ВАРТІСТЬ_____ _________ДАТА ТУРУ
650/600 грн ___ грудня
Цікава Одеса для малечі та дорослих
Музей Цікавої Науки - це місце, де діти і дорослі весело, із задоволенням занурюються у захоплюючий та чарівний світ науки. Це місце, де без гарного настрою та нових знань не залишиться ніхто!
У цьому турі:
— Музей цікавої науки
— Музей шоколаду (екскурсія + дегустація щоколаду)
Прогулянка по Одесі.
Програма туру
07:00 Збір групи.
07:15 Відправлення в тур.
11:00
Прибуття до Одеси
Музей Цікавої Науки

Музей Цікавої Науки» — це перший на Півдні України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрана величезна кількість унікальних експонатів зі світу науки, кожен з яких, безсумнівно, Вас здивує. У нас Ви можете по-новому та з цікавістю поглянути на те, що раніше Вам здавалося нудним або складним у вивченні.

Головне завдання Музею показати школярам усе найдивовижніше зі світу науки, пробудити їх цікавість та стимулювати до здобуття знань у навчанні. Ми переконаємо Вас у тому, що навіть найскладніші завдання та найдовші формули можуть бути цікавими, варто тільки подивитися на них з іншого боку.

У Музеї Цікавої Науки Ви можете проводити час як самостійно, так і в супроводі екскурсоводів, які з радістю допоможуть Вам впоратися з будь-яким завданням та розкажуть цікаві наукові факти.
Переваги Музею

ЕКСПЕРЕМЕНТИ
Тільки у нас є експерементарій, де можно робити наукові досліди із лаборантом кожного дня.

НАВЧАЄМО ГРАЮЧИ
Наш музею - це інтерактивна зона, де с кожним експонатом можна взаємодіяти , це розвиваюча площа 1300 кв.м. для експерементів.

НЕЙМОВІРНІ ШОУ
Ми єдині в Укріїні маємо можливість проводити шоу з величезними катушками Тесла та справжніми науковими дослідами.

Після екскурсії Ви можете відвідати Експерементарій (запис зазделегідь — 100 грн./особа)

Експериментарій - це наукова лабораторія Музею Цікавої Науки і унікальна територія для практичної діяльності допитливих дітей та дорослих. Каталог з пропозиціями включає більше 100 дослідів.
Ми підготували для Вас абсолютно різні та цікаві досліди з фізики, хімії, фізіології та мікробіології. Щоб такого "зхімічити", - обираєте Ви самі! А наші лаборанти нададуть Вам для цього усе необхідне.

Теми експериментів:
✔Оптика та механіка;
✔Електрика та магнетизм;
✔Органічна та неорганічна хімія;
✔Фізіологія людини та життя найпростіших організмів;
✔Молекулярно-кінетична теорія і термодинаміка;
✔Досліди для малюків.

Доторкнутися до блискавки, спостерігати за створенням незвичайних вогненних бульбашок або ж перетворити звичайну воду на молоко – все це можливе на наших шоу!
Шоу від «Музею Цікавою Науки» - це весела вистава, під час якої наші відвідувачі із головою занурюються у чаруючий світ науки.
Наукове шоу - це яскраво, весело та пізнавально!

Тесла шоу
- 100 грн./особа
Неймовірні катушки Тесла в дії! Тривалість: 20 хвилин.

Наукова кухня
- 100 грн.,
Чи бачили ви колись в житті літаючий борщ? На шоу "Наукова кухня" ви побачите не тільки літаючий борщ, але і нереальні експерименти з продуктами, які є на будь-якій кухні.

На вас чекають вибухи, експерименти з колою, жонглювання крохмалем, картопляна гвинтівка і не тільки. Ви зможете самі взяти участь в експерименті, а в кінці шоу вас чекає новий секретний експеримент!

Ви здивуєтеся самі, а діти будуть в захваті!

Фірмове шоу - 100 грн.,
Знаєте, які головні гості на нашому недільному шоу? Звичайно ж це блискавка і наука. І ми запрошуємо вас познайомитися з ними.

