ВАРТІСТЬ______________ ДАТА ТУРУ
4500/4300 грн ___13-16 січня
На Маланку у Вашківці та Чернівці

(автотур із Херсона та Миколаєва)
Херсон — Миколаїв — Вашківці — Красноїльськ — Чернівці — Кам-Полільськ — Миколаїв — Херсон
Якщо хочете доторкнутись до сивої давнини, вирушаймо з нами до Буковини, де відбувається найяскравіше святкування Щедрого вечора, або Старого Нового Року, або ж Маланки.
Переваги туру:
— Ми з Вами відвідаємо два найбільш колоритних святкування, абсолютно різних, несхожих одне на одне:
Перше — у містечку Вашківці, де свято відбувається у вигляді «Переберії» (перевбирання, перевдягання), а простіше кажучи, яскравого та кумедного карнавалу. Друге — у селищі Красноїльськ, що на румунському кордоні, де зберіглося неймовірно старовинне дійство, в якій приймає участь більше тисячі мешканців від малого до старого, з неймовірними персонажами та костюмами.
— Побуваємо на найколоритнішому фестивалі в Україні – парад-карнавал Маланок.
— Полюбуємось Чернівцями
— Відвідаємо унікальну резиденція митрополитів Буковини і Далмації;
— Одне з семи чудес України — Кам=-Подільська фортеця.
      ПРОГРАМА ТУРУ
      1 день. Херсон — Миколаїв
      13 січня (четвер)
      19:45 Збір групи на зупинці на Чорнобаївку поблизу Автовокзала.
      20:00 Виїзд автобусом/ м.автобусом
      21.00 Виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center).
      По дорозі у нас будуть зупинки для кави та відпочинку.
      2 день. Вашківці — Красноїльськ — Чернівці
      14 січня (п'ятиця)
      Зупинка на 45 хвилин для сніданку.

      Село Чортория
      У маленькому селі Чортория в Чернівецькій області є одразу кілька цікавих місць. Найдивовижніше і абсолютно невідоме, навіть в Україні, це Лебедине озеро. Воно практично не замерзає під час морозів, тому лебеді вибрали його в якості зимівлі і прилітають сюди вже багато років. Обов'язково захопіть з собою зерно (пшеницю, просо, ячмінь, кукурудзу, висівки), так як взимку лебедів треба підгодовувати

      Переїзд до Вашківців. Знайомство з персонажами Маланки у Вашківцях. Тут на Вас чекатимуть як традиційні учасники дійства — Маланка, Коза, ведмеді, цигани, дід та баба, в яких перевдягаються чоловіки та хлопці, так і нові персонажі, на створення яких надихнули найгучніші події минулого року. Святкування у такому форматі відбувається у Вашківцях вже понад 100 років!
      Цікаві факти про Вашківецьку Маланку
      — В Переберії беруть участь тільки чоловіки та хлопці, виконуючи всі жіночі ролі;
      — Виготовлення масок – унікальне ремесло, яким займаються як досвідчені майстри, так і пересічні маланкарі. Колись в якості масок використовували випотрошені голови свійських тварин. Сьогодні ж Маланка рясніє масками із сучасних матеріалів – бинту, клею та тканини;
      — Святкові костюми шиються в селі протягом всього року, адже поряд із маскою яскравий та оригінальний костюм вважається необхідним атрибутом свята. Якщо хочете замовити маску для себе, то контактуйте із майстрами;
      — Одним з цікавих, усталених образів саме Вашківецької Переберії є так званий бук-шандарь, вдягнений в парадну воєнну форму часів Франца Йосифа;
      — Маланкарям необхідно ховати не лише обличчя, а й змінювати голо адже учаснику Переберії, якого впізнали під маскою, доводиться припинити участь в заход.
      Після обіду відправляємось до селища Красноїльськ для участі в унікальному святкуванні Красної Маланки — дійстві, в якому зберігаються та відтворюються древні культурні коди.

      Упродовж цілого року мешканці селища готують маски, зброю та музичні інструменти, роблять із соломи костюми величезних ведмедів та вивчають пісні і танці. 13 та 14 січня Маланка заходить у кожну хату, щоб прогнати з подвір'я злі сили, привітати господарів зі святом та отримати винагороду.
      Вас чекають жарти та веселощі, багатолюдне дійство та яскраві костюми!

