ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 1545 грн _ 14 червня
Закарпаття на Трійцю
(автотур зі Львова)
Львів — Берегвар Мукачево Берегово Іза Синевир Пилипець — Львів
Зелений тур на Трійцю в Карпати + Львів 2020, тур в Закарпаття. Святкування Трійці 2020 або Зелені свята у Закарпатті та Львов
Переваги туру
— відвідаємо красиві, в дивовижній зелені міста Закарпаття - Чинадієво, Мукачево, Берегово;
— побачимо водоспад Шипіт і гладь озера Синевир;
— колоритні народні гуляння на Трійцю в центрі Львова та в Національному музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай".
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Подорож по старовинному місту Львову
Прибуття до Львова. Трансфер до готелю. Поселення в готель після 14:00 (згідно з правилами готелю)

Тур до Львова і Закарпаття починається. Першою частиною нашої програми буде цікава екскурсія по старовинному місту. Ми повернемося до того часу, коли після заснування Львова Данилом Галицьким місту доводилося захищати своє життя від набігів татаро-монголів зі сходу і поляків із заходу. Дізнаєтеся про значення єврейської та вірменської діаспори і як вони вплинули на життя і вигляд міста. Закони та традиції, які прийшли до нас з 700-річною глибини історії.
Ви почуєте про оборонні укріплення Львова, без яких існування міста в ті далекі і неспокійні часи було просто немислимим: Арсенал і башти, монастир-фортеця, яку захищав мальтійський лицар. Дізнаєтеся про середньовічну торгівлю та товари, вироблені у Львові представниками численних цехів; про іноземних купців, що поставляли дивини «з-за морів і океанів», а також про каравани, що сягали на довгі роки в далекі країни.

Вільний час у Львові. Прогулянки по середньовічному Львову, відвідування калоритних ресторанчиків і кнайп

Рекомендуємо взяти участь у вечірній екскурсії "Вечірня містерія". Ви почуєте романтичні історії про львівських «Ромео і Джульєтту», побачитет куточки Львова, які були милі серцю львівським романтичним хуліганам, місця де проходили бали і карнавали, відчуєте епоху сентиментів, гітар і альбомів, почуєте розповідь про перебування у Львові авантюриста Джакомо Казанова і Леопольда фон Захер Мазоха закінчиться екскурсія вогненним шоу львівського дракона (100 грн/особа, діти — 75 грн/особа)
2 день Замки та фортеці Закарпаття, термальні басейни і рідкісні вина
08:00 Виїзд зі Львова.

Тур в Закрпаття починається з відвідування пам'ятки національного значення — мисливського замку Шенборнів, а нині санаторію «Карпати», який є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. (вх.квитки — 20 грн / учні — 15 грн).
Переїзд в Мукачево — замок Паланок (Мукачівський замок) 14—18 ст., зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, який у середньовіччя заслужив славу неприступної твердині і непереможного воїна. Сьогодні замок Паланок архітектурно— це історичний пам'ятник, стоїть замок над Латорицею, як символ високої моралі духу і таланту русинського народу, як скарбниця його історії й культури (вх. квитки — 50 грн/студенти, пенсіонери — 40 грн, діти до 14 років — 30 грн)

Обід в Мукачево (95 грн/ос)
Переїзд в Берегово, найбільш угорське місто України, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому Берегово — єдине місто Закарпаття, де переважною більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються двома мовами — українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, чудові винні погреби, колишній палац в стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629 г.) — ці берегівські "дрібниці" не залишать нас байдужими.

Переїзд в Берегово — найбільш угорське місто України, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, у підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому Берегово — чи не єдине місто Закарпаття, де переважаючою більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються двома мовами — українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, чудові винні погреби, колишній палац в стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629) — ці берегівські «дрібниці» не залишать нас байдужими.

Відвідання джерел і басейнів з термальними водами, купатися в яких можливо як влітку, так і взимку. Температура води на поверхні — 36 градусів, вона володіє винятковими лікувальними властивостями (вх.квитки — 200 грн (в т.ч. аренда шафки); пенсіонери — 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см — 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО — б/к) Далі запрошуємо відвідати історичні винні погреби. Нас чекає цікава екскурсія, дегустація високоякісних марочних і десертних вин (60 грн/ос; без алкоголю — 30 грн/ос)

21:30 Поселення в комфортних садибах зеленого туризму Берегівського району, 2-х і 3-х місні номери (зручності на 2—3 номери). Вечеря (90 грн/чол)
3 день Нижнє Селище — Синевир — водоспад Шипіт
Сніданок (55—60 грн) Звільнення номерів, переїзд в Нижнє Селище, Хустський район.

Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Соціальний проект Закарпатської асоціації місцевого розвитку та Європейского кооперативу "Лонго Май". На Селиській сироварні за допомогою сучасного обладнання виготовляють три сорти сиру за швейцарською технологією, переробляючи екологічно-чисте молоко, яке поставляють приватні господарства місцевих селян. Ми побуваємо на екскурсії з дегустацією вина і всіх трьох вироблених сортів: "Селиський", "Хуст" і "Нарцис Карпат", побачимо процес сироваріння(50 грн / учні — 30 грн) Ті, кому сир сподобається, зможуть його придбати.

Переїзд до озера Синевир, відомого як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри. Національний парк "Синевир" (вх.квиток — 25 грн., студенти і школярі — 10 грн.)

Обід в бойківському ресторані біля озера Синевир складається з найкращих страв бойківської кухні (110 грн./ос.)
Тур в Карпати триває переїздом в Пилипець. Тут з висоти 15 метрів каскадами водоспад скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад Шипіт бере свій початок з великого підземного джерела, т.з."Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат — полонині Боржава. Час проведений біля Шипота допомагає чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (вх.квиток — 10 грн., школярі — 5 грн)

23:30 Повернення до Львова. Поселення в готель. Ночівля.
4 день День останній, для відпочинку та комфорту
Сніданок у готелі у Львові (у разі стандарт-розміщення). Звільнення номерів (згідно з правилами готелю до 12:00) і здача речей в камеру зберігання. Вільний час у Львові.

Пропонуємо факультативно відвідати скансен "Шевченківський гай" — музей народної архітектури та побуту під відкритим небом (вх.квиток — 50 грн/особа)
Поділитися з друзями
У вартості туру
— трансфер до готелю по приїзду до Львова;
— проживання: Львів + Закарпаття;
— екскурсія у Львові;
— проїзд комфортабельним автобусом: Львів-Закарпаття-Львів;
— сніданок у Львові (у разі стандарт-розмiщення)
— супровід гіда-екскурсовода;
— екскурсійне обслуговування в музеях Закарпаття;
— страховка (групова)
  Додатково оплачується
  — вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
  — особисті витрати,
  — сувеніри;
  — харчування;
  — залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
  Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
  Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
  — Хостел (істор.центр), економ-розміщення (зручності на поверсі, без сніданків) — 1795 грн*
  — Готель 3* (нов.центр), стандарт-розміщення (зручності в номері, зі сніданками) — 2145 грн*
  — Готель 3* (істор.центр), стандарт-розміщення (зручності в номері, зі сніданками) — 2735 грн*
  — Без останнього дня у Львові (3-х денний тур), економ/стандарт Розміщення — 1545/1720/2015 грн
  • Знижка для дітей до 12 років — 10%
  • Для дітей до 6 років, без доп. послуг — безкоштовно
  ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
  1545 грн_ __ 1390 грн
  Ви замовляєте тур
  Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
  Кількість місць
  1
  10