ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 1149 грн _ 19, 26 лютого/ 05, 06, 12, 19, 26 березня
Закарпатський пікнік
(автотур зі Львова)
Львів — Чинадієво Мукачево Косино Берегово Ужгород Лумшори — Львів
Релакс-тур в Карпати (Закарпаття) - це повне зближення з природою, купання у цілющих мінеральних водах різноманітними способами, знайомство зі смачними закарпатськими винами і неперевершеною кухнею, трохи історії та суцільні рандеву закарпатськими містами.
Переваги туру
— вікенд-тур в Карпати, Закарпаття;
— насолоджуємося природою, пишністю середньовічних замків і чарівних міст Закарпаття;
— "варимося" в лумшорських "пекельних" чанах;
— дегустуємо королівські вина і дуже смачні закарпатські страви.
У вартість вікенд-туру в Закарпатті входить: екскурсійне і траспортне обслуговування, проживання, гід екскурсовод, страховий поліс, сніданок у Львові.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Перші задоволення в басейні-водоспаді
Прибуття до Львова.
08:00 Тур в Закарпаття починається відвідуванням селища Чинадієво, де до цих пір привертає до себе увагу середньовічний замок Сент-Міклош, який належав барону Піренеї . Його ще називають "Замок Кохання". У стінах цього замку зародилася і розцвіла любов незрівнянної Ілони Зріні, дружини графа Ракоці і І.Текелі (вх. квитки - доброволно пожертвування)
Переїзд в Мукачево — обід (95 грн/ос) — смачний і дуже доречний.

Переїзд в містечко Косино, де розташований один з найзнаменитіших комплексів відпочинку "Термальні води Косино". Величезний комплекс з численними басейнами, наповненими термальними цілющими водами. Купаємося, відпочиваємо, набираємося сил і заряджаємося позитивом (Вх.квитки — загальний — 360—400 грн., учасники АТО — 150 грн., діти ростом до 150 см. — безкоштовно, оренда шафки — 50 грн).
Їдемо в Берегово в знамениті історичні винні погреби. Нас чекають цікаві історії, пов'язані з виготовленням та вживанням вин, дегустація високоякісних столових і десертних вин (60 грн/ос; без алкоголю — 30 грн/ос) Винні дегустіціі мають відмінний ефект, а ми їдемо до місця відпочинку і ночівлі.

20:30 Поселення в садибах зеленого туризму Берегівського району зі зручностями на 2-3 номери, 2-х і 3-х місні номери. Вечеря (90 грн/чол) Ночівля.
2 день Ужгород і задоволення в лумшорських чанах
Доброго ранку! Гарно снідаємо (55—60 грн) і о 08:00 ми вже в автобусі. Сьогодні буде ще один насичений враженнями день відпочинку.

Їдемо в Ужгород — не вигадане "вікно в Європу". Саме так можна назвати це старовинне європейське місто з тисячолітньою історією. А чи знаєте Ви, що тут знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також прекрасні середньовічні замки і собори, і багато інших визначних пам'яток, які ми із задоволенням відвідаємо. І, звичайно ж, основну гордість місцевих жителів — древній середньовічний замок (45 грн., студенти — 35 грн., діти — 20 грн., діти дошкільного віку — б/к)

Обід в Ужгороді (95 грн/ос)

Наш вікенд-тур в Закарпатті триває переїздом в маленьке карпатське селище Лумшори. Нас чекає несподівана, але дуже приємна і корисна процедура — "варіння" в величезних чанах, наповнених цілющими водами (140 грн/ос., діти до 12 років — 90 грн). Занурюємося в теплу мінеральну водичку і "варимося" на відкритому вогні ...

Для екстрималів рекомендується робити контрастні ванни, чергуючи купання в чанах з купанням у холодній воді. Враження незабутні! Сміх, вереск і море задоволення

23:30 Повернення до Львова. Поселення в готель. Ночівля.
3 день Вікенд-тур в Карпати — романтика та й годі...
Сніданок. Звільнення номерів до 12:00 (згідно з правилами готелю). Запрошуємо Вас на прогулянку з екскурсоводом по середньовічних вуличках Львова, де Ви побачите найвідоміші пам'ятки Львова: Площа Ринок, Латинську катедру, комплекс Бернардинського монастиря та ін.

Осмислено гуляти з гідом по середньовічному місту ми будемо близько 2,5 годин, потім рекомендуємо піднятися на вежу міської ратуші (30 грн/ діти — 10 грн.) і помилуватися Львовом з висоти.

Вільний час у Львові. Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проживання в готелях в Кам'янці і Львові;
— пакет екскурсій;
— сніданок в готелі (стандартне розміщення) у Львові;
— супровід гіда-екскурсовода;
— транспортне обслуговування
Додатково оплачується
— вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
— особисті витрати,
— сувеніри;
— харчування;
— залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
— Економ-розміщення*, економ розміщення (зручності на поверсі, без сніданків) — 1495 грн
— Без останнього дня у Львові (тур 2 дні) — 1149 грн
• Знижка для дітей до 12 років — 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг — безкоштовно
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
1149 грн_ __ 1035 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10