ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 995 грн _ щоденно
Львів неперевершений
(тур зі Львова)
Найкрасивіший тур на вихідні до Львова на 3 дні, шедеври епохи бароко та середньовіччя старовинної Європи. Чарівність древнього Львова і доброзичливих городян, колоритні паби, оригінальні пивоварні та кав'ярні.
Що ми побачимо в цьому турі до Львова?
Ми досліджуємо всю найважливішу спадщину Львова. Історичний центр, собор бернардинів, базиліку Успіння Пресвятої Діви Марії, неповторної краси собор Юра, один з найкрасивіших в Європі оперний театр і багато іншого.

У вартість туру на вихідні до Львова входять:
— всі екскурсії;
— проживання у Львові;
— сніданки;
— трансфер з вокзалу в готель.

→ Що сподобається в турі ←
Найповніший тур на 3 дня до Львова. Тут Ви познайомитеся не тільки з історією стародавніх вулиць, а й заглянемо в підземелля Львова, які наповнені таємницями ченців, алхіміків і палацового життя.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Львів
Прибуття до Львова, трансфер вокзал-готель в вартості туру. Перша зустріч з містом завжди вражає. Гарний вокзал Львова в австрійському стилі і перший погляд на місто - готичні шпилі собору св. Ольги. Після поселення в готель, екскурсія "Середньовічний Львів" , де ми побачимо всю велич Львова.
Ми детально і цікаво познайомимося зі старовинним містом:
 • Площа Ринок - центр середньовічного Львова. Задумайтесь... тут торгують вже 700 років;
 • Бернардинський монастир-фортеця вражає багатством золотого інтер'єру;
 • Королівський та міський арсенали;
 • Вірменські та єврейські міські ділянки;
 • Головний храм вірменської діаспори Східної Європи в середньовіччі і найстарішу церкву 1367р.;
 • Грандіозний собор єзуїтів височить на центральній вулиці Львова;
 • Латинський кафедральний собор св. Марії у Львові, головний католицький храм України. Собор з унікальними каплицями - єдина в Україні пам'ятка церковної готики;
 • Домініканський кляштор (монастир) з Храмом Божого Тіла (Пресвятої Євхаристії) та музей релігії;
2 день. Львів австрійський і шедеври Львова
Сніданок.

11:00 - автобусна екскурсія " Австрійський Львів і передмістя ". Під час екскурсії буде можливість оглянути історичну частину Львова, що внесена до світової спадщини ЮНЕСКО (Собор святого Юра, Високий Замок, Личаківський некрополь - найбільший і найкрасивіший в східній Європі) Тривалість - 3 години.
Найяскравіша пам'ятка бароко на Україні - собор Святого Юра. Власне собор є частиною комплексу: бароковий собор з дзвіницею, палац митрополитів, будинки капітулу, ворота зі скульптурами, капітульні доми та владичий сад. Всередині храму знаходяться копія Туринської Плащаниці, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, мощі святих: святого Миколая, святого Валентина, святого апостола Петра. Незвичайна австрійська архітектура XVIII століття, оздоблення собору викликає непідробний захват (зупинка з виходом)

Личаківський цвинтар - дивовижний за своєю красою парк з 2000-ми скульптур під відкритим небом. (вх. квиток - 50 грн/ос, студенти та діти - 30 грн/ос).
Високий замок, найвища гора Львова, домінує над містом. Гору називають колискою міста - тут було закладено місто Львів Данилом Галицьким. Є кілька оглядових майданчиків. З верхнього майданчика відкривається панорама Львова з висоти пташиного польоту! (Зупинка з виходом)

Після автобусної екскурсії по Львову - вільний час. До Вашого захоплення вечірній Львів. Виблискуючі вогні старовинного міста демонструють свою вечірню пишність. Вулиці наповнюються святково вбраними городянами і життєрадісний настрій.

Пропонуємо повечеряти в одній з львівських кнайп: "Криївка", "Мазох-кафе", "Лівий берег", "Дім легенд".

Після вечері бажаючі можуть взяти участь у шоу "Вечірня містерія". Ви почуєте романтичні історії про львівських «Ромео і Джульєтту», побачите куточки Львова, які були милі серцю львівським романтичним хуліганам батярам, побачите місця, де проходили бали і карнавали, відчуєте епоху сентиментів, гітар і альбомів, почуєте розповідь про перебування у Львові авантюриста Джакомо Казанови і Леопольда фон Захер Мазоха. Закінчиться екскурсія вогненним "шоу" львівського "дракона" (150 грн/особа, діти - 100 грн/особа) .
3 день Інтриги і таємниці Львова
Сніданок.

12-00 - екскурсія-хіт "Підземелля Львова". Ні для кого не секрет, що в усі часи найпотаємніше відбувалось далеко за межами загального доступу. Так і львівські підземелля зберігають в собі чимало таємниць і подій. Підземелля собору єзуїтів, Домініканського собору були тими місцями, де творилася історія Європи.

Після закінчення екскурсії вільний час для придбання сувенірів, посиденьок в затишних львівських кафе. Самостійний трансфер на вокзал.
Поділитися з друзями
У вартості туру
 • Трансфер до готелю по приїзду до Львова;
 • Проживання в готелі у Львові (3 дні);
 • Оглядова екскурсія;
 • Сніданок в готелі (стандартне розміщення);
 • Супровід гіда-екскурсовода.
    Додатково оплачується
    • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (символічні 2-20 грн);
    • особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
    • страховка (за бажанням);
    • залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
    ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
    995 грн_ ____ 895грн
    Хостел, Економ (зруч. на поверсі, без сніданку) — 995 грн.
    Хостел, Економ (2-х місний) (зруч. на поверсі, без сніданку) — 1150 грн.
    Готель (нов.центр) Стандарт (зруч. у номері, із сніданком) — 1495 грн.
    Готель (ближній центр) Стандарт (зруч. у номері, із сніданком) — 1795 грн.
    Готель (історич.центр) Стандарт (зруч. у номері, із сніданком) — 2190 грн.

    • Знижка для дітей до 12 років - 10%
    • Для дітей до 6 років, без доп. послуг - безкоштовно
    • Вартість туру при 1-но місному поселенні - під запит
    Ви замовляєте тур
    Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
    Кількість місць
    1
    10