ВАРТІСТЬ_____________ДАТА ТУРУ
730/680 грн____листопада
Балет "Спляча красуня" та колоритна Одеса
Одноденнй тур із Херсона та Миколаєва до сонячної Одеси
Вирушаємо у неймовірне місто, місто моря і розваг, неймовірних архітектурних шедеврів і затишних вуличок. Тут гастрономія чи не найколоритніша в усій Україні. Ми відкриємо тобі багато секретів Одеси і ти побачиш її з зовсім іншої сторони.

Переваги туру
— чудовий культурний вікенд для всієї родини;
— перегляд спектаклю "Спляча красуня";
— прогуляєтесь чудовою Одесою.
Програма туру
06:45 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
07:00 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
08:00 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)

11: 00 Оглядова пішохідна екскурсія «Колоритна Одеса». Під час екскурсії по Одесі ви дізнаєтесь про історію заснування міста, про його бурхливий розвиток, видатних людей, завдяки якій Одеса стала такою, як вона є.

Ви побачите надзвичайні архітектурні ансамблі, почуєте шум прибою, навчитеся говорити особливою одеською говіркою. Це найкрасивіша та найважливіша з екскурсій по Одесі. Ви не лише дізнаєтесь про історію нашого міста, але й навчитеся розуміти Одесу. Місто стане рідним для вас: недарма Одесу називають «мамою». І справді, мама: і нагодує, і напоїть, і приголубить, і навчить жити! І все це з жартами, з добритим серцем та щирою душею.

Під час пішохідно-автобусної екскурсії по Одесі ми покажемо не тільки «шикарні» квартали: ви зможете зазирнути і в святеє святих — «Одеські дворики», ви побачите незвичайні будинки з однією стіною, влітку — наші чарівні фонтани, взимку — не дивуйтесь — квіти на клумбах.

Ця екскурсія просто дивовижна. Ні на який інший екскурсії Ви не зможете так зрозуміти Одесу і одеситів. І не почути справжньої одеської говірки!

Одеські дворики — це не просто міф Одеси, це її суть! В одеських двориках народилася нація одеситів, тут сформувався їх світогляд, впізнавані тепер у всьому світі ознаки, одеська говірка теж тут народилася!
В ході екскурсії Ви відвідаєте дворики різних «жанрів»: маленькі дворики на Молдаванці, шикарні двори в центрі міста, двори в різних архітектурних стилях, а також двори, творчо оформлені одеситами.

На вас чекатимуть сюрпризи: то ви раптом дізнаєтесь, що кіно винайшли в Одесі, то побачите маяк прямо на даху будинку, то будете стояти в довжелезній черзі, щоб посидіти кілька секунд на 12 стільці, то раптом зустрінете на Дерибасівській знаменитість. І не дивуйтесь: саме так живе Одеса!
Маршрут екскурсії: просп. Шевченка — пл. 10 квітня — Аркадія — Французький бульвар — парк Шевченка — вул. Велика Арнаутська — вул. Пушкінська — вул. Буніна — вул. Польська — вул. Приморська — Морський вокзал — Військовий спуск — вул. Гоголя — Катерининська площа — Приморський бульвар — пам'ятник Дюку — Потьомкінські сходи — Думська площа — вул. Ланжеронівська — Оперний театр — вул. Дерибасівська — Міський сад — готель Пассаж — Соборна площа.

Цікавинки: будівля залізничного вокзалу, Аркадіївська алея, одеська кіностудія, театр музичної комедії, одеська Філармонія, морський вокзал, Потьомкінські сходи, пам'ятник дюку де Ришельє, пам'ятник засновникам Одеси, Воронцовський палац, Тещин міст, Оперний театр, будинок з однією стіною, пам'ятник 12 стільцю, Спасо-Преображенський собор.
13:00—13:30 обід.
В Одесі гастрономія чи не найколоритніша в усій Україні. Морепродукти та заклади стилізовані під 90-ті.
Уточ-Кіно
"Уточ-Кіно" порадує смачною їжею і її сучасним різноманіттям. Піца, паста, салати, супи, гарніри, ніжні десерти - більше 300 найменувань кожен день.Система самообслуговування дозволяє вибирати їжу в зручному темпі і не чекати її 20—30 хвилин.

