ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
4500/ 4300 грн _ 29 квітня-03 травня
Травневий Кам'янець-Подільський + Хотин, Чернівці та Бакота
(автотур із Херсона та Миколаєва)
Херсон — Кам'янець-Подільський — Хотин — Чернівці — Бакота — Херсон
Початок травня — найкращий час для мандрівок:) Тур на травневі в Кам'янець-Подільський, Хотин, Бакоту і Чернівці — це подорож в місто семи культур — Кам'янець-Подільський, це непереборні фортеці і скельні монастирі, це водоспади і таємничі печери, а ще , прогулянки середньовічними Чернівцями.

Три дня незабутніх вражень і відчуттів:
 • найбільший в Україні і Східній Європі природний парк "Подільські Товтри";
 • замки з переліку культурної спадщини ЮНЕСКО;
 • старовинне місто і фортецю, яким немає рівних;
 • найвищий міст в Україні роботи Б.Патона;
 • захоплюючий дух Дністровський каньйон!
 • українська Париж — місто Чернівці;
 • унікальна резиденція митрополитів Буковини і Далмації;
 • одне з семи чудес України — Хотинська фортеця;
 • місце, якого немає на карті Бакота.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день. Херсон — Кам'янець-Подільський
29 квітня (пятниця)
19:45—20:00 збір групи на зупинці (на Чорнобаївку)
20:10 виїзд із Миколаєва (ТРЦ City Center).
Вирушаємо в найпрекрасніше українське місто Кам'янць-Подільський. Місто з багатовіковою історією та архітектурою.
2 день. Кам'янець-Подільський
30 квітня (субота)
Прибуття в Камянець-Подільський.

Сніданок у Кам'янці (самостійно)
Екскурсія по Кам'янцю-Подільському з відвідуванням старої фортеці (у вартості туру).

Це дивовижне місто розташоване в каньйоні річки Смотрич. Крім гарної природи, тут можна познайомитися з історією міста, яка дійшла до нас у вигляді архітектурних і культурних пам'яток.

Історія Кам'янця-Подільського нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам'ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд. За кількістю пам'яток Кам'янець поступається лише Києву та Львову. Найбільша цінність міста - практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.
Чи знаєте Ви, що Кам'янець входить в топ-3 міст України за кількістю пам'яток? Сьогодні постараємось побачити якомога більше.

Оглядова пішохідна екскурсія містом: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, перший комерційний банк на Поділлі, історія готелю "Болевю", Домініканський костел, "будинок Потоцьких", Руський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Тринітарський костел.
 • Костел Петра і Павла. Важлива пам'ятка, побудована в далекому 15 столітті. На вершині храму можна побачити скульптуру Мадонни, встановлену в 1756 році після перемоги над турками.
 • Хрестовоздвиженська церква. Єдиний у всьому місті дерев'яний храм. Як говорить легенда, він побудований за наказом гетьмана Сагайдачного.
 • Площа Вірменський ринок - найбільша в старій частині міста. Коли в місті проходить фестиваль (а вони тут часто), то саме тут можна побачити багато цікавих заходів.

А нашою головною зупинкою буде відвідування кам'янецької фортеці. Екскурсія у музей "Стара фортеця": Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, огляд фортеці, західний бастіон, етнографічний зал "Традиції та обряди". Незважаючи на свій дивовижний зовнішній вигляд, фортеця носила оборонний характер. До речі, ця функція виконувалася на всі 100%, адже завоювати її вдалося лише одного разу турецькому султану.
13:00 Обід (самостійно)

Поселення в готель.
Активно провести час у Кам'янці-Подільському можна також в альпінпарку, чи здійснивши стрибок з найвищого мосту України (висота мосту «Стрімка лань» становить 54 метри). Або ж покататись на троллеї, довжиною 184 метри, який переправить Вас до історичної частини міста за лічені секунди! Надійне спорядження та подвійна страхова система дозволяють безпечно милуватися видами природного каньйону!

А якщо маєте бажання провести час більш спокійніше, то обов'язково відвідайте єдиний в світі музей всіх замків України. Експозиція музею мініатюр "Замки України" налічує в своєму арсеналі 16 експонатів. Пориньте в історію, дізнайтесь цікаві факти, таємниці та легенди, які зародились в могутніх стінах замків, а також оцініть роботи київських майстрів, які з неймовірною чіткістю передали найдрібніші деталі.

А любителів легкого екстриму — чекає прогулянка на БРДМ — із борту всюдихода ви розгляните мальовничий Смотрицький каньйон у всій красі. Адже на такій могутній техніці можна проїхати там, де пішки не пройдеш. Проїхати на БРДМ — значить отримати заряд бальорості та адреналіну.
3 день. Хотин — Чернівці — Херсон
01 травня (неділя)
Сніданок у готелі.

10:00 Виїзд на екскурсію до Хотина та Чернівців (у вартості).

Продовжуємо тур в Кам'янець-Подільський переїздом в Хотин до величезної фортеці, висота стін якої досягає 40 метрів. Першу кам'яну фортецю на цьому місці звів великий князь Данило Галицький.

