ВАРТІСТЬ____________ДАТА ТУРУ
600/550 грн____ 27 грудня/ 06 січня
Мюзикл "Ніч перед Різдвом" та загадкова Одеса
тур із Херсона та Миколаєва
Одноденнй тур із Херсона та Миколаєва з переглядом мюзиклу "Ніч перед Різдвом" та прогулянкою по Одесі
Переваги туру:
— чудовий культурний вікенд для всієї родини;
— перегляд спектаклю мюзиклу "Ніч перед Різдвом";
— прогуляєтесь чудовою Одесою.
Одесою потрібно насолоджуватися — зі смаком, комфортом і шиком. Ми склали цю програму для поціновувачів і гурманів так, щоб Південна Пальміра постала у всій своїй красі й величі, з легким флером морського прибою, сонця та місцевого колориту.
Відвідуємо: розкішну будівлю Нової біржі, знаменитий Оперний театр і Дерибасівську, грандіозні Потьомкінські сходи, обожнюваний одеситами Приморський бульвар, романтичний Пале-Рояль.
Програма туру
07:45 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
08:00 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
09:00 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)
12:00—14:00 оглядова екскурсія "Загадкова Одеса"
Ми докладно розповімо про те, як виникла історія з чудовою архітектурою, як перші одесити перетворили місто в південну столицю. Маршрут екскурсій пройде по найкрасивіших місцях міста: Аркадія, знаменитий Французький бульвар, вулиця Дерибасівська, Приморський бульвар з Потьомкінськими сходами та ін.

Всі головні визначні пам'ятки міста включені в маршрут екскурсії: пам'ятник Дюку, Потьомкінські сходи, Воронцовський палац, будинок з однією стіною, панорама одеського порту, вид на Воронцовський маяк, Тещин міст, будівля оперного театру, пам'ятник 12 стільцю, пам'ятник Утьосову і багато іншого.
14:00 обід.
Вільний час.
Звичайно, важко уявити приїзд в Одесу без прогулянки Дерибасівською, більша частина вулиці — пішохідна. Тут і архітектуру розглянути можна і паб відвідати, і обов'язково зробити фото на знаменитому 12 стільці. Поруч – Міський сад, де можна відпочити та посидіти на лавці-пам'ятнику з Леонідом Утьосовим. Оперний театр в Одесі вважається однією з найгарніших споруд світової архітектури. Далі, розглянувши Міську думу ви потрапите на Приморський бульвар – алея протяжністю 650 метрів, яка веде до Воронцовського палацу, колонади та Тещиного мосту. Звичайно, тут ви не пройдете повз пам'ятник Дюку Де Рішельє та Потомкінські сходи, якими зможете спуститись до Морського вокзалу та послухати хвилі, що розбиваються об причал та роздивитись гігантські судна, які зайшли в порт.

15:30 переїзд до Одеського академічного театру музичної комедії
16:00 перегляд мюзиклу "Ніч перед Різдвом".

мюзикл на 2 дії за М. Гоголем
Тривалість — 2 год 10 хв

З дитинства знайома кожному різдвяна розповідь про казкову історію кохання Вакули і Оксани, просочений духом фольклору, народних переказів та легенд, оживає на сцені під прекрасну музику Ігоря Поклада.

Пригоди Вакули в пошуках черевичек для коханої, любов Чорта до Солохи — перед нами виникає особливий світ зі своїми правилами і законами. За старовинним веселим звичаєм в ніч перед Різдвом молоді хлопці та дівчата йдуть колядувати, вони співають пісні-колядки, бажають здоров'я й багатства, а шановані козаки ходять один до одного в гості. І в цей цілком реальний світ настільки органічно вливається світ казковий, що, здається, ніби так і має бути. Світ казковий і реальний, приправлений гоголівським гумором, зливаються в єдине, яскраве та колоритне дійство. І, здається, що немає нічого звичайнішого ніж відьма, що вилітає в трубу, місяца, чорта, що скаче в руках, та й самого чорта...

Передріздвяна атмосфера мюзиклу вихлюпується зі сцени в зал для глядачів, і неможливо не поринути в цей чарівний світ української зимової ночі.

19:00 виїзд до Херсона. Прибуття близько 22:30 год.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом
— екскурсія "Загадкова Одеса"
— квитки на виставу;
— супровід керівника групи
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування,
— особисті витрати,
— сувеніри
ДОРОСЛІ____________ ШКОЛІРІ
600 грн___________ 550 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10