ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
2500/2400 грн ______ 18-20 вересня
10-11 жовтня
Вінницькі фонтани та Буцький каньйон
(автотур із Херсона та Миколаєва)
Херсон — Миколаїв — Вінниця — Буки — Херсон
Якщо ви готові відкрити душу для нових вражень безліч яскравих емоцій гарантовано!
Запрошуємо Вас до Вінниці — міста фонтанів, щоб на власні очі побачити це дивовижне шоу і отримати масу задоволення від музично-світлового фонтану Рошен, a також — відчути красу міста та його пам'яток! Маленький райський куточок природи — Український Стоунхендж» — Буцький каньйон із кожним роком відвідує все більше туристів. І це не дивно, ландшафти каньйону мають разючу подібність із Швейцарією.

Переваги туру:
— екскурсія подарує вам можливість познайомитися з перлиною подільською землі — Вінницею;
— відвідаєте історико-архітектурний комплекс «Вінницькі Мури» та водонапірну вежу
— у цьому турі ви побачите прекрасний парк, вінницькі трамваї, феєричне шоу фонтанів;
— можливість побачити і насолодитися живописним Буцьким каньйоном;
— екскурсія підходить для сімей із дітьми.
  ПРОГРАМА ТУРУ
  1 день. Херсон — Миколаїв — Вінниця
  19:45—20:00 збір групи на зупинці (на Чорнобаївку)
  Вирушаємо на самобутню і яскраву Вінничину.
  2 день. Вінниця
  2 день 19.09.2020
  Вранці зупинка на 60 хв. — час для сніданку.

  10:00 Оглядова екскурсія по Вінниці.
  Більше 600 років стоїть місто Вінниця на мальовничих берегах річки Південний Буг. Місто Вінниця — перлина Подільської землі зі своєю славною історією, яка нерозривно пов'язана з історією України.

  Ви побачите знамениті Вінницькі трамваї, які надають місту особливий Європейський шик; головна Вінницька вулиця Соборна здивує наявністю храмів (серед них — Капуцинський Храм 19 століття, Свято-Преображенський Кафедральний Собор).

  Відвідування садиби М.І. Пирогова. Музей-сaдиба М.I. Пирогова — видатного вченого, законодавця військово-польової хірургії, до цього всього, він був ще й талановитим лікарем та педагогом. Кожна частинка експозиції, що представлена тут, свідчить не тільки про життя, працю та великих звершеннях Миколи Пирогова, але й відображає той час, в якому жив великий вчений-лікар.

  На території діють три музеї: Будинок-музей Пирогова, музeй-аптека, а також Церква-Усипальниця, де покоїться забальзамоване тіло вченого (хоча б один раз варто побачити!)

  13.00 обід
  Поселення в готель
  15.00 Відвідування історико-архітектурного комплексу «Вінницькі Мури» та водонапірної вежі. Це комплекс оборонних і храмових споруд XVII століття в межах міста. Складається даний оборонний комплекс із старовинних будівель і стін єзуїтського монастиря, єзуїтських костелу, колегіуму та конвікту, а також домініканського монастиря і домініканського костелу. Можна побачити, як в оборонному мурі вросли згодом дерева, їх величезні коріння переплелися з цегляною кладкою.

  Водонапірна вежа у Вінниці була побудована в 1911 році для першого міського водопроводу. До речі, це найцікавіша архітектурна споруда зберегла до наших днів свій первинний вигляд. Дуже красива вежа з годинником нагорі, ввечері підсвічується. Біля вежі ввечері можна зустріти вуличних музикантів.
  Вечеря
  Вільний час, прогулянка містом.
  21.00 Феєричне шоу фонтанів під дивовижну музику, як завершення насиченої екскурсії, додасть Вам відчуття свята та подарує приємні спогади від знайомствa з Вінницьким Краєм!

