ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 1250 грн _ щоп'ятниці
Місто з ароматом кави
(автотур зі Львова)
«Львів — це архітектурний еталон Європи в Україні, Львів — це те місто, куди імпульсивно їдеш. Тут
затишно, по-домашньому, і дуже добра кава»,— зазначив письменник, телесценарист Антон Фрідлянд.

Переваги туру
— ми досліджуємо всю найважливішу спадщину Львова;
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день (п`ятниця) Львів
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі, трансфер в готель.
Поселення після 14:00 (за дод. оплату можливе раннє поселення).
Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав'ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав'ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова — просп. Свободи біля Оперного театру — архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок — серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви — архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом — у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам"яткою — Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року"... Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.
Факультативно пропонуємо:
15:00-17:00 "Підземеллями Львова" (2 год). Ви відвідаєте найдовші та найстаріші підземелля міста лева. Найбільш таємничими підземеллями Львова, де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць є підземелля Єзуїтського монастиря. Як нам відомо місто стоїть на ріці, яка сьогодні протікає під землею у величезному колекторі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою. Ви відвідаєте підземелля, що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок - підземелля аптеки "Під Чорним Орлом", підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові "прангер" - стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова. А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова.
2 день (субота) Львів
Сніданок. Розпочніть свій ранок , за львівським звичаєм, з горнятка запашної чорної кави.
Оглядова екскурсія по Львову (3 год.): під час оглядової екскурсії Ви зможете оглянути собор Св. Юра — головний греко-католицький храм України, який є частиною комплексу: палац митрополитів, собор з дзвіницею, будинки капітули, сад. Високий замок — огляд міста з висоти пташиного польоту, старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамче (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), комплекс Львівських університетів, проспект Свободи, Порохова вежа, Міський та Королівський арсенали, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Факультативно пропонуємо:
15:00-18:00 Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: екскурсія проходить по території міста, збудованої переважно в ХІХ- поч. ХХ ст, коли Галичина була в складі Австро-Угорської імперії. Ви відвідаєте будинок вчених (колишнє шляхетське Казино), колишній Галицький Сейм, де зараз знаходиться головний корпус ЛНУ ім. Івана Франка, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та інші цікаві місця - 100 грн за особу. (вхідні квитки оплачуються додатково - 45 грн/ос).
3 день Золота підкова Львівщини
Сніданок. Вільний день або факультативно пропонуємо:
09:00-18:00 Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини" з відвіданням Олеського замку — видатна пам'ятка архітектури та історії XIV—XVIII ст. Перша згадка — 1327 р. Польські історики називають Олесько — колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків — Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв. В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, "Віденський" зал (з найбільшою картиною України "Битва під Віднем", розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи "українського Мікеланджело" Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком — фондосховище Львівської галереї мистецтв.
Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква. Підгорецький замок — один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір.
Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір'ї замку - великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Повернення до Львова — (факультативно — 350 грн/особа + вхідні квитки 120 грн/особа).

Або

10.00—16.00 Екскурсія в Жовкву та Крехів.
Жовква — місто-фортеця з неповторним архітектурним ансамблем, засноване в XVI ст., одна з резиденцій польського короля Яна ІІІ Собеського. Місто доби Ренесанс, яке за кількістю архітектурних пам'яток займає друге місце після Львова. Туристи побачать Жовківський замок, площу Ринок і Ратушу, кафедральний костел Святого Лаврентія з падаючою дзвіницею та некрополем родини Собеських та Жолкевських, Василіянський монастир з Храмом Серця Христового (1612 р.), та мощами святого Партенія і унікальними розписами в стилі українського модерну; комплекс Домініканського монастиря з ранньобароковим костелом; синагога (1692 р.); Звіринецькі та Глинські ворота; міські мури та вежі. Переїзд у Крехів — відомий в Україні релігійний центр, де знаходиться відомий греко-католицький монастир з чудотворними іконами Святого Миколая та Божої Матері. Біля монастиря знаходиться джерело з цілющою водою. Повернення до Львова — (факультативновартість 300 грн/особа).
Виїзд зі Львова.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проживання 2 ночі (DBL/TWiN);
— 2 сніданки;
— трансфер вокзал-готель;
— автобусна екскурсія по Львову 3 год,
— пішохідна екскурсія по Львову 3 год;
    Додатково оплачується
    — вхідні квитки — 25 грн/особа.
    — факультативні програми (потрібно бронювати при бронюванні туру);
    — медичне страхування.
    — особисті витрати,
    — харчування;
    — залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
    Вартість за 1 особу при двомісному розміщенні, в грн.:
    Готель Вартість Гетьман 3* (cтандарт) 1250 грн
    Апартаменти Ірена (стандарт) 1470 грн
    Апартаменти Ірена (студіо) 1550 грн
    Старий Краків 3* (стандарт) 1650 грн
    Преміум 3* (cтандарт) 1550 грн
    Леотель 3* (стандарт) 1800 грн
    Нота Бене 3*(стандарт) 1950 грн
    Львів 3* (стандарт) 1900 грн
    Євроготель 3* (стандарт) 2250 грн
    Жорж 3*(стандарт) 2500 грн
    Reikartz Дворжец 3* (стандарт) 2650 грн
    ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
    1250 грн_ __ 1250 грн
    Ви замовляєте тур
    Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
    Кількість місць
    1
    10