ВАРТІСТЬ______________ ДАТА ТУРУ
4500/4350 грн ___весняний тур
Вікенд у Львові та Закарпатті
(автотур із Херсона та Миколаєва)
Херсон — Миколаїв — Львів — оз. СиневирКолочава — вод. Шипіт — замок Шенборна — Косино — Мукачево — Миколаїв — Херсон
Вікенд в Карпатах — це пронизаний чистим гірським повітрям незабутній відпочинок в горах серед хвойних лісів, гірських річок і струмків, цілющих джерел та озер. Це похід до найгарнішої та загадкової місцини Верховинщини, що окутана легендами та містичними подіями. Це колоритна прогулянка до однокаскадного красеня водоспаду. Відкриємо для себе гастрономічні родзинки Карпатського регіону, відчувши нові смаки, доторкнувшись до традицій, культур.
Це варто побачити!!!


Переваги туру:
— яскраві вихідні у Львові;
— відвідаємо озеро Синевир;
— водоспад Шипіт;
— поніжимось у термальних водах Косино;
— спробуємо Закарпатську кухню.
Чотири дні незабутніх вражень і відчуттів
      ПРОГРАМА ТУРУ
      1 день. Херсон — Миколаїв — Львів
      19:45 Збір групи на зупинці на Чорнобаївку поблизу Автовокзала.
      20:00 Виїзд до Львова комфортабельним автобусом.
      21.00 Виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center).
      По дорозі у нас будуть зупинки для кави та відпочинку.
      2 день. Львів
      Зупинка на 45 хвилин для сніданку.
      Прибуття до Львова.

      Екскурсія Львовом.
      Попереду у нас неймовірна подорож, яка познайомить із величним та романтичним Львовом. Місто зачарує своєю загадковістю та оп'янить своїми ароматами кави та шоколаду. Все в ньому вражає та закохує. Але це ще не все!

      Львів – старовинне місто, місто – історія, місто – музей, місто, яке зачаровує з першого погляду. Львів неповторний в будь-яку пору року. Взимку чи влітку, восени чи весною навіть найвибагливіший гість міста відчує неповторну атмосферу цього старенького та доброго Львова. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів неповторний та незмінний, Львів - історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій.

      А почнемо ми нашу екскурсію з славнозвісної площі Ринок, що з давніх часів вважається центром торговельного та суспільного життя міста. Лише дворяни та вище духовенство мали право споруджувати тут будинки але не вище трьох поверхів заввишки. Також не дозволялось розміщувати на фасаді більше трьох вікон на одному поверсі. Площу Ринок утворюють 44 будинки і ратуша в центрі, піднявшись на яку перед вами відкриється неймовірний краєвид міста.

      Будинок вчених (колишнє казино), повз який неможливо пройти і залишитися байдужим. Він із тих будівель, в яких кожна деталь підкоряє довершеністю форм. Побудований у стилі необароко, він гарний з вулиці, але коли дивишся на нього ззовні, то навіть не уявляєш, наскільки він розкішний всередині. Коли туди заходиш, здається, що потрапив у справжній палац. Приголомшливі сходи в головному холі, різьблення по дереву, шовкові шпалери, люстри, мармурові каміни, умивальник, стилізований під пащу лева – неймовірна краса та розкіш. Там законсервовано минуле разом з його атмосферою. Будинок разом з його обстановкою ніби пливе у невагомості століть...


      Кав'ярні які варто відвідати в Львові:

      «Дім легенд» – казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.

      «Мазох-кафе» - декор зі знаряддями мазохістів, офіціанти в ошийниках, кнути, кайдани.

      «Криївка»– секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи пароль.

      «Гасова лямпа»– тут Ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичні настоянки: «бензівку», «нафтівку», «гасівку».
      «М'ясо та справедливості!»– ресторан, де живе і керує львівський кат. Величезний вибір м ясних страв!

      «Львівська копальня кави», де Ви можете спуститися в шахту і подивитися, як видобувають каву під землею:)

      «Під золотою розою» – єврейська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву доведеться торгуватися.

