ВАРТІСТЬ______ДАТА ТУРУ
грн_____весна-осінь
Корпоратив на Чорному морі.
Залізний Порт

груповий тур
Корпоративний відпочинок в Залізному Порту з трансфером із Херсона. Екскурсії по Херсонщині, Причорномор'ю, в Асканію-Нова, відпочинок на Чорному морі.
Переваги туру
— відпочинок на узбережжі Чорного моря;
— відвідаєте одне із найстаріших винних шато у Україні та гелерею винних погребів ХІХ ст.;
— екскурсія всесвітньо-відомий заповідник "Асканія-Нова"
Курорт Залізний порт з кожним роком все більше набирає популярності в українців і гостей нашої країни і на сьогоднішній день є одним з найбільш відвідуваних курортних міст на березі Чорного моря.

Особливості відпочинку в Залізному Порту:
- Море в Залізному порту відкрите, з рівною береговою лінією - без заток, бухт і лиманів, завдяки чому прибережна вода часто змінюється і не застоюється .;
- Чистий, пологий пляж і рівне піщане дно, з поступово збільшується глибиною - ідеальне місце для відпочинку курортників різного віку;
- Вода в морі рівномірно прогрівається, і середня річна температура становить 23-25 градусів Цельсія;
- Любителів екстриму здешенее море частенько балує хвилями і навіть штормами;
- Пляжі тут широкі, піщані, обладнані всім необхідним для комфортного відпочинку - парасольки, навіси, лежаки;
- Відпочиваючі часто можуть побачити дельфінів, досить близько підпливають до берега, і дарують масу приємних емоцій.

У Залізному порту в повній мірі можна насолодитися літньою відпусткою, жарким сонцем, теплим морем, зарядитися гарним настроєм на цілий рік вперед!

У програмі туру: транспортне обслуговування, проживання в Залізному Порту, харчування, екскурсії по Херсонщині, Причорномор'ю, в Асканію-Нова, відпочинок на Чорному морі.

Розміщення
пансіонат "Хвиля", Залізний Порт
Комплекс складається з 4-х корпусів, номери з усіма зручностями.

2-х і 3-х місні номери «стандарт» зі свіжим ремонтом і з усіма зручностями. Тепла вода цілодобово. У номерах "стандарт": душ, туалет, телевізор, холодильник, балкон в кожному номері. Без кондиціонерів.
Є також номери більш високих категорій - стандарти улучщенние, напівлюкси, люкси і ін.

Харчування

Харчування організовується в їдальні пансіонату - за бажанням, додатково (275грн комплекс, 65 грн сніданок, 110 грн обід, 100 грн вечерю).

Інфраструктура
Закритий комплекс площею 8 Га на березі моря. На упорядкованій набережній розміщені кафе, бари, дискотеки, більярдна, ігрові автомати, магазини, кіоски.

Алеї парку, ставок з рибами і качками, міні-зоопарк з нутріями, дитячі майданчики, спортивні комплекси, майданчик з мангалами.
Екскурсійна програма
1 день Прибуття в Херсон. Зустріч групи.
Факультативно пропонується оглядова автобусна екскурсія по Херсону:
Херсон знаменитий своїм історико-архітектурним комплексом "Херсонська фортеця", Єкатерининським собором, могилою і пам'ятником Г.А. Потьомкіну-Таврійському, набережній Дніпра. Херсонська фортеця — місце заснування міста. До наших днів від архітектурного ансамблю Херсонської фортеці збереглися лише Очаківська і Московські ворота з пов'язаними з ним бастіонами, кріпак колодязь, будівля Арсеналу, пороховий льох, Катерининський собор з дзвіницею. Інші пам'ятки міста: грецьке передмісті, Покровська площа, Успенський кафедральний собор, Привоз, Некрополь, старе місто.

2—4 день Відпочинок біля моря.
Факультативно пропонується:
— екскурсія в заповідник Асканія-Нова *. Біосферний заповідник "Асканія-Нова" — одне з 7 природних чудес України, найстаріший степовий біосферний заповідник планети та найбільший серед європейських степових заповідників. Його створив більш ніж 100 років тому Фрідріх Едуардович Фальц-Фейн - нащадок німецьких колоністів і господар цих земель. У 1985 році заповідник "Асканія-Нова" рішенням ЮНЕСКО внесено до списку еталонних територій планети і є біосферним резерватом.

Нинішня його площа, включаючи заповідний степ, становить 33,3 тисячі гектарів. Біологічне різноманіття налічує більш ніж 500 видів вищих рослин і більш ніж 3000 видів тварин. Багато видів, які зникли за останні сторіччя на величезних просторах колишніх степів Євразії, тут продовжують існувати.

Виїзд в заповідний степ, сафарі по історичних місцях заповідника.

Екскурсія по зоопарку і дендропарку. Як виник цей природний оазис в степу? Ви побачите безліч корінних жителів Африки, Америки та Індії, прекрасно почувають себе в степах Причорномор'я.

Вільний час. Територія заповідника доглянута і призначена для неспішних прогулянок. Насолоджуйтеся природою, прогуляйтеся до озера і зробіть прекрасні фото на пам'ять!
— виїзд в село Веселе в виноробне господарство князя П.Н.Трубецкого *. Справжня історія єдиного історичного шато країни і особлива атмосфера виноробні робить її, мабуть, найпривабливішим об'єктом винного туризму в Україні.
Перші виноградники були закладені тут, в маєтку Козацькому, в 1896 році. Вибір земель для насаджень і сортів виноградних лоз здійснював головний винороб Російської імперії князь Лев Голіцин. Уже в 1900 році на всесвітній виставці в Парижі Рислінг виноробного господарства був удостоєний Гран-прі.

