ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
2145/1930 грн _ 18, 25 лютого/ 04, 05, 11, 18, 25 березня
Зимовий смак Закарпаття по-львівськи
(автотур зі Львова)
Львів - Берегвар - Мукачево - Берегово - Четфалва - Нижнє Селище - Міжгір'я - Пилипець - Львів
18, 25 лютого/ 04, 05, 11, 18, 25 березня
Тур в Карпати взимку і Львів - подорож в лоно природи з численними дегустаціями в Закарпатті. Захоплюючі екскурсії в Закарпаття з купанням в термальних басейнах і сиро-винними дегустаціями, відвідування унікальних історичних місць Закарпаття та Львова.
У вартосты туру:
— рансфер з вокзалу,
— проживання, сніданки у Львові,
— всі екскурсії,
— транспортне обслуговування,
— супровід гіда.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день туру
Прибуття до Львова. Поселення в готель (згідно правил готелю)
Наш зимовий тур в Закарпаття і Львів ми починаємо зі знайомства з древнім європейським містом Львовом. Вас чекає історія середньовічної частини міста, яка була побудована за правління польських королів. Ви дізнаєтеся про заснування Львова великим князем Данилом Галицьким, познайомитеся з готичною архітектурою, широко представленої у Львові, а також пам'ятками архітектури, побудованими в стилі ренесанс.

Ви побачите широко відомий Арсенал і його вежі, Бернардинський монастир-фортецю з безліччю майстерних вівтарів. Дізнаєтеся про середньовічні ремесла, якими володіли місцеві жителі, про іноземних купців і про каравани, які йшли в далекі країни.

Після екскурсії буде вільний час у Львові. Прогулянки містом.

Пропонуємо повечеряти в одній з ресторацій Львова: "Криївка", "Грільова ресторація м'яса та справедлівості", "Будинок Легенд", "Старгород".
2 день туру
Звільняємо номери. 7:45 - збір на екскурсію по Закарпаттю, посадка в автобус.

8:00 - Виїзд зі Львова.

Тур в Закарпаття ми починаємо відвідуванням санаторію "Карпати", що неподалік від селища Чинадієво. Тут знаходиться знаменитий мисливський замок родини Шенборнів, який вважається одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України (вх.квитки - 20 грн / учні - 15 грн) Тут же, в парку біля палацу, знаходиться "Джерело молодості і краси" з цілющою водою. Всі бажаючі можуть її набрати і привезти додому.
Далі їдемо в Мукачево до найзнаменитішої пам'ятки цього закарпатського містечка - замоку Паланок (14-18 ст.0 (вх. квитки - 50 грн/студенти, пенсіонери - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн), який в середньовіччі заслужив славу неприступної фортеці. Будівельники замку спорудили сім ліній оборони, тому завоювати її не було жодних шансів. Сьогодні замок Паланок підноситься над річкою Латорицею, як символ непереможності духу й таланту всього русинського народу.

Смачний обід в Мукачевo (95 грн/ос)

Переїзд в найбільш угорське місто України Берегове, відоме своїми термальними джерелами і безліччю виноградників. Проїжджаючи вулицями, Ви можете побачити наскільки угорська культура відбилася на цьому місті - тут навіть назви вулиць написані двома мовами - українською та угорською. Також до Вашої уваги шикарний готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, палац у стилі необароко на центральній площі і Графський двір (1629 р.)

І ось нарешті - знамениті термальні басейни, купатися в яких можна цілий рік, тому що температура води в них не опускається нижче 36 градусів, до того ж вона вона має виключні лікувальні властивості. У Вас буде достатньо часу, щоб відчути всю красу купання в цілющих джерелах (вх.квитки - 200 грн; пенсіонери - 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см - 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО - б/к, оренда шафки - 20 грн)

Продовжуємо лікувальний ефект від відвідин Закарпаття в історичних винних погребах. Нас чекає цікава екскурсія по виробництву вин, дегустація високоякісних столових і десертних вин з приватних колекцій (60 грн/ос; без алкоголю - 30 грн/ос)

21:30 - Поселення в садибах зеленого туризму Берегівського району, 2-х і 3-х місні номери (вигоди на 2-3 номери). Вечеря (90 грн/чол) Ночівля.


3 день зимового туру в Закарпаття
Сніданок (55-60 грн) Звільнення номерів, переїзд в Нижнє Селище, Хустський район

Сьогодні Ви відвідаєте унікальне село в Україні, де розташована єдина в Україні сироварня, що випускає ексклюзивні види сирів. На Селиськый сироварні виготовляють три сорти сиру за швейцарською технологією. Ви побуваєте на екскурсії та продегустуєте всі три види: "Селиський", "Хуст" та "Нарцис Карпат", а щоб краще оцінити смакові якості сирів дегустувати їх краще разом зі столовим вином (50 грн / учні - 30 грн) Ті, кому сир сподобається, зможуть його придбати.

Переїзд в селище Іза - столицю лозоплетіння України. Проїжджаючи селищем, Ви побачите, а бажаючі зможуть придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих побутових до справжніх витворів мистецтва. Далі Ви побачите оленячу ферму, на якій живуть більше ста північних оленів ( 30 грн; школярі - 20 грн)

У нашій програмі невеликий переїзд в містечко Міжгір'я, де Ви підніметеся на канатно-крісельному підйомнику на гору Маковиця (вх.квиток - 70 грн/в обидві сторони, діти до 12 років - 60 грн/в обидві сторони) і помилуєтесь чудовими панорамами карпатських хребтів Боржава та Горган, а також долиною річки Ріки.

Обід в ресторані.

Тур в Карпати взимку продовжується переїздом в селище Пилипець. Невеликий піший перехід і Ви побачите одне з чудес українських Карпат - 15-метровий водоспад Шипіт, який бере свій початок з великого підземного джерела в одному з найкрасивіших місць, рівнині Боржава. Поруч з водоспадом, дивлячись на стікаючі каскадами води, час біжить непомітно і дозволяє чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (вх.квиток - 10 грн., школярі - 5 грн)

22:30 - Повернення до Львова. Поселення в готель. Ночівля.
4 день туру
Сніданок. Звільнення номерів до 12:00 (згідно правил готелю). Вільний час у Львові.

Пропонуємо факультативно відвідати автобусну екскурсію по австрійському Львову-(150грн/особа, діти - 120 грн/особа), скансенс"Шевченківський гай"(вх.квиток - 50 грн/особа)-музей народної архітектури та побуту під відкритим небом або просто прогулятися затишними вуличками гостинного міста.
Поділитися з друзями
У вартості туру
  • Трансфер до готелю по приїзду до Львова;
  • Проживання: Львів + Закарпаття;
  • Сніданок в готелі у Львові (стандарт-розміщення);
  • Екскурсія у Львові;
  • Проїзд комфортабельним автобусом: Львів-Закарпаття-Львів;
  • Супровід гіда-екскурсовода;
  • Екскурсійне обслуговування в музеях Закарпаття;
  • Страховка (групова)
Додатково оплачується
— вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
— особисті витрати,
— сувеніри;
— харчування;
— залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
Економ-розмiщення (зручностi на поверсi, без снiданкiв) — 1795 грн.
Стандарт-розмiщення (зручностi в номерi, з снiданками) — 2145 грн.
Без останнього дня у Львові (3-х денний тур) — 1545/1720/2015 грн
• Знижка для дітей до 12 років — 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг — безкоштовно
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
2145 грн_ __ 1930 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10