Бутербродно-рюмочна "Тюлька"
Рюмочна в ностальгійному стилі це те, чого так не вистачало історичному центру Одеси. Оригінальний підхід до перевіреного, старого, доброго і зрозумілого з дитинства, допомогли реалізувати ідею Тюльки. Продукти з Привоза, виключно одеські рецепти та дух старої Одеси приваблюють сюди туристів, місцевих любителів.
Міський ринок їжі "Їж, пий, танцюй"
Найкрутіша Одеська тусовка тут! 13 концептуальних кафе, 6 барів, концерти крутих рок гуртів та вечірки, і це все в одному приміщенні! Цей заклад обов'язковий до відвідування кожному, хто приїжджає в Одесу. Тут не вистачало подібного місця — де можна познайомитись з гастрономічною культурою міста і з тим, чим місто живе зараз! Тут збираються найкрутіші люди Одеси!
Середній чек у цьому закладі 70—150 грн. Тут можна випити, поїсти, можна зайти в заклад нічого не замовляючи.

Кав'ярня ЖеТо
"Жето" — затишна атмосферна кав'ярня в центрі Одеси. Обстановка нагадує квартиру колекціонера або приватний музейбезліч дрібних предметів декору, посуду і милих дрібничок. Широкий вибір десертів і смачна кава. Тут дуже затишно, тобі обов'язково сподобається...)
Котелок
Любиш мідії і смачненьку рибку? Тобі сюди! Тут головна страва родом з Бельгії. "Moules Frites" — казанок мідій в різних соусах, який подають з хрусткою картоплею фрі і підсмаженим багетом. Свіжі і тільки чорноморські мідії та інші локальні морепродукти рапани, тюлечка і свіжий рибний улов, доступний по сезону.
15:40—18:00 — вільний час та прогулянки по місту.
Потьомкінські сходи
Мабуть, одне з найпопулярніших місць в Одесі. Сходи з'явились в середині ХІХ століття як подарунок князя Воронцова своїй коханій дружині Єлизаветі. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки і входять у десятку найкрасивіших в Європі. Тут призначають побачення, знімають і показують кіно, бігають крос прихильники здорового способу життя.

Дерибасівська
Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.

Дім сонця
Одне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт Дім сонця на пляжі Ланжерон. Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.

Площа Остапа Бендера
В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.

Будинок-стіна — житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

Музей якорів
В Одесі просто неба є Музей якорів. Їх дістали з дна моря. Раніше вони були частиною експозиції Музею морського флоту, але згодом їх виокремили і розмістили біля Морського вокзалу.

Музей контрабанди показує конфіскований товар і винахідливі способи його нелегального переправлення через кордон. Працює він на вулиці Катерининській, 6.

Музей воскових фігур в Одесі називається «У Баби Уті». Серед 70 персонажів – де Рібас, Рішельє, Пушкін, Ільф, Ахматова, Висоцький, Остап Бендер.
18:00 зустріч біля театру опери та балету
18:30 початок вистави "Спляча красуня"
Балет виконується з одним антрактом
Тривалість — 2 години
Лібрето І. Всеволожського і М. Петіпа за сюжетом однойменної казки Шарля Перро
Хореографія Маріуса Петіпа
Використано фрагменти хореографії К. Сергєєва, Ф. Лопухова

«Спляча красуня» — легендарний балет-феєрія Петра Чайковського-Маріуса Петіпа визнаний абсолютним шедевром хореографічного мистецтва, в якому співробітництво либретиста, композитора і балетмейстера виявилося максимально гармонійним. Була створена складна поліфонічна структура балетної вистави, що об'єднала монументальність розгорнутих хореографічних композицій і витонченість танцювальних мініатюр.

Ось уже понад 100 років цей казковий спектакль займає провідне місце в репертуарі провідних світових театрів, серед яких Covent Garden, Opéra de Paris, The Australian Ballet, The National Ballet of Canada, New York City Ballet і збирає аншлаги і бурхливі овації глядачів.

21:00 виїзд до Херсона. Прибуття близько 00:30 год.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
— екскурсія «Колоритна Одеса»;
— квитки на виставу;
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати;
— сувеніри.

ДОРОСЛІ__________ ШКОЛЯРІ
730 грн______ 680 грн