Фантастичні котушки Тесла напругою у 2 млн. вольт, експерименти з рідким азотом, гігантській маятник, вибухові експерименти й все це запам'ятається вам надовго!

Відкриваємо світ науки для юних вчених!
Шоу, де завжди весело і цікаво - "Наукові чудики". Булькаємо, хімічимо, підриваємо і все це за участю наших юних глядачів!

Вас чекають понад 10 дивовижних дослідів: мильна каша, гігантська бульбашка, оркестр музичних шлангів, дзижчати ракети та багато іншого!

Ми здивуємо не лише дітей, а й батьків. Приходьте в наш захопливий світ науки!

Планетарій
Ідеальним досугом для любителів зіркового неба та космічних просторів станет відвідування планети. Тут зростають і їх дети можуть познайомитися з нашою галактикою, побачити власні глазами неймовірне зіркове небо, а також впізнати, що представляє собою сонячну систему.

У програмі планетарія представлені наступні улюблені фільми = «Зіткнення із Землею», «Зародження життя», «Льодяні світи», «Одиноке переміщення Землі», «Космічна земля».
Продовження сеансу: двадцять п'ять хвилин. Сеанси проходять щогодини.

14:00-14:30 обід (самостійно).
14:30-15:00 переїзд до Музею Щоколаду.
15:00- 15:40 Музей шоколаду (факультативно, вартість квитка — 130 грн)

«Музей Шоколаду» дарує всім можливість зануритися в світ солодощів, і як можна більше дізнатися про всіма улюбленому шоколаді. В музеї проводиться екскурсія, яка включає истори. виникнення шоколаду. Для відвідувачів працює експозиція, де представлено неймовірні картини, скульптури, фігури та інші предмети ручної роботи, виконані з шоколаду.

Музей шоколаду запрошує відвідати виставкові зали, де ви побачите великі шоколадні фігури, незвичайні експонати і картини, написані шоколадом. Дізнаєтеся на екскурсії: хто і коли відкрив дерево какао і всю історію виникнення та виробництва шоколаду, а також легенди про шоколад і цікаві факти.

В кінці екскурсії вас чекає дегустація приголомшливо смачного солодкого чорного шоколаду і можливість придбати незвичайні шоколадні сувеніри в магазинчику музею.

15:40—17:00 вільний час та прогулянки по місту.
Потьомкінські сходи
Мабуть, одне з найпопулярніших місць в Одесі. Сходи з'явились в середині ХІХ століття як подарунок князя Воронцова своїй коханій дружині Єлизаветі. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки і входять у десятку найкрасивіших в Європі. Тут призначають побачення, знімають і показують кіно, бігають крос прихильники здорового способу життя.

Дерибасівська
Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.

Дім сонця
Одне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт Дім сонця на пляжі Ланжерон. Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.

Площа Остапа Бендера
В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.

Будинок-стіна
— житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

Музей якорів

В Одесі просто неба є Музей якорів. Їх дістали з дна моря. Раніше вони були частиною експозиції Музею морського флоту, але згодом їх виокремили і розмістили біля Морського вокзалу.

Музей контрабанди показує конфіскований товар і винахідливі способи його нелегального переправлення через кордон. Працює він на вулиці Катерининській, 6.

Музей воскових фігур в Одесі називається «У Баби Уті». Серед 70 персонажів – де Рібас, Рішельє, Пушкін, Ільф, Ахматова, Висоцький, Остап Бендер.

17:00 Виїзд до Херсона
21:00 орієнтовний час прибуття до Херсона.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— вхідні квитки та екскурсія в Музей цікавої науки;
— страхування;
— супровід керівника групи.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати.
— екскурсія та дегустація в Музеї шоколаду (130 грн)
ДОРОСЛІ_______ ШКОЛЯРІ
650 грн____600 грн
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ,ЗАТОРИ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ
Компанія залишає за собою право вносити зміни до программи