ВАРТІСТЬ_____ ДАТА ТУРУ
280/250 грн __ 02, 08, 16, 22, 30 червня
Миколаївський ЗOOпарк
Якщо ви шукаєте цікаве місце для активного дозвілля в вихідний день, то пропонуємо поїхати в кращий на території України зоопарк і провести час в компанії представників тваринного світу
Легкий переїзд до Миколаївського зоопарку, і кілька чарівних годин спілкування з тваринами. Потім прогулянка центром міста зможуть подарувати позитивні емоції. Під час екскурсії мандрівники дізнаються багато цікавих фактів з життя самого кращого в Україні зоопарку, історія якого між іншим вже перевалила за 100 років.
Програма туру
09:00 Збір групи (зупинка пл. Свободи (Аптека/Оптика).
Бажаючі можуть приєднатися (зупинка на Чорнобаївку біля автовокзалу)
10:20
Прибуття до Миколаєва.
10:30 — 14:00 Прогулянка по зоопарку. (самостійно)
Вартість вхідних квитків до зоопарку:
  • дорослі — 150 грн
  • діти (6-13 років) — 100 грн
  • діти (до 6 років) — безкоштовно

Миколаївський зоопарк

Один із найбільших і найвідоміших зоопарків на території України, після Неапольського і монакського він є третім в Європі за різноманітністю експонатів. Колекція становить близько 452 видів і 4500 екземплярів тварин. Понад 220 видів тварин занесено до Червоної Книги. 90 видів тварин серед українських зоопарків представлені тільки тут.

У зоопарку є можливість побачити мешканців усіх континентів - екзотичних представників африканських прерій, мешканців безкрайніх лісів середньої смуги, гостей з далекої Америки і Південно-Східної Азії.
Сьогодні Миколаївський зоопарк займає територію більш ніж 18 гектар, де мешкає 4000 особин тварин. Унікальна колекція зоопарку налічує близько 400 видів, з яких 80 занесені до Червоної книги.

Крім тварин тут зібрана велика колекція рідкісних рослин з усього світу, кожне з яких підписано.

Що тут можна побачити. В рамках розважального туру для дітей і дорослих можна побачити:
• величезну колекцію птахів: какаду, колібрі, фламінго, орли, журавлі і багато інших;
• великих хижаків: тигрів, левів, ведмедів;
• безліч мавп, макак, шимпанзе і горил;
• сурикатів і рептилій;
• акваріум з різноманітними рибами;
• дивовижний сад тропічних метеликів;
• інших екзотичних представників пустель Африки, жителів безкрайніх лісів середньої смуги, мешканців далекої Америки і Південно-Східної Азії.

Головним довгожителем зоопарку є крокодил Вася, який давно відсвяткував своє 60-річчя. Також тут живе 8-метровий пітон, найдовший в Європі.

Дітям сподобається експозиція і контактний парк «Дідова хата», де можна помацати і погодувати домашніх тварин, катання на поні та конях, поїздка на екскурсійному паровозику, безліч гойдалок і атракціонів.

Вільний час для фото та сувенірів.
14:00-15:30 вільний час.
Прогулянка у центрі міста.

Якщо запитати у місцевих "що подивитися у Миколаєві", то більшість порадить відвідати 2 місця — Дитяче містечко "Казка" та яхт-клуб, особливо під час регати.

Флотський бульвар представляє собою живописну набережну річки Інгул. Вона багато в чому схожа з легендарним Приморським бульваром в місті гумору і сміху Одесі. Тут можна не тільки відмінно погуляти і відпочити, а й насолодитися дивовижними пам'ятками (Фалєєву, старовинної гармати), а також чудовими видами на пейзажі річки, мостів і зелений парк під назвою "Перемога".

Заглянути в храми різних релігій Вивчати стилі в архітектурі, дізнаватися нове про чужих звичаї, слухати приємну музику — все це можна зробити, розглядаючи храми міста. Звичайно, основна маса — християнські церкви, але є ще католицький Костел (Декабристів, 32), євангельсько-лютеранська кірха (Адміральська, 12), вірменська церква (пр. Жовтневий, біля ТЦ Таврія-В) і дві синагоги (вул. Шнеєрсона, 15).
Якщо запитати у місцевих "що подивитися у Миколаєві", то більшість порадить відвідати 2 місця — Дитяче містечко "Казка" та яхт-клуб, особливо під час регати.

Якщо запитати у місцевих "що подивитися у Миколаєві", то більшість порадить відвідати — Дитяче містечко "Казка"
У центрі Миколаєва розташований мальовничий куточок під назвою Дитяче містечко «Казка». Це казкове місце давно стало улюбленим місцем відпочинку для багатьох жителів Миколаєва та гостей міста. До того ж постійними відвідувачами «Казки» є не тільки маленькі гості, а й дорослі.

Кожна людина, побувавши хоча б один раз в Дитячому містечку «Казка», назавжди збереже теплі спогади про нього, про його дивно веселі і цікаві свята і чарівні будови.

Це унікальне місце для розваг і відпочинку людей різного віку.. Кожен відвідувач «Казки» може не тільки весело провести час на атракціонах, а й взяти активну участь в концертних програмах, спортивних змаганнях та іграх, які проводяться на майданчиках цього маленького містечка.
Смачно поїсти Вам напевно захочеться перекусити під час прогулянки. Спробуйте смачні пиріжки в темно-зеленому кіоску на розі Соборної та Великій Морській, замовте ситний штрудель в Штрудель-cafe (за зупинкою Декабристів, рухаючись в сторону дитячого містечка Казка) і знайдіть улюблену багатьох Піцерію на Спаській (прямо біля Центрального РАГСу).

Ще одне місце — мініатюрна Кав'ярня з душею Flatwhite, патріотична і атмосферна. Тут крім кави, є ще листівки, еко торбинки з дизайнерської символікою міста та збірники віршів Миколаївських поетів. Якщо вам подобаються місця зі внутрішнім садом, загляньте в Polichano.

15:30 прогулялись, смачно перекусили, настав час їхати до Херсона.
17:00 прибуття до Херсона
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— супровід керівника групи.
Додатково оплачується
— вхідні квитки до зоопарку
  • дорослі — 150 грн.
  • діти (6-13 років) — 100 грн.
  • діти (до 6 років) — безкоштовно
— харчування;
— особисті витрати.
ДОРОСЛІ/ ДІТИ із 5 до 12 років_______
280 грн/ 250 грн____
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ,ЗАТОРИ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ
Компанія залишає за собою право вносити зміни до программи