      РЕБЕРНЯ. Ребра і до ребер
      Так як "Реберня" дууууже популярне місце, і зазвичай тут нереальні черги, то ми заздалегідь забронюємо столики для нашої компанії. Обстановка реально в стилі середньовіччя, тому жодних столових предметів - їсти м'ясо треба руками!

      На стіл принесуть паперову скатертину і спеціальні паперові жакети. Фірмове блюдо в тут реберця в меді. Пиво, картопля - ціни тут доволі таки демократичні...а як же смачноооо..

      П'ЯНА ВИШНЯ
      Ліпша львівська настоянка! Він не відступить, а вона не відмовить! Ліпша львівська настоянка – невід'ємна частина старого Львова. П'яну вишню здавна у Львові настоювали у кожній хаті. Настоянка була така смачна, що жодна кобіта, незалежно від віку, не могла встояти перед тим смаком..Львівські хлопи швидко дізналися той рецепт і на всі здибанки чи шпацер брали з собою фляжчину П'яної вишні. І жодна не могла відмовити.

      Напій смачний, забирає швидко. Зроблений за традиційним рецептом на ліпшому коньячному спирті з відбірних вишень. Добре надається до здибанок або інших пригод з кобітами. Допомагає хлопам знайти кохання з XVII століття.

      Кумпель - Пивна ресторація місцевої кухні~
      Без чого точно людина не обійдеться при колонізації Марсу, так це без доброї компанії та питної води. Із водою кажуть кумпелівські астронавти є проблемки, а от із пивом все давно в порядку. Тож вечерком заскочимо в Кумпель на кілька пляшок міжгалактичного крафту. Тут не лише пиво смачнюше, а й чудова кухня, все як завжди в найкращих традціях Львову.
      Переїзд до Міжгір'я (Закарпатська область).
      У долині річки Ріки, серед полонин Боржави і Червоної, є самий затишний куточок Закарпаття, краса якого заслуговує, аби нею захоплювалися.

      А які фарби тут можна побачити восени – це мрія будь-якого художника! Приваблюють сюди туристів і мінеральні води, які добре впливають на весь організм. Тут відпочиває і тіло, і душа!

      Поселення в готель.

      Увечері
      3 день. Синевир — Колочава
      Синевирський перевал

      Синевирський перевал - наша обов'язкова фото-зупинка по дорозі до озера Синевир. Тут на нас чекає мужня "Долоня бокораша", "танцюючі гуцули" але головною окрасою цього місця є неперевершені краєвиди!
      Озеро Синевир
      Озеро Синевир належить до семи природних чудес України. Кажуть, воно утворилось приблизно 10 тисяч років тому. Тоді бистрі річкові води стримали гори, перегородивши їм шлях на тому місці, де згодом утворилось озеро.

      День за днем, не зупиняючись, переливають свої потоки у Синевир чотири джерела. Прозорі і цілющі. Розлили плесо аж на 7 гекарів. А посередині нього, наче зіниця ока, видніє невеличкий острів. Не дарма Синевир називають Морським оком Карпат. Голубою перлиною із висоти пташиного польоту видніє воно поміж гущі соснових лісів.

      Диво природи під назвою Синевир заховалось у горах на висоті майже тисячі метрів над рівнем моря. 22-х метрів сягають глибини озера. Глибшу північну та мілкішу південну частину розділяє підводний кряж. Цікаво, що Синевир ніколи не виходить зі своїх берегів – ні за бурхливих паводків, ні у час танення гірських снігів.
      Реабілітаційний центр для бурих ведмедів, що займає площу 12 га. Під захист сюди потрапляють тварини, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Ведеться також робота по відтворенню природної популяції (в Україні нараховано близько 300 особин) та поглибленню досліджень найбільшого хижака України.
      Скансенс "Старе село" в Колочаві

      Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять наш відпочинок тут приємним і корисним. У самому селі є музей під відкритим небом "Старе село".Це перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті, який відтворює матеріальне, духовне та культурне життя регіону. "Старе село" у Колочаві сьогодні налічує близько двох десятків житлових і господарських будівель з предметами домашнього побуту і художніми творами ХIX-XX ст. колочавців. Село поєднало культури гуцулів, бойків, лемків, угорців, румунів, німців, євреєв, чехів та словаків.

