативно — 350 грн/особа + вхідні квитки 120 грн/особа).
Або
10.00—16.00 Екскурсія в Жовкву та Крехів.
Жовква — місто-фортеця з неповторним архітектурним ансамблем, засноване в XVI ст., одна з резиденцій польського короля Яна ІІІ Собеського. Місто доби Ренесанс, яке за кількістю архітектурних пам'яток займає друге місце після Львова. Туристи побачать Жовківський замок, площу Ринок і Ратушу, кафедральний костел Святого Лаврентія з падаючою дзвіницею та некрополем родини Собеських та Жолкевських, Василіянський монастир з Храмом Серця Христового (1612 р.), та мощами святого Партенія і унікальними розписами в стилі українського модерну; комплекс Домініканського монастиря з ранньобароковим костелом; синагога (1692 р.); Звіринецькі та Глинські ворота; міські мури та вежі. Переїзд у Крехів — відомий в Україні релігійний центр, де знаходиться відомий греко-католицький монастир з чудотворними іконами Святого Миколая та Божої Матері. Біля монастиря знаходиться джерело з цілющою водою. Повернення до Львова — (факультативно — вартість 300 грн/особа).
Виїзд зі Львова.