Але, кажуть, що ще до цього часу тут вже були якісь укріплення. Безліч разів фортеця давала відсіч тим, хто хотів її завоювати, але все-таки були випадки, коли ця неприступна твердиня здавалася. На вас чекає захоплююча історична прогулянка по місцях, які вже давно облюбували режисери, знімаючи фортеця в історичних фільмах.

Мало хто знає, що спочатку укріплення були дерев'яними, а вже пізніше, за часів Данила Галицького, їх замінили на кам'яні, а ще, колись у цій знаменитій фортеці був справжнісінький турецький гарем. Також цікавим є те, що на стінах фортеці збереглося досить багато символів, які належать різним епохам та культурам. Про ці та безліч інших таємниць ви дізнаєтесь під час екскурсії Хотинською фортецею.

А ви знали, що наша середньовічна фортеця ХОТИН за кілька останніх десятиліть зіграла величезний список ролей і здобула кар'єру справжньої кінозірки! Вона зіграла французьку «Ла-Рошель», похмурі англійські замки і чарівний палац у екранізованих казках Андерсена та Стівенсона. І як справжня кінозірка, фортеця вдало ховається від невпинної цікавості відвідувачів. Ви можете проїхати через це містечко у і не мати ані найменшого уявлення про скарб, захований неподалік на березі Дністра.
Переїзд до Чернівців.
Сьогодні нас чекає прогулянка по Чернівцям. Оглядова екскурсія по місту Чернівці. Ви побачите чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), драмтеатр ім. О.Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев'яна церква ХVII ст.), храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) та багато інших архітектурних та історичних пам'яток.

Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету — колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам'ятник ХIХ ст.). Цей унікальний об'єкт включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У вас буде можливість оглянути семінарський корпус, церкву Трьох Святителів, палац і парк митрополита, побувати у відновленому після пожежі 1944 Мармуровому залі, побачити автентичні розписи художників Є.Максимовича та Е.Бучевського, послухати бій курантів на башті школи псаломщиків. Перебування у резиденції це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлінної красі.
Прогулянка пішохідною вулицею О.Кобилянської (у минулому Панська вулиця).

20-21:00 - Повернення в Кам'янець-Подільський.
Вільний час.
21:00 Нічна екскурсія "Полювання на відьом» (факультативно. Вартість — 350грн./особи)
Тривалість 2 год. Костюмована екскурсія з вогняним шоу та глінтвейном ;)

Ми спустимося в підземелля, зустрінемо чарівних персонажів, дізнаємося, де «працював» кам'янецький кат, лише в світлі смолоскипа пройдемося самими темними вулицями, і, нарешті, дізнаємося про страшні спалення відьом… Чи живі досі кам'янецькі відьми і чим займаються…

Нічна екскурсія «Полювання на відьом» це дослідження і вистава, де ви стаєте і слідчим і актором.
На завершення – фаер-шоу і «чар-зілля» (глінтвейн в казані).
4 день. Бакота — Херсон
02 травня (понеділок)

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

10:00 Виїзд на екскурсію в Бакоту (у вартості).


Екскурсія в Китайгород
. Назва Китай-місто походить не від Китаю, а від назви місцевості. Ще в записках Птолемея згадується Кіта-гора, яка свою назву отримала від назви гірського хребта, дуже схожого на Кита.
І, ось вона — неймовірна Бакота!

Бакота — затоплене село в Кам'янець-Подільському районі Хмельницької області. Місцевість, де колись жили близько двох тисяч чоловік, зараз вражає чарівними пейзажами, загадковими знахідками і унікальним скельним монастирем. А ще саме тут ви можете помилуватися Дністровським водосховищем і напитися цілющої води з місцевого джерела.

Бакота - це місце за прекрасні пейзажі називають українською Ірландією. Хто був на Поділлі і не бачив Бакоти, того можна порівняти з людиною, який був в Римі і не бачив Колізей. На Дністрі, в 55 км від Кам'янця, на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю - Бакота.

Бакота — містечко, якого немає на карті. Там, де колись була Бакота, тепер тече Дністер, знаходиться Дністровське водосховище. Найстаріший на Поділлі Бакотський Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир, прекрасні види з Білої гори на Подільські Товтри.

У перекладі слово «Бакота» означає «бажане місце». І дійсно, кожен, хто сюди потрапляє, може в цьому переконатися. Перше, що привертає в Бакоті — це пейзажі. Вузькі стежки, миловидна водосховище, круті схили, чиста джерельна вода і монастир.

16.00 виїзд до Херсона.

Орієнтовне прибуття 03.05 о 06:00

Поділитися з друзями
У вартості туру
 • проїзд по маршруту автобусом або м/автобусом;
 • проживання в Кам'янці-Подільському у готелі в номерах зі всіма зручностями;
 • харчування за програмою (2 сніданки в готелі);
 • екскурсійне обслуговування (всі екскурсії в вартості!);
 • страхування;
 • супровід групи представником агенції.
Додатково оплачується
 • особисті витрати,
 • сувеніри;
 • додаткове харчування.
 • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти,
 • вхідні квитки (за станом на 01.02.2022):
Кам'янець-Подільська фортеця — 70 / 40 грн.,
Хотинська фортеця — 60 / 25 грн.,
Бакота — 35 / 15 грн.,
Університет — 80/20 грн.
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
4500 грн_ __ 4300 грн