ВАРТІСТЬ_____________ДАТА ТУРА
550/500 грн____04 червня
Odesa Classics
«Щорічний міжнародний музичний фестиваль Odesa Classics — головний майданчик презентації класичної музики в Україні — цим літом відбудеться всьоме»
Odesa Classics. На одній ноті з високим мистецтвом...
— вибрані твори світової класичної музики у виконанні кращих віртуозів сучасності;
— арт-бранч в Моцарт / Сальєрі;
— екскурсія в Одеський національний академічний театр опери та балету;
— традиційний пленер на Потьомкінських сходах в рамках VII міжнародного музичного фестивалю Odesa Classics.

ODESSA CLASSICS
7-Й МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Європейський фестиваль для європейського міста!
Щорічний міжнародний музичний фестиваль Odesa Classics — головний майданчик презентації класичної музики в Україні цим літом відбудеться всьоме.

Програмою Odesa Classics цього року передбачені концерти з 2 по 11 червня та ще один спеціальний— 24 червня. Вони проходитимуть в Одеському національному академічному театрі опери і балету та у Великій залі Одеської обласної філармонії, а також у Зеленому театрі і традиційний open-air – на Потьомкінських сходах (4 червня).
Програма туру
11:45 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
12:00 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
13:00 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)

14:00 Екскурсія "За лаштунками театру" (Одеський національний академічний театро опери та балету)
Для всіх, хто має бажання поринути в незвичайну, загадкову атмосферу театру, пройтися його розкішними залами і коридорами, відвідати музейну експозицію, познайомитися з історією театру, а також зробити фотографії в його інтер'єрах.
Супроводжувати вас будуть професійні гіди, знавці історії театру, які неодмінно поділяться цікавими та захоплюючими історіями з життя театр
15:30 — арт-бранч Моцарт / Сальєрі.
Щоб не втомлювати вас довгими екскурсійними прогулянками і початковими розповідями з мистецтвознавчими концепціями, ми вирішили поєднати приємне з корисним в форматі арт-бранч.

Класичні бранчі припускають легкі десерти і закуски, невимушену атмосферу під девізом «Відпочинь, ти не на роботі», щоб повністю розслабитися, поспілкуватися в неформальній атмосфері і підкріпити свої сили.

Приємна бесіда в кафе "Salіeri" навпроти готелю "Моцарт" у богемній атмосфері, з найсмачнішою кавою, з десертами і напоями на ваш розсуд.

В саду «Пале-Рояль» пахне зеленню, свіжістю, весною і квітучими деревами! Зловіть момент особливої атмосфери – завітайте до Salieri на каву з десертом чи смачний перекус!

Поговоримо про українські мотиви та одеський слід у творчості Чайковського. Познайомимося з ароматом за мотивами Дега "Блакитні танцівниці". Намалюємо листівки в блакитних тонах...
16:00—21:00 — вільний час та прогулянки по місту.
Потьомкінські сходи
Мабуть, одне з найпопулярніших місць в Одесі. Сходи з'явились в середині ХІХ століття як подарунок князя Воронцова своїй коханій дружині Єлизаветі. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки і входять у десятку найкрасивіших в Європі. Тут призначають побачення, знімають і показують кіно, бігають крос прихильники здорового способу життя.

Дерибасівська
Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.

Дім сонця
Одне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт Дім сонця на пляжі Ланжерон. Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.

Площа Остапа Бендера
В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.

Будинок-стіна — житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

Музей якорів
В Одесі просто неба є Музей якорів. Їх дістали з дна моря. Раніше вони були частиною експозиції Музею морського флоту, але згодом їх виокремили і розмістили біля Морського вокзалу.

Музей контрабанди показує конфіскований товар і винахідливі способи його нелегального переправлення через кордон. Працює він на вулиці Катерининській, 6.

Музей воскових фігур в Одесі називається «У Баби Уті». Серед 70 персонажів – де Рібас, Рішельє, Пушкін, Ільф, Ахматова, Висоцький, Остап Бендер.
21:00 - Open-air концерт
Потьомкінські сходи

Національний симфонічний оркестр України
Володимир Сіренко (диригент)
Олексій Ботвінов (фортепіано)

Народний артист України Володимир Сіренко вже 20 років є художнім керівником і головним диригентом Національного симфонічного оркестру України. Виступав на сценах Амстердама, Парижа, Торонто та інших міст світу. Диригував Єрусалимським симфонічним оркестром, оркестром Брукліна і Лондонським Королівським симфонічним оркестром.
Диригент-постановник 10 опер, автор музики до більш ніж 20 фільмів. За запис «Реквієму для Лариси» Валентина Сильвестрова вперше в українській історії номінований на премію Grammy.

Олексій Ботвінов
народний артист України, світова зірка фортепіанного виконавського мистецтва, один з кращих сучасних виконавців музики Рахманінова. У надзвичайно широкому репертуарі піаніста – понад 30 концертів для фортепіано з оркестром. Ботвінов виступав з концертами у 45 країнах і є єдиним у світі піаністом, який виконав на сцені культовий шедевр Баха «Гольдберг-варіації» понад 300 разів.

В програмі
Россіні Увертюра з опери "Сорока-крадійка"

Юрій Шевченко Сюїта з балету «Запорожець за Дунаєм» за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського

Скорик "Мелодія"

Виступ переможця 4-го Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів ім. С.Могилевської

Чайковський Концерт №1 для фортепіано з оркестром

Cоліст — Олексій Ботвінов

Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
— екскурсія «За лаштунками театру»;
— арт-бранч Моцарт / Сальєрі;
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати;
— сувеніри.

ДОРОСЛІ__________ ШКОЛЯРІ
550 грн______ 500 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10