ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
1845 грн _ 18, 25 лютого/ 04, 05, 06, 18 березня
Зимова закарпатська легенда
(автотур зі Львова)
Львів — Мукачево — Берегово — Ужгород — Лумшори — Іза — гора Маковиця — Пилипець — Шипіт — Львів
18, 25 лютого/ 04, 05, 06, 18 березня
В одному турі зібрані всі перлини Карпат і Закарпаття. Спадщина Австро-угорської імперії і чарівність Карпатських гір, традиції, національна кухня, забави.
Відпочинок в Карпатах взимку - унікальні пам'ятки європейської історії в Україні, дегустації вин і сиру, термальні басейни взимку.


У вартосты туру:
— рансфер з вокзалу,
— проживання в Карпатах і у Львові;
— транспортне та екскурсійне обслуговування;
— супровід гіда;
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день зимового туру в Закарпаття
Прибуття в зимовий Львів.

8:00 Виїзд зі Львова.

Сьогодні ми вирушаємо в мальовниче урочище Берегвар, розташоване в долині річки Латориця на висоті понад 300 над рівнем моря, де знаходиться унікальна пам'ятка архітектури Закарпаття - романтичний замок австрійського графа Шенборна (вх.квитки - 20 грн / учні - 15 грн) в стилі неоренесансу. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії є також і мінеральним джерелом молодості.

Наш зимовий тур продовжує Мукачево з величним замком Паланок, який розташувався на єдиній горі в центрі Мукачева. Потужні стіни непереможного велета, 7 рівнів захисту замку - грандіозний шедевр фортифікаційної архітектури (вх. квитки - 50 грн/студенти, пенсіонери - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн)

Обід в Мукачевo (95 грн/ос)

Наш тур із зимовим відпочинком в Карпати і Закарпаття продовжується в краю сонця і тепла, краю виноробів - Берегово. Дегустація унікальних закарпатських вин. Відвідування приватних винних погребів і історія виробництва королівського напою (60 грн/ос; без алкоголю - 30 грн/ос) і термальних басейнів Берегово (вх.квитки - 200 грн; пенсіонери - 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см - 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО - б/к, оренда шафки - 20 грн)

Переїзд в Берегівськийо район, поселення в зелених садибах, 2-х і 3-х місні номери (вигоди на 2-3 номери) Вечеря (90 грн/чол) Ночівля.

2 день зимового туру в Закарпаття
Сніданок. Ужгород - місто унікальних історичних пам'яток та архітектурних ансамблів, місто сакур і магнолій.

Екскурсія по місту: найдовша липова алея Європи, Хрестовоздвиженський собор, будівля жупанату, шедевр дерев'яної культової архітектури Закарпаття - Шелестівська церква, синагога, побудована в неомавританському стилі. Екскурсія в Ужгородський замок (50 грн., студенти - 35 грн., діти - 20 грн., діти дошкільного віку - б/к), зведений на одному з вулканічних пагорбів на правому березі річки Уж. Обід (100 грн/ос)
У нашому зимовому відпочинку в Закарпатті настає час задоволень. Лумшори, які прославилися чудовою "процедурою" - купанням у величезних чанах з мінеральною водою. Час для задоволень не обмежений. Купаємося, насолоджуємося! (140 грн/ос., діти до 12 років - 90 грн)

Повернення в садиби, вечерю (90 грн/чол) Ночівля

3 день зимового туру в Закарпаття
Сніданок. Зимовий ранок в Закарпатті розпочинається для нас поїздкою в Нижнє Селище. Дегустаційні заходи у нас тільки починаються, їдемо дегустувати кращі сири в Україні з червоним закарпатським вином (50 грн / учні - 30 грн)
Іза - "країна"лозоплетіння. Тут можна знайти все, від сережок до меблів для вітальні. Такого розмаїття і винахідливості Ви ще не бачили.

Далі наш зимовий круїз продовжується зустріччю з північними оленями. Скажете, що нічого особливого? Але це буде одним з найбільш пам'ятних моментів подорожі ( 30 грн; школярі - 20 грн)

Тепер очікується активний захід, а саме підйом на канатно-крісельному підйомнику на гору Маковиця (вх.квиток - 70 грн/в обидві сторони, діти до 12 років - 60 грн/в обидві сторони)

Обід з національних страв. Відвідування одного з найкрасивіших і найбільш повноводних водоспадів Закарпаття - водоспаду Шипіт. Висота водоспаду досягає 14-15 метрів (вх.квиток - 10 грн., школярі - 5 грн)

Повернення до Львова в 23:00

4 день зимового туру в Закарпаття
Зимовий ранок зустрічає нас галицьким сніданком (у вартості). До від'їзду залишилося час відвідати історичний центр Львова, випити філіжанку кави і з задоволенням провести романтичний час. Для бажаючих оглядова екскурсія.
Поділитися з друзями
У вартості туру
  • проживання в Закарпатті та Львові
  • сніданки у Львові (стандарт-розміщення);
  • транспортне обслуговування згідно програми;
  • екскурсійне обслуговування;
  • супровід гіда
  • страховка (групова);
Додатково оплачується
— вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
— особисті витрати,
— сувеніри;
— харчування;
— залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
Економ-розмiщення (зручностi на поверсi, без снiданкiв) — 1845 грн.
Стандарт-розмiщення (зручностi в номерi, з снiданками) — 2145 грн.
Без останнього дня у Львові (3-х денний тур) — 1495 грн.
• Знижка для дітей до 12 років — 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг — безкоштовно
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
1845 грн_ __ 1660 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10