ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
950/850 грн ____ 09, 16, 22, 30 червня
Рафтинг-тур у Мигію на вихідні
Релакс тур!
Сплав по Південному Бугу (Мигія) на вихідні дні це прекрасна можливість після трудового тижня вибратися на природу, відпочити зі старими друзями, познайомитися з новими і цікавими людьми, зміцнити здоров'я, отримати заряд позитивних емоцій!
Переваги туру
— одноденний тур на вихідні;
— активний відпочинок для всієї родини;
— ніякої підготовки не потрібно! У сплаві можуть брати участь новачки і діти від 6 років.
— все спорядження ми надаємо.
— для безпеки на кожному рафті обов'язково знаходиться інструктор.
— для корпоративних груп можливе проведення в будь-який зручний час.
Програма туру
06:45 збір групи на автовокзалі (зупинка на Чорнобаївку).
07:00 виїзд з Херсона на комфортабельному автобусі / мікроавтобусі.
10:30 прибуття в селище Мигія: Переправа на острів в кемпінг.
11:00 екскурсія по природним пам'яткам на території НПП «Бузький Гард». Вартість — 50 грн.
Дана екскурсія познайомить екскурсантів з одним з семи природних чудес України — Національним природним парком «Бузький Гард» («маленькою Швейцарією», як її ще називають).
Національний природний парк "Бузький Гард" у 2010 році заслужено став одним із переможців всеукраїнської акції «7 чудес України». На території парку зростає близько 900 видів судинних рослин, 26 з яких занесені в Червону книгу України. Також тут мешкають не менше 9000 видів комах (56 з яких занесено до Червоної книги України) і близько 300 видів хребетних тварин (46 видів занесено до Червоної книги України).
Крім природної цінності ця місцевість має ще й археологічної та історичної. У XVI столітті тут знаходилася Бугогардівська паланка Війська Запорозького. Також тут до сих пір знаходять предмети побуту скіфів. Пішохідна прогулянка по НПП "Бузький Гард" триває близько 2 годин.

13.00 ситний обід. (за додаткову плату)

Після обіду, бажаючі можуть спробувати:
1. підкорити річкові пороги Південного Бугу, скориставшись послугою Рафтинг — сплав по порогах на спеціальних надувних човнах у супроводі досвідчених інструкторів (від 500 грн).
—ніякої підготовки не потрібно! У сплаві можуть брати участь новачки і діти від 6 років.
— все спорядження ми надаємо.
—для безпеки на кожному рафті обов'язково знаходиться інструктор.
Маршрут побудовано таким чином, щоб під час сплаву Ви мали можливість насолодитися кращими пейзажами Мигії.
Маршрут №1 включає два основних порога: «компанійський», «Запорізький» і ділянку гладі між ними. За бажанням учасників робимо зупинку для купання в бурхливій воді (бодірафтінг) і стрибків зі скелі «Висока» 4м
Радонове озеро — це закинутий кар'єр, в якому колись добували граніт. У воді міститься невелика кількість радону, тому довго купатися в озері небажано. Щоб насолодитися красою кар'єра, досить піднятися на оглядовий майданчик. Для зручності на ній встановлені дерев'яні лавочки.

Кілька років тому над ним встановили швидкісний тролів, довжина якого становить 454 метра. Всі бажаючі можуть за додаткову плату покататися на тролів, щоб випробувати непередавані відчуття. Середня швидкість, з якою туристи пролітають над озером, становить 60 км/год.
Розваги в Мигії!

Ви любите джакузі? А джакузі на природі під відкритим небом? Хто ж його не любить після сплаву підемо на масаж. Це те, що вас добре розлабить. Сильний потік бурхливої річки промасажує всі частинки вашого тіла. Для бажаючих отримати ще дозу екстримчику, є можливість зайнятись скелелазанням! Маршрути різні, з різним ступенем складності.

Ще тут є троллей! Саме над Радонновим озером натягнули троллей, який є найшвидкісним та найвищим на території України. Його довжина сягає майже 454 метрів. Подолати дану відстань можливо менше ніж за 30 секунд, зі швидкістю 60 км на годину.
Що потрібно взяти з собою
— кепку, косинку, панамку (захист від сонця)
— сорочку з довгим рукавом, брюки або лосини (від води відбиваються промені і ймовірність отримати сонячні опіки дуже велика)
— легке взуття (краще гумове, яке добре тримається на нозі або кеди).
— крем від засмаги або пантенол;
— купальник (за бажанням)
Взуття та одяг має бути зручним.

Важливо! Речі, в яких Ви будете сплавлятися, можуть бути мокрі від бризок, тому потрібно брати 2 комплекти одягу, для сплаву і після сплаву. Під час сплаву, коли ви будете гребти, буде як мінімум тепло, тому на сплав одягаються легко.

Важливо! Вік самостійних учасників не менше 16-ти років. У супроводі дорослих - від 6-ти років. Не мати особистих медичних протипоказань.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— особисті витрати;
— екскурсія (50 грн.);
— обід (150 грн);
— рафтинг (від 500 грн.).
ДОРОСЛІ_______ ДІТИ з 5 до 12 років
950 грн______ 850 грн