ВАРТІСТЬ_______ _________ДАТА ТУРУ
1500/1300 грн ______ 17-18 жовтня
Соньчина малина та вина SHABO
(гастротур із Херсона та Миколаєва)
Херсон — Миколаїв — Білгород-Дністровський — Шабо — Херсон


Запрошуємо у 2-денний тур до Одеси всіх любителів смачної їжі, вишуканих напоїв, просто веселі дружні компанії. Вас чекають дивовижні незабутні враження!
Білгород-Дністровський (Аккерманська фортеця — найбільша фортеця Україні) + незабутні враження від Центру культури вина SHABO

Переваги туру:
— відвідаєте одну з найбільших фортець України!
— отримаєте незабутні враження в Центрі культури вина Шабо;
— вартості туру оглядова екскурсія по Одесі, та екскурсії в Аккерманській фортеціі Центрі культури вина Shabo;
— дегустація кращих сортів торгової марки "Шабо";

Під час подорожі Ви відвідаєте Білгород-Дністровську фортецю — одну з найбільших і найпотужніших оборонних споруд XIII-XV ст. на території України і, звичайно, знайомство з культурою вин Шабо! І звісно ж сама Одеса перлина біля моря, південна Пальміра, Чорноморський Вавилон, столиця півдня, місто гумору, Одеса-мама - яких тільки епітетів вона не має. Місту є чим вас здивувати, шокувати, захопити! Як люблять говорити самі одесити: «В Одесі все, як у Франції, тільки краще!». І ви в цьому переконаєтеся!
  ПРОГРАМА ТУРУ
  1 день. Херсон — Миколаїв — Одеса
  07:45 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
  08:00 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
  09:00 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)
  12:00—14:00 екскурсія автобусно-пішохідна "Кримінальна Одеса".
  Екскурсія Кримінальна Одеса — це не екскурсія, це захоплююча пригода! Разом ми повернемося в часи, коли народилася Одеса-мама!
  Ви дізнаєтеся:
  — чим так вабив наше місто аферистів і злодіїв;
  — коли і як в Одесі придумали контрабанду;
  — хто створив і втілив в життя "Кодекс нальотчика".
  Почуєте про неймовірні злочини і геніальні афери!
  Ми побуваємо в знаменитих двориках Молдаванки, в будинку, де народився і виріс король одеського злочинного світу Мішка Япончик (Михайло Вольфович Вінницький). Проживемо яскраві моменти трагічного життя цього кримінального таланту, посміємося і посумувати разом із ним.
  Побачимо секретну Воровського академію, яку заснувала і утримувала сама Сонька Золота Ручка. Гід розповість про геніальних винаходи цієї легендарної жінки і пройде з Вами останню путь каторжників до вежі, де Шура Соломоніак (вона ж Сонька) завершила свою кар'єру. Звичайно ж, оглянемо Одеський тюремний замок. Його унікальна конструкція має всього два аналоги в світі!
  Ви відвідаєте також двори і вулиці, де проходили зйомки серіалів "Ліквідація" та "Мішка Япончик".

  На завершення екскурсії можемо запропонувати відвідати підпільний шинок *, стилізований під одеську комунальну квартиру а-ля 70-ті) на дегустацію страв одеської кухні: хумусу, цимесу, форшмаку, биточків із тюлечки, ікорочки з синеньких, рибки фіш, курячих шийок, бичків, наливочки. Під час дегустації на кабак може бути здійснено «нальот» биндюжників, які познайомлять гостей з азами одеської мови і потішать їх слух найпопулярнішими одеськими пісеньками !!! Голоси як у Утьосова!

  Обід. Поселення до готелю.
  Вільний час. Купівля сувенірів на Соборній площі, променад по вулиці Дерибасівській і Приморським бульваром, катання на міському фунікулері, набережна Аркадія з її розвагами, прогулянки-екскурсії на Одеському трамвайчику. За бажанням можна відвідати Оперний театр із екскурсією і виставою, музей історії українського козацтва, Археологічний музей із золотою коморою, Художній музей із гротом або Садок гумористичних скульптур, Дельфінарій. Можна також замовити морську прогулянку на катері.

  Факультативно запрошуємо на екскурсію «Таємниці підземної Одеси». (250 грн/дор; 150 грн/дит) Музей-катакомби - це система підземного лабіринту в каменоломнях кінця 19 початку 20 століття, де добували камінь для будівництва центру міста. У першій половині 20 століття катакомби під Молдаванкою активно використовував одеський кримінальний світ. У роки другої світової війни в цих каменоломнях ховався партизанський загін, а в роки холодної війни були побудовані протиатомні бункери. Пройшовши комплекс протиатомних підземних споруд, ви потрапляєте в старовинні каменоломні, в лабіринті яких побачите бази і стоянки партизан, бандитську малину, масонський зал, музей гірничої справи (шахтарські інструменти і предмети побуту), а також карстові печери з кістками доісторичних тварин і підземні озера. Під час екскурсії вам розкажуть про історію видобутку каменю та геології краю, історії створення одеських катакомб і будівництво міста, а також дізнаєтеся багато цікавого про мешканців підземель і їх побут. Всі учасники екскурсії забезпечуються організатором яскравими сучасними ліхтарями і касками. Екскурсія закінчується на глибині 25 метрів .

