ВАРТІСТЬ____________ДАТА ТУРУ
650/500 грн____ 20, 27 вересня
04, 10, 17, 24, 31 жовтня
"Кам'яні вишиванки" та коньяки Таврії
вікенд для всієї родини
Одноденний тур до міста "тисячі джерел" — Нової Каховки. Водоспади та руїни замку графа Трубецького, "камяні вишиванки", коньяки Таврії та "Казкова діброва" — і все це і нашому турі
Переваги туру:
— відвідаєте єдиний у степу водоспад на Херсонщині;
— познайомитеся з унікальною культурною спадщиною — «кам'яними вишиванками»;
— пізнаєте тонкощі класичної технології коньячного виробництва;
— продегустуєте вина та коньяки Таврії;
— відпочинете у "Казковій діброві".
Програма туру
08:45 збір групи: зупинка пл. Свободи (бажаючі можуть приєднатися по дорозі вул. Університетська).
09:00 відправлення на комфортабельному мікроавтобусі/автобусі.
Вирушаємо в с. Козацьке. По дорозі гід познайомить вас із історією шляху із варяг у греки, ми побачимо скіфські кургани та місця козацьких зимівників, залишки турецької фортеці і міст із фільму «Невловимі месники».
10:00 Відвідування єдиного у степу водоспаду в Херсонській області
11:00 Кам'яні вишиванки — це авторська екскурсія містом Нова Каховка з дослідницею унікальних різьблених орнаментів.
Ви познайомитесь із історією будівництва незвичайного міста, з його творцями, що вклали в створення міста душу, час, талант, мистецтво. З унікальною культурною спадщиною — «кам'яними вишиванками», які прикрашають майже кожний будинок міста. Різблені оргаменти створені в 50-х роках минулого століття видатним майстром-художником Григорієм Довженко в техніці різьблення по сирому тиньку.

На екскурсії ви почуєте про створення орнаментального панно, що є одним з найцінніших скарбів півдня України, котрі прикрашають кожний будинок кварталів по вулицях старої частини міста Нова Каховка. Зараз новокаховчани з любов'ю їх називають «кам'яні вишиванки Довженка».
Мистецтво створення досконалості

Дім марочних коньяків «Таврія» — тут коньяк не роблять, а створюють.
Історія торговельної марки «Таврія» пов'язана з виникненням першого поселення швейцарських колоністів, що заклали на місці сучасного Дому марочних коньяків «Таврія» виноградарсько-виноробного селища Основа у 1889 році. Першими засновниками цього селища та власниками маєтку були Луї Гехлер, Жан Жатон, Юлій Майер та інші. Це були потомствені виноградарі та винороби, кращі фахівці в Європі, яких за розпорядженням імператора Олександра І запрошували в Росію з 20-х років ХІХ століття з метою розвитку галузі — спочатку в Одесі, а пізніше на Нижньодніпровських пісках. Основоположники сучасного Дому марочних коньяків привнесли на ці землі старовинні традиції французького виноробства, дбайливо збережені нащадками

13:00 Екскурсія та дегустація Дім марочних коньяків «Таврія»
Під час екскурсії, Ви
— пізнаєте тонкощі класичної технології коньячного виробництва;
— дізнаєтеся про витоки виноробства таврійского краю;
— сповна відчуєте колорит підвалів: своїми очима побачите галерею 6,5 тисяч дубових бочок і бутів, в яких десятиліттями витримуються кращі коньячні спирти;
— осягнете усі етапи перетворення винограду в елітний напій.

Навіть найдосвідченішій у світі виноробства людині буде, що дізнатися цікавого та нового про коньяки і вина ДМК «Таврія», що завоювали славу не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Вам, без сумніву, будуть «до смаку» захоплюючі історії досвідченого екскурсовода, не залишать байдужими експонати Музею Дому марочних коньяків «Таврія» і точно назавжди запам'ятаються букет і аромат таврійских вин та коньяків. Високу якість їх ви зможете оцінити в дегустаційній залі.

Тут фахівці ДМК «Таврія» відкриють основи дегустації і тонкощі коньячного етикету. Одним словом, подорож у ДМК «Таврія» — відмінний спосіб «розбавити» своє дозвілля, отримати корисний досвід виноробницької майстерності, а головне — цілком поріднитися з таврійскими винами і коньяками, напоями тих, хто цінує істинну якість, хто віддає перевагу найкращому.

До дегустації пропонується:

— Червоне сухе вино «Askania Каберне»
— «NAOMI Біла слива»
— Ординарний коньяк «Таврія VS» 3 роки
— Марочний коньяк «Таврія Класик» 7 років
— Марочний коньяк «Оріана» 8 років
— Марочний коньяк «Таврія XO» 9 років
15:00 Вільний час. Комплекс відпочинку «Казкова діброва».
У парку розміщено біля 150 дерев'яних скульптур казкових героїв. Частина цих казкових героїв утворили «Поляну казок», що зайняла 0, 9 га землі. Кого тільки там нема: Котигорошко, Русалочка, Івасик Телесик, Баба Яга, Кіт у чоботях та ін. Біля цих фантастичних персонажів спокійно уживається місцевий міні-зоопарк. Це 150 живих тварин і птахів, які представляють різні куточки як України, так і світу: фазани, черепахи, страуси, сови, дикі гусі, муфлони, павичі, косулі, нутрії, білки та ін.

Цікавою є ландшафтна архітектура «Казкової діброви», що врахувала особливості місцевого рельєфу та наявність природних джерел. Озеро, ставки, фонтани, водограї, квітник, зелені насадження, бесідки, лавочки, гарні містки все це та інше приваблює багатьох відвідувачів.

17:00
Повернення до Херсона
* Маршрут і час екскурсії може бути змінений у залежності від погодних умов.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
— ексурсія "Кам'яні вишиванки"
— екскурсія та дегустація в ДМК "Таврія";
— супровід керівника групи;
— групове страхування
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати;
— вхідні квитки до "Казкової діброви" (дорослі і діти від 10 років — 30 грн; діти від 3-х до 10 років — 15 грн.);
— сувеніри.
З ДЕГУСТАЦІЄЮ____ БЕЗ ДЕГУСТАЦІЇ
650 грн___________ 500 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10