ВАРТІСТЬ_____________ДАТА ТУРУ
650/550 грн____06 березня
Масниця на Ланжероні та колоритна Одеса
Одноденнй тур із Херсона та Миколаєва до сонячної Одеси
Вирушаємо у неймовірне місто, місто моря і розваг, неймовірних архітектурних шедеврів і затишних вуличок. Тут гастрономія чи не найколоритніша в усій Україні.
Ми відкриємо тобі багато секретів Одеси і ти побачиш її з зовсім іншої сторони.

Переваги туру
— чудовий культурний вікенд для всієї родини;
— прогуляєтесь чудовою Одесою;
— багато смакоти і приголомшлива атмосфера ярмарки:;
— свято Масної на Ланжероні.
Програма туру
07:45 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
08:00 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
09:00 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)

12:00 Оглядова пішохідна екскурсія «Колоритна Одеса». Під час екскурсії по Одесі ви дізнаєтесь про історію заснування міста, про його бурхливий розвиток, видатних людей, завдяки якій Одеса стала такою, як вона є.

Ви побачите надзвичайні архітектурні ансамблі, почуєте шум прибою, навчитеся говорити особливою одеською говіркою. Це найкрасивіша та найважливіша з екскурсій по Одесі. Ви не лише дізнаєтесь про історію нашого міста, але й навчитеся розуміти Одесу. Місто стане рідним для вас: недарма Одесу називають «мамою». І справді, мама: і нагодує, і напоїть, і приголубить, і навчить жити! І все це з жартами, з добритим серцем та щирою душею.

Під час пішохідно-автобусної екскурсії по Одесі ми покажемо не тільки «шикарні» квартали: ви зможете зазирнути і в святеє святих — «Одеські дворики», ви побачите незвичайні будинки з однією стіною, влітку — наші чарівні фонтани, взимку — не дивуйтесь — квіти на клумбах.

Ця екскурсія просто дивовижна. Ні на який інший екскурсії Ви не зможете так зрозуміти Одесу і одеситів. І не почути справжньої одеської говірки!

Одеські дворики — це не просто міф Одеси, це її суть! В одеських двориках народилася нація одеситів, тут сформувався їх світогляд, впізнавані тепер у всьому світі ознаки, одеська говірка теж тут народилася!
В ході екскурсії Ви відвідаєте дворики різних «жанрів»: маленькі дворики на Молдаванці, шикарні двори в центрі міста, двори в різних архітектурних стилях, а також двори, творчо оформлені одеситами.

На вас чекатимуть сюрпризи: то ви раптом дізнаєтесь, що кіно винайшли в Одесі, то побачите маяк прямо на даху будинку, то будете стояти в довжелезній черзі, щоб посидіти кілька секунд на 12 стільці, то раптом зустрінете на Дерибасівській знаменитість. І не дивуйтесь: саме так живе Одеса!
Маршрут екскурсії: просп. Шевченка — пл. 10 квітня — Аркадія — Французький бульвар — парк Шевченка — вул. Велика Арнаутська — вул. Пушкінська — вул. Буніна — вул. Польська — вул. Приморська — Морський вокзал — Військовий спуск — вул. Гоголя — Катерининська площа — Приморський бульвар — пам'ятник Дюку — Потьомкінські сходи — Думська площа — вул. Ланжеронівська — Оперний театр — вул. Дерибасівська — Міський сад — готель Пассаж — Соборна площа.

Цікавинки: будівля залізничного вокзалу, Аркадіївська алея, одеська кіностудія, театр музичної комедії, одеська Філармонія, морський вокзал, Потьомкінські сходи, пам'ятник дюку де Ришельє, пам'ятник засновникам Одеси, Воронцовський палац, Тещин міст, Оперний театр, будинок з однією стіною, пам'ятник 12 стільцю, Спасо-Преображенський собор.
14:00 свято Масної на Ланжероні
Гостей чекає багато смакоти і приголомшлива атмосфера ярмарки:
 • завзяті пісні і танці;
 • дитяча анімація;
 • море млинців з різними начинками;
 • ароматний глінтвейн, пекуча хреновуха;
 • безліч інших ярмаркових ласощів!

  • ведучий заходу — Павло Кішка;
  • діджей Валентин Файчак;
  • народний колектив "Театр музичної комедії". ⠀

  Пригощати будуть: ресторанчик для сім'ї та друзів "Причал №1", паназіатський ресторанчик "Дядечко Чао", кафе-бар "Берегомет", пляжний комплекс "Violet".
  Поділитися з друзями
  У вартості туру
  — проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
  — екскурсія «Колоритна Одеса»;
  — свято Масної на Ланжероні;
  — супровід керівника групи;
  — групове страхування.
  Додатково оплачується
  — особисті витрати;
  — сувеніри.

  ДОРОСЛІ__________ ШКОЛЯРІ
  650 грн______ 550 грн