  Переїзд в готель. Поселення на Чорноморському узбережжі. Вечірній відпочинок на пляжі в обіймах моря.
  Вільний час, щоб насолодитися вечірніми прогулянками містом, зануритися в море, відвідати колоритні заклади Одеси.
  2 день. Одеса — Білгород-Дністровський — Шабо — Миколаїв — Херсон
  08:00 Сніданок в готелі.
  Виселення з номерів. Виїзд на екскурсію Білгород-Дністровський — середньовічна фортеця «Аккерман».
  10:30 Оглядова екскурсія «Комплекс пам'яток: античне городищ Тіра та середньовічна фортеця»

  Білгород-Дністровський — Тіра — ровесник Дамаска, Рима та Бейрута, Єревана та Тріполі. Витоки долі стародавнього міста — понад 2500 років. За цей час місто населяли різні племена і народи, кожен із них називав його по своєму: Тіра, Офіусса, Алба-Юлія, Білгород, Фегер-Вар і т.д. До наших часів дійшло понад два десятки назв міста, але всі вони, так чи інакше, перекладалися як Біла фортеця, яка багато століть стоїть на скелястому пагорбі.
  Історія м Білгород-Дністровського починається з кінця VI ст. до н.е., коли вихідці з малоазійського міста Мілета на західному березі річки Дністер заснували місто Офіуссу – Тіру. Залишки стародавньої Тіри, які розташовані на місці нинішнього Білгорода-Дністровського є унікальною пам'яткою історії та культури.
  Ранні слов'яни назиают місто Турисом, уличі і тиверці – Білгородом.

  Сьогодні Білгород-Дністровська фортеця це пам'ятка національного значення, приваблива для численних туристів, тут проводяться пісенні фестивалі, стіни фортеці "штурмують" в театралізованих виставах, можна взяти участь і в лицарських поєдинках.
  Вас чекає подорож у середньовіччя:
  • оглядова екскурсія «Комплекс пам'яток: античне городище Тіра та середньовічна фортеця»;
  • руїни стародавнього поселення Тіри;
  • адміністративна вежа, вежа-Темниця, фортечна вежа «Дівоча», Північна вежа;
  • бастіони, двори, рів, гармати, ядра ...
  • 12:30 переїзд в Шабо
  Прибуття в Шабо. Екскурсія з дегустацією Центр культури вина SHABO
  Центр культури вина SHABO — унікальний соціальний проект, який був створений у 2009 році. На території розташовано 1200 га виноградників, сучасне виробництво та історія, яка збережена в музеях. В процесі екскурсії гостям пропонують не тільки побачити особисто процес створення вин, а й відвідати музей, взяти участь у професійній дегустації. Центр культури вина SHABO визнаний відкриттям десятиліття в сфері туризму, названий культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вин.

  Екскурсія по музею включає: унікальний Шампанський будинок, старовинний «Королівський підвал», сучасний цех холодного розливу, незвичайний музейний лабіринт з його древніми міфами про вино, древній Хересний підвал, гігантські підземні сховища, величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів.
  Локації:
  • Винний дім SHABO — знайомство з виробництвом тихих вин від відділення переробки винограду до відділення витримки
  • Коньячний дім SHABO — відділення дистиляції та витримки коньячних спиртів
  • Музей
  • Виноградний сад і кінотеатри.
  Дегустація — 6 зразків тихих вин SHABO з колекцій Classic та Special Edition (факультативно — 100 грн)
  Пізнати всі тонкощі еногастрономії. Дізнатись як правильно наливати, аерувати та дегустувати вино. Відчути себе справжнім сомєльє, навчивчшись відрізняти фруктові ноти в букеті вина та просто насолодитися вишуканами напоями SHABO!
  1. Вино SHABO Classic Шардоне сухе біле
  2. Вино SHABO Classic Каберне сухе червоне
  3. Вино SHABO Classic напівсолодке червоне
  4. Ігристе вино SHABO Special Edition мускатне напівсолодке
  5. Вино SHABO Reserve Піно Гріджіо сухе біле
  6. Вино SHABO Reserve Совіньон Блан природнє-напівсолодке біле

  Після дегустації пропонуємо вам відвідати 2 фірмових магазини:
  1. У центрі культури вина Шабо. Тут можна купити не тільки фірмові вина Шабо, а й шампанське, вермути, коньяки та інші міцні напої цього виробника.
  2. Магазин сучасної європейської сироварні Шабо.

  16:00 виїзд до Херсона. Прибуття близько 21:00.
  Поділитися з друзями
  У вартості туру
  — проїзд по маршруту автобусом або м/автобусом;
  — проживання (номери з усіма зручностями);
  — екскурсії та вхідні витки за програмою туру:
  • Кримінальна Одеса;
  • Аккерманська фоортеця;
  • Центр культури винf Shabo
  — харчування (1 сніданок);
  — супровід групи;
  — пасажирська страховка.
  Додатково оплачується
  — особисті витрати;
  — дегустація вин (100 грн);
  — додаткове харчування/
  ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
  1500 грн_ ____ 1300 грн
  Ви замовляєте тур
  Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
  Кількість місць
  1
  10