  Набережна РОЩЕН — найбільший в Європі світло-музичний фонтан. Його можна порівняти з фонтаном міста Дубаї в Об'єднаних Арабських Еміратах. Висота струменя доходить до 60 метрів, а фронтальний розліт води становить 140 метрів.

  3 день. Вінниця — Буки — Миколаїв — Херсон
  3 день 20.09.2020
  8.30 Виселення з готелю.
  9.00 Сніданок.
  Переїзд до с. Буки
  Екскурсія по Буцькому каньйону.

  Буцький каньйон — живописний каньйон на р. Гірський Тікич, що розташований біля смт Буки Маньківського району Черкаської області. За красиві краєвиди це місце ще називають «Маленькою Швейцарією». З 1975р. отримав статус державної пам'ятки природи місцевого значення з площею 80 га. Це природне диво сформувалося у протерозойських гранітах, яким на сьогоднішній день вже 2 млрд. років. Його довжина — бл. 3 км (дехто стверджує, що 5 км), ширина — 80 м, висота —25 м ( за іншими даними —30 м). Це дивовижний скелястий каньйон, що має виступи сірого граніту (їх висота бл. 30 м), відомий не тільки своєю красою, а й прилеглими пам'ятками історії та природи.
  Саме смт Буки має досить цікаву історію. Буки було засновано в І пол. XVI ст. польськими магнатами Калиновськими. Назву село отримало від значної кількості букових дерев, що росли колись на тому місці. Але найбільш відоме село першою гідроелектростанцією в Україні, що знаходилась на р. Гірський Тікич — Букська ГЕС ім. Г.І. Петровського.

  Каньйон бере початок за 800 м нижче від греблі вже не діючої Буцької ГЕС. Нині там лише руїни цієї ГЕС, але які можна оглянути. По-третє, біля цього каньйону розташований утворений р.Гірський Тікич та відомий своєю гучністю — водоспад «Вир», який з 1972 р. є гідрологічною пам'яткою місцевого значення. Походження його штучне, оскільки «Вир» був фрагментом гідротехнічних споруд Буцької ГЕС. Висота водоспаду — 2 м.

  Біля нього ще збереглися залишки водяного млина, який спорудили тут в ХІХ ст. одна зі наймасивніших скель Буцького каньйону, а саме «Скеля Родіонова» є також досить мальовничою. Вона названа на честь знаного українського геолога-петрографа С. Родіонова. Хоча є місцева легенда, що скеля названа насправді на честь козака, котрий там загинув. Цьому об'єкту хочуть надати статус пам'ятки місцевого значення.

  Буцький каньйон має свої, досі не розгадані таємниці. Тут знаходяться залишки рукотворної споруди, зробленої з великих брил граніту. По зовнішньому вигляді споруда подібна знаменитого Стоунхенджа. Тому цю споруду з брил назвали «Український Стоунхендж». На даний момент іде активне дослідження цього цікавого і таємничого феномена

  17.00 виїзд до Херсона

  24.00 орієнтовне прибуття в Херсон

  Для підтвердження бронювання місць потрібно внести аванс в сумі 1000 грн. з людини. Залишок суми оплачується в день виїзду керівнику групи в автобусі. За бажанням можна оплатити повну вартість туру при бронюванні.

  Місця в автобусі розподіляються у міру оплати авансу/ повної вартості туру. Аванс не повертається
  .

  Поділитися з друзями
  У вартості туру
  — транспортне обслуговування;
  — проживання в готелі (1 ніч);
  — екскурсії та вхідні квитки;
  — Харчування (1 сніданок, 1 обід, 1 вечеря);
  — супровід керівника групи;
  — групове страхування.
  Додатково оплачується
  — особисті витрати,
  — сувеніри;
  — харчування (сніданок (2 день туру), обід та вечеря по дорозі (3 день туру).
  ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
  2500 грн_ __ 2400 грн
  Ви замовляєте тур
  Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
  Кількість місць
  1
  10