ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
1495 грн _ 19, 26 лютого/ 05, 06, 12, 19, 26 березня
Зимові барви Закарпаття
(автотур зі Львова)
Львів — Берегвар — Мукачево — Берегово — Четфалва — Нижнє Селище — Міжгір'я — Пилипець - Львів
19, 26 лютого/ 05, 06, 12, 19, 26 березея
Відпочинок в Закарпатті взимку є найбільш популярною екскурсією в цей віддалений куточок Карпат. Краса водоспадів, гірських просторів Закарпаття, зустрічі з культурою, кухнею і мистецтвом виноробства.
Вартість туру включає:
— проїзд комфортабельним автобусом: Львів-Закарпаття-Львів,
— готелі,
— супровід гіда-екскурсовода,
— екскурсійне обслуговування в музеях Карпат,
— страховка.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день відпочинку в Закарпатті взимку
7:45 - збір на зимову екскурсію по Закарпаттю, посадка в автобус.

8:00-Виїзд зі Львова.

Зимовий тур до Закрпаття починається з відвідин Урочища Берегвар та мисливського замку Шенборнів (фільми «Снігова королева», серіал «Доярка з Хацапетівки»). Розташовується палац серед парку-дендрарію XIX ст. з озером, яке має форму серця, як джерело молодості і краси (вх.квитки - 20 грн / учні - 15 грн)

Переїзд в Мукачево з відвідуванням одного з найцікавіших замків Закарпаття - Паланок 14-18 ст. (вх. квитки - 50 грн/студенти, пенсіонери - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн) Також в Мукачеві викликає особливу увагу каплиця св. Мартіна (XIV століття), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIII століття), палац Ракоці (1663г.). Обід (95 грн/ос)

Тур взимку по Закарпаттю продовжується в Береговогому, яке вважають найбільш угорським містом України, розташованому біля підніжжя гір на березі річки Верке. Сторіччями власниками міста були були угорські королі і до сьогодні вулиці в Берегово позначаються двома мовами - українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, чудові винні погреби, колишній палац в стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629р).

Однією з особливостей зимового туру в Закарпатті є відвідання басейнів з термальними водами, купатися в яких можливе як влітку, так і взимку. Температура води на поверхні - 36 градусів (вх.квитки - 200 грн; пенсіонери - 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см - 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО - б/к, оренда шафки - 20 грн) Далі нас очікують винні льохи з дуже цікавою історією. Дегустація вин (60 грн/ос; без алкоголю - 30 грн/ос)

21:30 - поселення в зелених садибах, 2-х і 3-х місні номери. Вечеря (90 грн/чол) Ночівля.

2 день відпочинку в Закарпатті взимку
Переїзд в унікальне українське село - Нижнє Селище. На Селиській сироварні за сучасною швейцарською технологією виготовляють сир з екологічно чистого молока. Ми побуваємо на екскурсії з дегустацією вина і всіх трьох сортів: "Селиський", "Хуст" і "Нарцис Карпат", побачимо процес сироваріння (50 грн / учні - 30 грн)
Наступним цікавим місцем в нашій програмі є селище Іза. Унікальне і неповторне. Єдине село в Україні, де всі жителі присвячують своє життя лозоплетінню. Проїжджаючи через Ізу, Ви побачите, а всі бажаючі зможуть купити чудові вироби з лози: кошики (свято Великодня не за горами), сувеніри і т.д. Тут також можна зробити замовлення на плетені меблі і Вам їх доставлять прямо додому.

По дорозі в Міжгір'я ми з Вами заглянемо на єдину в Україні оленячу ферму ( 30 грн; школярі - 20 грн), на якій живуть і прекрасно себе почувають більше ста північних оленів. Фотографуємося з оленями і нехай всі думають, що Ви встигли заглянути і на Північ!

Переїзд у Міжгір'я, підйом на гору Маковиця. Ми поднімемось на підйомнику і перед нами відкриються чудові панорами зимових Карпат. Тут ми проведемо час із задоволенням, насолоджуючись ошатністю зими (вх.квиток - 70 грн/в обидві сторони, діти до 12 років - 60 грн/в обидві сторони) Обід в ресторані.

Тур в Закарпаття з зимовим відпочинком триває переїздом в Пилипець. Тут з висоти 15 метрів заворожуючими каскадами скидає води в мальовничу гірську долину водоспад Шипіт, який бере свій початок з великого підземного джерела "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат - рівнині Боржава. Час проведений у Шипота допомагає чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (вх.квиток - 10 грн., школярі - 5 грн)

22:30 - Повернення до Львова. Поселення в готель. Ночівля.

3 день відпочинку в Закарпатті взимку
Сніданок. Звільнення номерів до 12:00 (згідно правил готелю). Вільний час у Львові.

Яскрава автобусна екскурсія "Австрійський Львів і передмістя". Під час екскурсії Ви побачите одні з найвагоміших пам'яток Львова, внесених до списку світової спадщини ЮНЕСКО (Собор Святого Юра, Високий Замок, Личаківський некрополь) - 3 години.

Також для всіх бажаючих:

- пропонуємо факультативно відвідати скансен "Шевченківський гай" - музей народної архітектури та побуту під відкритим небом

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому

Поділитися з друзями
У вартості туру
  • Трансфер до місця посадки в автобус в тур по Закарпаттю по приїзду до Львова;
  • Проживання: Львів + Закарпаття
  • Сніданок в готелі у Львові (стандарт-розміщення);
  • Проїзд комфортабельним автобусом: Львів-Закарпаття-Львів;
  • Супровід гіда-екскурсовода;
  • Екскурсійне обслуговування в музеях Закарпаття;
  • Автобусна екскурсія по Львову "Австрійський Львів і передмістя"
  • Страховка (групова)
Додатково оплачується
— вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
— особисті витрати,
— сувеніри;
— харчування;
— залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
Економ-розміщення (зручності на поверсі, без сніданків)— 1495 грн
Стандарт-розміщення (зручності в номері, зі сніданками) — 1795 грн
Без останнього дня у Львові (2-х денний тур) — 1149 грн

• Знижка для дітей до 12 років - 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг - безкоштовно
• Вартість туру при 1-но місному поселенні - під запит
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
1495 грн_ __ 1345 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10