ВАРТІСТЬ_____ _______ДАТА ТУРУ
550/500 грн __ літній тур
Рожеве озеро. Оздоровчий тур
Одноденний оздоровчий тур із Херсона.
Рожева вода з "ефектом Мертвого моря" : корисна поїздка до Лемурійського озера на Херсонщині.
Переваги туру:
— відпочинок на березі озера Сиваш;
— оздоровчі процедури.
Для тих, кому набрид звичайний відпочинок на березі моря, в Україні є справді дивовижне місце, яке вразить навіть досвідченого туриста — Лемурійське озеро на Херсонщині, що розташоване в одній із бухт затоки Сиваш. Так, це озеро відрізняється від інших тим, що має незвичайний рожевий колір.

А ви знали, що в Україні є своя "Мертве море"? Українське "Мертве море" або дивовижне рожеве Лемурійськіє озеро знаходиться біля села Григорівка Чаплинського району Херсонської області.

Завдяки рожевого кольору і лікувальними властивостями озеро стає все більш популярним серед туристів і фотографів.
Незвичайне по красі Рожеве (лемурійськіє) озеро є частиною озера Сиваш і має дуже високу концентрацію солі близько 350 г солі на літр води.

Окрім цього, водойма може допомогти зімітувати відпочинок на Мертвому морі, тож охочі можуть легко прилягти просто в озері із книжкою або журналом і не потонути.

Варто зазначити, що води Лемурійського озера збагачені мінералами, кислотами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію та бромистого магнію. Сюди щороку приїжджають не лише для відпочинку, а й для профілактики захворювань суглобів, шкіри і легень. Попри те, що саме озеро розташоване серед грязей лиману Сиваша, де багато сірководню, запах озера приємний.

Поблизу вода озера здається мутнуватої, а здалеку рожевої. Своїм кольором озеро зобов'язане життєдіяльності одноклітинних водоростей дуналіелла солоноводная, що мешкають переважно в солоних морях. Завдяки рожевого кольору і лікувальними властивостями озеро стає все більш популярним серед туристів і фотографів.
Програма туру
06:45—07:00 Збір і відправлення з площі Свободи біля магазину "Оптика". По дорозі посадка по вул. Універистетській, консервний комбінат, Салют.
10:00—15:00 Прибуття в с. Григорівка, відпочинок на озері.

Ропа озера багата списком корисних речовин, тому купання в озері надзвичайно корисне для здоров'я — для профілактики і лікування шкірних захворювань, органів дихальної системи, опорно-рухового апарату.

Сертифікати, отримані в МОЗ України, підтверджують, що грязі затоки Сиваш складаються з частинок гіпсу та залишків тваринного і рослинного походження, насичені біологічно активними речовинами і активізують роботу внутрішніх органів.
На території біля озера облаштовані альтанки, літній душ, кабінка для переодягання, санвузол
Що брати і як одягатися:
  • мінімум 1 літр води;
  • головний убір,
  • сонцезахисні окуляри.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— вхідний квиток на територію;
— бесідка на 6 чоловік;
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати,
ДОРОСЛІ_______ШКОЛЯРІ
550 грн____ 500 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10