      А також в "Старому Селі" ми зможемо завітати в справжню корчму, до Вольфа на децу! Де побачимо театралізоване дійство,що показує, як за Австрії в селах карали п'яниць, що перехилили зайву чарку у неділю).
      А також в "Старому Селі" ми зможемо завітати в справжню корчму, до Вольфа на децу! Де побачимо театралізоване дійство,що показує, як за Австрії в селах карали п'яниць, що перехилили зайву чарку у неділю).
      4 день. вод. Шипіт — Замок Шенборна — Косино — Мукачево
      08:00 Сніданок.
      Виїзд на екскурсійну програму.

      Водоспад Шипіт
      Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району.

      Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
      Замок графів Шенборнів
      Елегантний мисливський палац-замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво, що в 10 км від Мукачева. Його сміливо можна віднести до списку видатних архітектурних споруд України. З цим романтичним палацом, як і з усяким замком, пов'язана сумна історія кохання одного з представників графської династії Шенборнів до своєї дружини. Кажуть, що досі привид ображеної ревнощами жінки ходить коридорами замку .

      А ще цікавим можна відзначити і те, що за основу проекту замку узятий астрономічний рік: в замку 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходів (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році). Крім того, ви почуєте безліч красивих легенд, пов'язаних і з парком, оточуючим цьому казковий палац. Недарма кінематографісти не проходять повз.
      Ми вирушаємо в комплекс «Термальні води Косино», де нас чекає купання в унікальних відкритих басейнах. Тут кожен може вибрати де набиратися сил, адже на території комплексу 7 басейнів - 4 термальних, прісний з аква-баром, басейн для плавання і дитячий басейн з гіркою-атракціоном, а також дві ванни Кнайпа. (за додаткову плату).
      За своїм хімічним складом, термальна вода багата на залізо(масова концентрація 1,62), марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини. А ще у нас буде змога побувати у 8 саунах та поніжитись у басейнах з ароматом шоколаду, вина, пива та фруктової наливки.
      Переїзд до Мукачево.

      Мукачево - охайне і затишне місто на берегах річки Латориці. Він розташований на рівному плато, і тільки замкова гора велично підноситься над старовинними вулицями.

      У центрі розташована пішохідна зона: затишний бульвар, площа з міською ратушею. Ратуша була побудована тільки в 1906 році, але над площею також височить Кафедральний костел Святого Мартина - покровителя міста. Поруч з ним знаходиться готична каплиця Святого Йосипа, прикрашена середньовічними розписами. На самій площі можна побачити пам'ятник святим Кирилу і Мефодію.
      Оглядова екскурсія в Замок Паланок

      На західній околиці Мукачева, на вершині 68–ти метрового згаслого вулкану, гордо стоїть, оспівана легендами і легендарною бойовою славою середньовічна фортеця – замок Паланок – визначний історико-архітектурний, військово-фортифікаційний та історичний пам'ятник Закарпаття ХIV – ХVIII ст... Родове гніздо трансільванських князів Ракоці. З висоти семидесятиметрового пагорба він оглядає європейські долини, що починаються біля його підніжжя. За його спиною, на горизонті, з краю в край розляглися Карпати. Сама природа створила цей замок непереможним. За всю історію існування він жодного разу не був підкорений у відкритій і чесній боротьбі.

      Виїзд до Херсона
      Поділитися з друзями
      У вартості туру
      — проїзд по маршруту автобусом або м/автобусом;
      — проживання (номери з усіма зручностями);
      — екскурсії та вхідні витки за програмою туру;
      — харчування (2 сніданки);
      — супровід групи;
      — пасажирська страховка.
      — страховка.
      Додатково оплачується
      • особисті витрати;
      • відпочинок у термальних водах Косино;
      • додаткове харчування.
      ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
      4500 грн_ ____ 4350 грн
      Зверніть увагу

      • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
      • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
      • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
      • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
      • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5—4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.
      • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
      • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.