ВАРТІСТЬ________ ДАТА ТУРУ
1100 грн ____ 29-31 січня
Почаїв + джерело святої Анни
Свято-Успенська Почаївська Лавра — духовний маяк, який притягує до себе нескінченний потік паломників з усіх куточків землі. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на одномоментне...
Переваги туру
— паломницький тур із Херсона;
— значні православні святині в одному турі.
Щороку в Почаїв з'їжджається величезна кількість віруючих, щоб знайти спокій, впорядкувати свої думки, знайти відповіді на складні питання і просто відчути справжнє умиротворення. Неймовірні пейзажі цього міста зачаровують і притягують. І це лише маленька частина того, що зацікавить вас в цьому дивовижному місті!
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Херсон — Почаїв
12:00 збір на залізничному вокзалі у м. Херсон біля головного входу.

12:40 відправлення потягом із Херсона до Тернополя.
2 день Почаївська Лавра — Свято-Духівський скит
06:28 Прибуття потягу до Тернопіля. Зустріч із екскурсоводом. Переїзд у Почаїв.

Екскурсія по Свято-Успенській Почаївській Лаврі — однієї з найбільших святинь православного світу.

Тут знаходяться святині: слід правої Стопи Божої Матері з джерелом цілющої води, чудотворні ікони Почаївської Божої Матері, «Похвала Почаївська», мощі прп. Іова та Амфілохія, пещерка, де молився прп. Іов Почаївський.

Прикладання до святинь.
Щоранку в Успенському Соборі опускається ікона і служиться акафіст перед Почаївською чудотворною іконою Божої Матері. Прикладання до Ікони Почаївської Божої Матері, прикладання до Стопи Почаївської Божої Матері. Бажаючі можуть взяти пляшечки щоб набрати води зі стопи Богородиці.

Вільний час на сніданок. О 9:00 відкривається трапезна на 0 поверсі готелю. Бажаючі можуть поснідати.
Продовжуємо екскурсію в печерний храм, прикладаємось до мощей прп. Іова та Амфілохія.

* - Стопа Богородиці відкрита для поклоніння орієнтовно з 7.30 год до 11 год.

- Чудотворна Ікона Богородиці знаходиться у верхньому ярусі іконостасу Успенського собору Лаври, тому доступ до неї обмежений. На будні ікону опускають для поклоніння о 6.15 год на короткий час,у неділю та святкові дні о 6 або 7 год.і піднімають о 9- 9.30год.

- мощі Святих пр. Іова та пр. Амфілохія відкриті вранці доступ до мощей до 16.30 год у будні дні та до 14.30 год в суботу.

- можливість потрапити у печерку з 10 до 16.30 год у будні дні, до 14.30 у суботу.
Переїзд до Чернецького кладовища. Почаївський Свято Духів монастир.

Почаївський Свято-Духівський монастир-скит, розташований на одній із Почаївських гір, поблизу Лаври. Тут знаходяться Чудотворні ікони: Божої Матері Казанська, Іверська, Федоровський і Споручниця грішних, мощі Преподобяного Мефодія, хрест Микити Стовпника і колодязь, з якого можна набрати святу воду.

Свято-Духівський монастир-скит відвідують безліч паломників із різних куточків нашої землі, які хочуть знайти тут зцілення. Головна реліквія — ланцюг із хрестом Святого Миколая Стовпника — вилікувала багатьох стражденних.
Переїзд в с.Онішківці на джерело Праведної Анни у скит Свято-Миколаївського жіночого монастиря. У цій купелі святої Анни паломники можуть зануритися в святу воду, щоб духовно і тілесно зцілитися. У цю чудодійну воду входять з молитвою і тричі занурюються з головою, черниці скиту занурюються в купіль щодня. Багато людей знаходять тут втрачений душевний спокій, а також трапляються чудеса зцілень.

Цілющі властивості джерельної води з Онишківців відомі ще з 16 століття. В 1853 році на добровільні пожертвування була побудована каплиця на місці старовинної. У 1887 році на пожертвування 100 карбованців був зроблений кам'яний підмурівок під каплицею, а з боку крейдяного підвищення змурована кам'яна стіна. У цій каплиці була головна святиня Онишковецького приходу.

Лікувальні властивості
Вода із джерела бактерицидна, зокрема, згубна для віруса грипу, дуже швидко зупиняє зовнішню кровотечу, за 2-3 хвилини тамує зубний біль, дуже ефективна при ангіні і нежиттю, парадонтозі, за кілька днів усуває кількарічну печію, нормалізує роботу тонкого й товстого кишечника, ефективна при хронічних захворюваннях шлунка і дванадцятипалої кишки. Кременева вода може знижувати рівень цукру у крові, виводити пісок з жовчого міхура та нирок, впливати на нормалізацію функції печінки та нирок, поліпшувати обмін речовин, значно поліпшувати загальне почуття.

Переїзд в місто Кременець. Відвідування жіночого Богоявленського монастиря.

Основні святині монастиря: чудотворна ікона Божої Матері «Скорботна», шанована ікона Божої Матері «Скоропослушниця», Кременецька ікона Божої Матері, ікона святого великомученика Пантелеймона, ікони афонського письма «Цар Слави», Божої Матері «Іверська», «Похвала Божої Матері», святителя Миколая

Монастирські храми
Богоявленська церква — соборна, збудована 1760 року. На іконостасі над Царськими Вратами знаходилась давня благодатна ікона Матері Божої «Скорботна». У неділю, після завершення вечірньої, перед іконою служили молебень Божій Матері з акафістом. Ікону опускали і віруючі прикладалися до неї, потім відбувалося єлеєпомазування. У цьому ж храмі знаходиться ікона св. вмч. і цілителя Панталеімона з часточкою його мощей та ікони преподобних Іова і Амфілохія Почаївських із часточками мощей.

У церкві похований Преосвященний Мефодій, єпископ Острозький — настоятель монастиря.

Свято-Миколаївська церква — перебудована у 1841 році, у приміщенні колишньої базиліанської їдальні на першому поверсі головного монастирського корпусу. До 1912 року над цим храмом знаходилась ще одна церква на честь ікони Матері Божої «Скорботна». Скорботнинська церква була перебудована з великої кімнати над Свято-Миколаївською церквою в 1880 році, єпископом Острозьким Віталієм. У 1912 році стелю Свято-Миколаївського розібрали і відтоді Скорботнинський храм припинив існування, а Свято-Миколаївська церква стала двосвітньою.

Іовлевська церква — розташована в північній частині нижнього ярусу монастирської дзвіниці (на даний час проводиться реставрація храму і виготовлення нового іконостасу). У 1910 році вдова священика Марія Гнеповська пожертвувала кошти на облаштування храму.


Переїзд в Тернопіль.

18:47 відправлення потягом до Херсона

11:30 наступного дня прибуття до Херсона .
Вартість туру
Плацкарт — 1100 грн.
Купе — 1300 грн.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ХРАМУ
✓ Для відвідування монастирів: у жінок спідниця повинна бути нижче колін (можна взяти в Лаврі), голова жінки повинна бути покрита. Чоловіки повинні бути в брюках. В автобусі можна їхати в будь-якому одязі.
✓ Для обмивання в купелі мати сорочку нижче колін із закритими плечима. Або можна купити на місці.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд потягом місця купе/плацкарт
— екскурсійне обслуговуання
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати,
ПЛАЦКАРТ___________ КУПЕ
1100 грн__ __ 1300 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10