ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
1390 грн ___ весняний тур
За порогами Дніпра. Запоріжжя - Хортиця
Знайомство з овіяними легендами островом Хортиця і Запорізькою Січчю, історією, традиціями і побутом українського козацтва. Можливість на власні очі побачити унікальну виставу за участю січових козаків.
Переваги туру:
— чудові краєвиди Дніпра з боку Хортиці;
— козацький бойовий герць;
— прогулянка на теплоході по дніпровським плавням!
"Гайда" на вихідні за Дніпровські пороги, до Запорізької Січі, на славний острів Хортиця, до сучасних українських козаків!
Програма туру
04:00 Виїзд з Херсона (пл. Свободи зуп. Аптека).
10:00 Запоріжжя. Оглядова екскурсія Запоріжжям..
Що ми побачимо:
Проспект довжиною 12 км, стару частину міста — старий Олександріївськ, місце колишньої менонітської колонії Шенвіза і Шенвізський міст, нове місто — «соцмістечко» (еталон довоєнного містобудування), фонтани на центральних площах міста, знаменитий 700-річний запорізький дуб, греблю Дніпрогес — з оглядового майданчика, штучне водосховище перед греблею — місце колишньої німецької колонії Айланге.
Після — переїдемо через греблю і заїдемо на острів Хортицю через один з мостів.
12:00 Запорізька Січ. Екскурсія «Запорізька Січ», під час якої Ви познайомитеся з історією козацтва, почуєте легенди, перекази про життя та звичаї козаків, побуваєте у тій частині Хортиці, де проходили зйомки фільму "Тарас Бульба" (режисер В. Бортко).
Край козацьких вольностей, перлиною якого є острів Хортиця. Хортиця — мініатюрна країна, на 12-кілометровій довжині якої розташовані всі ландшафтні зони України. На території острова знайдено поселення доби палеоліту, скіфів, сарматів, хозарів, кіммерійців, печенігів, половців, слов'ян. На ній перехрещувалися основні сухопутні та водні торгові шляхи.
Колись на острові було 129 курганів та древні астрономічні обсерваторії. Саме тут на Малій Хортиці Дмитро Байда-Вишневецький збудував у 1552 р. замок, від часу Хмельниччини і до зруйнування Січі Хортиця була центром козацького руху. Зараз тут Національний заповідник та історико-культурний комплекс "Запорізька Січ".

Ми запрошуємо вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури запорозьких козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці.
Вільний час для відпочинку.
12:00 Запорізька Січ. Екскурсія «Запорізька Січ», під час якої Ви познайомитеся з історією козацтва, почуєте легенди, перекази про життя та звичаї козаків, побуваєте у тій частині Хортиці, де проходили зйомки фільму "Тарас Бульба" (режисер В. Бортко).
Ми запрошуємо вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури запорозьких козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці.
Вільний час для відпочинку.

Музей під відкритим небом, розташований на найвищій точці острова Хортиця, один з найвідоміших меморіально-туристичних комплексів на Хортиці – Скіфський Стан.
Скіфський Стан — це не тільки чудова оглядова точка, а й багатий музей під відкритим небом. Тут зібрана велика кількість історичних пам'яток наших предків з території практично всієї Запорізької області. Серед них — кам'яні скульптури ("баби"), антропоморфні стели, козацькі хрести, жорна, похоронні кам'яні ящики. В північній частині комплексу розташований унікальний музей кам'яних скульптур — лапідарій. Тут, під відкритим небом, зібрано воєдино кам'яні пам'ятки історії різних епох – кіммерійські, скіфські, половецькі кам'яні скульптури та їх фрагменти, ступи, гармани, зернотерки, жорна, кам'яні корита, шляхові та воротні стовпи, кам'яні хрести різних епох і багато іншого. Прогулюючись тут, можна детально розглянути всі ці об'єкти й доторкнутись до історії наших земель.

Поселення "Протолче". Тут зібрані історичні пам'ятки різних періодів, а також відтворена атмосфера козацького зимівника XVIII століття. На території комплексу розташовані дві козацьких оглядових вишки — бекети, з яких відкриваються мальовничі краєвиди на лугові простори південної частини Хортиці.

На території острова Хортиця за весь час археологічних досліджень була знайдена безліч культових споруд – кам'яних закладень, кромлехів і святилищ, пов'язаних із стародавніми віруваннями наших предків. Кам'яні святилища — це праобраз древніх храмів під відкритим небом, усі вони мають виключно духовне призначення. Ці культові комплекси відносились насамперед до релігійних вірувань давнини, їх конструкція та форма часто пов'язана з культами зародження життя, з календарним циклом, з культом Сонця.
Вільний час для відпочинку.
15:00 Вистава від Січових козаків «Козацький герць». Січові козаки виступають на території історико-культурного комплексу "Запорізька Січ" острова Хортиця. Відвідуючи історичний комплекс, Ви маєте можливість ознайомитися не тільки зі зброєю козацьких часів (гармати, шаблі, луки, нагайки, бойові сокири і т.п.), а й побачити на власні очі різноманітну техніку її використання при козацькому нападі та захисті. Крім поєдинків між козаками, всі бажаючі навчитися військовій справі зможуть перевірити себе на сміливість зі зброєю в руках, а так само зробити постріл із гармати.

Поринувши в атмосферу культури, побуту і традицій запорозьких козаків, ви здійсните справжню подорож у славне минуле наших легендарних предків, і зможете гідно оцінити їх твердий характер, тонке почуття гумору, спритність і неймовірні навички бою. Рукопашні сутички, баталії на шаблях, стрільба з лука верхи на коні — все це і багато іншого чекає на вас протягом більш ніж півгодинного виступу. По закінченню програми у вас буде можливість покататися на коні, постріляти з козацької зброї, і сфотографуватися на пам'ять із запорозькими козаками в одному з найбагатших на історію, культуру та енергетику місць - на прекрасній Хортиці, біля Запорозької Січі.

17:00 Прогулянка на екскурсійному теплоході — це можливість насолодитися красою скелястих берегів о. Хортиці, отримати нові емоції від перебування у шлюзах - гідротехнічному спорудженні з перепадом води в одній камері 37,5 м!

19:00 збір та відправлення до Херсона
01:00 орієнтовний час прибуття.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— транспортне обслуговування по маршруту м/автобусом;
— екскурсійне обслуговування за програмою;
— кінний театр;
— прогулянка на теплоході;
— вхідні квитки за програмою;
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати,
ДОРОСЛІ_______ШКОЛЯРІ
1390 грн___1290 грн