      В Красноїльську «працює» не одна, а шість Маланок. Кожна група ходить по домівках на своєму кутку, а під вечір 14 січня всі сходяться в центрі села, де обирають найкращу.

      Одна із найяскравіших Маланок України, унікальне реліктове поєднання культур на українській землі — в буковинському Красноїльську біля румунського кордону!

      Повернення у Чернівці. Поселення в готель. Вільний час.
      3 день. Чернівці
      15 січня (субота)
      Сніданок у готелі


      Прогулянка-екскурсія містом. Чернівці — місто України з «імперською» атмосферою, яке недарма називають «маленьким Віднем» за архітектурну та атмосферну подібність. Старовинний центр міста — це довгі вулички з красивою австрійською забудовою, храми різних конфесій, та невеликі затишні площі. Під кінець екскурсії ми завітаємо до старовинної Резиденції Буковинських митрополитів, де нині розташований Чернівецький національний університет. Без зайвої скромності — це один з найбільш унікальних архітектурних ансамблів в Україні. Зараз університет є головною визначною пам'яткою Чернівців і включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
      А далі — неперевершене дійство — парад-карнавал Маланок у столиці Буковини. "Маланка-фест" у Чернівцях є одним із найколоритніших і найцікавіших фестивалів України. На нього з'їжджаються найкращі маланкарі зі всієї області, тут можна побачити подільську, бессарабську, гуцульську, молдавську, українсько-буковинську, румунську Маланку, з усіма древніми атрибутами, від традиційних масок до переберії, тобто переодягання. Цей парад нагадує європейські карнавали і одночасно зберігає автентичні традиції Буковини.
      Дійство проходить в центральній частині міста і долучитися до нього можуть усі охочі.

      Обід (самостійно) відбувається у закладах громадського харчування міста Чернівці під час фестивалю "Маланка Фест" на власний смак і вибір туристів.

      Вільний час.
      4 день. Чернівці — Кам.-Подільськ — Миколаїв — Херсона
      16 січня (неділя)
      Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
      Переїзд до Камянець-Подільського

      Екскурсія по Кам'янцю-Подільському з відвідуванням старої фортеці (у вартості туру).
      Це дивовижне місто розташоване в каньйоні річки Смотрич. Крім гарної природи, тут можна познайомитися з історією міста, яка дійшла до нас у вигляді архітектурних і культурних пам'яток.

      Історія Кам'янця-Подільського нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам'ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд. За кількістю пам'яток Кам'янець поступається лише Києву та Львову. Найбільша цінність міста - практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.
      Чи знаєте Ви, що Кам'янець входить в топ-3 міст України за кількістю пам'яток? Сьогодні постараємось побачити якомога більше.

      Оглядова пішохідна екскурсія містом: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, перший комерційний банк на Поділлі, історія готелю "Болевю", Домініканський костел, "будинок Потоцьких", Руський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Тринітарський костел.
      • Костел Петра і Павла. Важлива пам'ятка, побудована в далекому 15 столітті. На вершині храму можна побачити скульптуру Мадонни, встановлену в 1756 році після перемоги над турками.
      • Хрестовоздвиженська церква. Єдиний у всьому місті дерев'яний храм. Як говорить легенда, він побудований за наказом гетьмана Сагайдачного.
      • Площа Вірменський ринок - найбільша в старій частині міста. Коли в місті проходить фестиваль (а вони тут часто), то саме тут можна побачити багато цікавих заходів.
      Обід. вільний час.
      16.00 виїзд до Херсона.

      Орієнтовне прибуття 17 січня о 06:00
      Поділитися з друзями
      У вартості туру
      — проїзд по маршруту автобусом або м/автобусом;
      — проживання у готелі (2 ночі)
      — 2 сніданки в готелі у вигляді шведської лінії
      — оглядова екскурсія м. Чернівці
      — оглядова екскурсія у м. Кам-Подільськ
      — медичне страхування і страхування від нещасного випадку
      — організаційний супровід групи
      — сity tax (туристичний збір)
      Додатково оплачується
      • особисті витрати;
      • додаткове харчування
      ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
      4500 грн_ ____ 4300 грн
      Зверніть увагу

      • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
      • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
      • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
      • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
      • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5—4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.
      • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
      • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.