Здійснити подорож в історію можна, спустившись в винні підвали, прогулявшись по хитромудрим галереям і покуштувавши під керівництвом досвідченого сомельє 6 сортів вина. Тут ви в буквальному сенсі хлебнете ковток історії, адже 8 винних підвалів зберігають понад 10 000 пляшок, серед яких 7000 — рідкісні екземпляри.
Ну а по дорозі до шато Трубецького вас чекають не менш дивовижні об'єкти: єдиний степовий водоспад Херсонщини, єдина на півдні України середньовічна вежа - залишок фортеці литовського князя Вітовта.
— солоні промисли і рожеві озера *:
— Кінбурська озера. У декількох кілометрах від села Геройське розташовані знамениті Кінбурнська соляні промисли. Виділяються вони яскраво рожевим і іноді помаранчевим кольором. Тут видобувають сіль відкритим способом, як і багато століть назад. Рожеві озера — улюблене місце відвідування туристів. Фотографії на фоні озер вражають і заворожують.
— лемурійськіє озеро. Недалеко від Чаплинки і Григорівки поруч з озером Сиваш розташувалося лемурійськіє (воно ж Мертве, Рожеве) озеро. За легендою на місці нинішнього озера раніше було лемурійськіє море. Концентрація солі тут більше, ніж на знаменитому ізраїльському Мертвому морі. На озері створені оптимальні умови для лікування і купання.

— «Зелені хутори Таврії» * —- це незвичайний комплекс, що складається з 45 островів-хуторів загальною площею 100 га, оточених водними каналами. Знаходиться цей комплекс в Північному Причорномор'ї Херсонщини — історичної Північної Таврії, безпосередньо в районі, прилеглому до пониззя Дніпра, Зелені Хутори: музей народного побуту, гончарна майстерня, ткацький будинок, рибальський музей, медовий будинок.

— Мигійські пороги *. Тут річка Південний Буг проклала собі шлях, створивши вузьку долину-каньйон. Стрімкі скелі, що оточують його, іноді досягають 40 м. Ви побачите Мигійські пороги, водоспади, острови і круті обриви. Пороги "Мірошницький", Інтеграл, урочище Протич, можливий рафтинг на Південному Бузі.

— "Таврія" — будинок українських марочних коньяків *. Ви дізнаєтеся про історію виноробства Таврійського краю, а потім свої таємниці відкриють підвали, в яких десятками років витримують найякісніші коньячні спирти. Галерея з 6,5 тисячами дубових бутов і бочок приголомшує уяву. Після екскурсії бажаючі зможуть продегустувати ординарні, марочні і колекційні коньяки, а також вино.

— Національний парк "Бузький Гард" *. Спочатку досліджуємо Малий Актовський каньйон "Долини Диявола", він же Арбузинський каньйон. Це один з найстаріших каньйонів в Україні. Вважається гордістю і однією з головних визначних пам'яток Миколаївської області. Тут досить високі скелі, а стрімка річка пробиває собі шлях через валуни. Прогулянка до Блакитного кар'єрному озеру.

Далі нас чекає перехід до Актовський каньйон. Це унікальний комплекс лісової та водної екосистем з ансамблем скель і гранітних валунів, єдиний в Європі, який за своїми геолого-ландшафтним показниками в мініатюрі з величезною точністю в часі освіти нагадує знамениті каньйони північної Америки. Річка Мертвовод ділить Миколаївський каньйон навпіл, скелі на її берегах досягають іноді 30-50 метрів заввишки.

— Олешківські піски — українська Сахара *. Екскурсія по найбільшому піщаному масиву Європи. Піщані бархани, які влітку можуть нагріватися до 70-75 градусів, досягаю 8—12 м, а в глибині знаходяться справжні оазиси і невеликі озера. Місце історичної Олешківської Січі запорізьких козаків.
5 день Відпочинок біля моря. Виселення з номерів до 10:00 (можлива доплата за пізніше виселення).

Трансфер в Херсон.
Відправлення з Херсона

Примітки
  • Ціна дійсна для організованих груп від 10 чол.
  • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, дегустації, факультативні екскурсії, інші додаткові послуги оплачуються додатково.
  • Можливе замовлення харчування.
  • У програмі можливі зміни за бажанням замовника.
  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.
  • Можливе замовлення туру на будь-яку кількість днів.
  • Пропозиція дійсна для невисокого сезону (травень, червень, вересень). У високий сезон ціни і наявність місць треба уточнювати.
  • Ціна туру може змінюватись в залежності від місця відпочинку і типу проживання. При замовленні туру конкретне місце відпочинку узгоджується з замовником.
  • У літній період у зв'язку з підвищеним попитом просимо замовляти тури завчасно.
Вартість на людину в грн.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— трансфер Херсон—Залізний Порт—Херсон;
— проживання в пансіонаті в номерах стандарт зі зручностями;
— rористування всією інфраструктурою готелю;
— страховка.
Додатково оплачується
— факультативні екскурсії;
— харчування,
— особисті витрати,
— сувеніри
З ДЕГУСТАЦІЄЮ____ ШКОЛЯРІ
грн___________ грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10