ВАРТІСТЬ__________ ДАТА ТУРУ
від 9660 грн ___ 17, 24,31 жовтня/ 07, 14 листопада
Побачення із Каппадокією
Авіатур із Одеси
17-21.10/ 24-28.10/ 31.10-04.11/ 14-18.11.2021
Одеса — Каппадокія — Одеса
Каппадокія - це казкове місце, яке потрібно побачити на власні очі! Ми пропонуємо унікальний авторський тур, що дозволяє відчути всю чарівність Каппадокії!
Дивні форми і барвисті кольори гір, підземні багаторівневі міста в скелях, чарівний світанок і фотосесія на тлі неба із сотнею повітряних куль – це все Каппадокія, космічні ландшафти якої мільйони років тому старанно творили невтомні сім вулканів. Захоплення, насолода і справжнє щастя – Туреччина кожному подарує незабутні враження і бажання ще не один раз приїхати в гості!
ПРОГРАМА ТУРУ
День 1.
09:00 - 11:00 Виліт із Одеси в Невшихір (Рейс PS5915 авіакомпанія МАУ)
трансфер до готелю і заселення.
Вільний день в Каппадокії.
День 2.

Яка подорож до Каппадокії без польоту на повітряній кулі? Запрошуємо вас отримати ці незабутні враження! Вартість польоту на повітряній кулі варіюється від дня до дня і залежить від погодних умов. Вартість цієї екскурсії від 80 до 120 EUR / чол. Для тих, хто не бажає летіти на кулі, але хоче помилуватися на долину під час цього заходу може бути надано трансфер за 10 EUR / чол. Якщо в перший день погодні умови не дозволяють, здійснити політ, екскурсія може бути перенесена на наступні дні. Повернення в готель.

Яка подорож до Каппадокії без польоту на повітряній кулі? Запрошуємо вас отримати ці незабутні враження! Вартість польоту на повітряній кулі варіюється від дня до дня і залежить від погодних умов. Вартість цієї екскурсії від 80 до 120 EUR / чол. Для тих, хто не бажає летіти на кулі, але хоче помилуватися на долину під час цього заходу може бути надано трансфер за 10 EUR / чол. Якщо в перший день погодні умови не дозволяють, здійснити політ, екскурсія може бути перенесена на наступні дні. Повернення в готель.

Сніданок. Сьогодні насичений день, адже нам належить Червоний тур по Каппадокії. День розпочнеться з відвідування музею під відкритим небом Гереме. Тут знаходяться добре збережені візантійські церкви з фресками 11-12 століття. Далі переміщаємося до замку Учхисар - відмінне місце для фотографій! Обід. Переїжджаємо в місто Аванос - центр гончарства. Можливо, вам вдасться самим зліпити горщик з місцевої червоної глини? Після нас чекає Долина Монахов - місце, де усамітнювалися аскети середньовіччя. А після неї - Долина Уяви, де кам'яні велетні приймають химерні форми. Що вони нагадують - вирішувати вам і вашому багатій уяві. Нарешті, на заході ви потрапите в Долину Голубів - в цей вечір вас також чекає карколомний вид на долину і розповідь про те, як кількість голубів впливає на багатство. Ночівля.


День 3.
Сніданок. Готуємося до пригод, адже сьогодні стартує Зелений тур по Каппадокії. Під час туру ми спускаємося в печерне місто (до 8 поверхів в глибину!) І піднімаємося в гірський монастир Селіма. Далі відвідаємо найдовший каньйон Каппадокії - долину Іхлара. Піша прогулянка по каньйону познайомить з місцевою природою і жителями. Обід. А тепер родзинка туру - вулканічне озеро кратера Нар! За один день його вода змінює колір кілька разів, і хто знає, як зустріне озеро нас? Повернення в готель та ночівля.!
День 4.

Сніданок. Сьогодні для всіх бажаючих - Синій тур по Каппадокії (45 євро / чол). Цей тур створений для тих, хто не звик до компромісів і хоче отримати максимум від кожної подорожі. Сьогодні ми вирушимо з віддалених місць Каппадокії, які зберігають секрети епох від античності до недавніх подій. Разом з гідом ви побачите колишню грецьку село Сінассос (турки називають її Мустафапаша), спорожнілу після турецько-грецької війни. Повернетеся в часи Стародавнього Риму в Собесосе - колишньої стоянці римської імператорської армії. Після цього - пішохідний трек на 2 кілометри по долині Соанли, в якій вас вразять рукотворні купола печерних церков, а ще ви дізнаєтеся, чому вам обов'язково потрібно відвезти звідти сувенір - ганчір'яну ляльку. Після обіду завершить екскурсію панорамний вид на фортецю Ортахісар з однієї з оглядових майданчиків. Після цього туру секретів в Каппадокії для вас більше не залишиться.
День 5.

Сніданок. Трансфер в аеропорт Невшехір
12:00—14:00 виліт до Одеси (Рейс PS5916 авіакомпанія МАУ)
Поділитися з друзями
У вартості туру
 • переліт з багажем
 • проживання в готелях 3 *
 • трансфери по програмі
 • медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років
 • прогулянка по Червоній долині
 • Червоний тур по Каппадокії
 • Зелений тур по Каппадокії
  Додатково оплачується
  • вхідні квитки по Каппадокії (35 EUR)
  • обов'язкова доплата - особисті витрати - факультативні екскурсії - туристичний податок в готелях (0,5-1,5 EUR / чол. / Добу) - медична страховка для туристів 60+ 5 EUR, 70+ 10 EUR, 80+ 15 EUR
  Додаткова інформація
  ПЦР ТЕСТИ
  Туристи перед вильотом в Туреччину повинні здати аналіз на короновірус методом ПЦР. З моменту тестування до моменту вильоту має пройти не більше 72 годин.

  ГОТЕЛІ
  Заселення в готелі не раніше 14:00. Виселення з готелів не пізніше 10:00.
  Якщо Ви помітили неполадки в номері при заселенні - відразу ж повідомте про це співробітникам готелю.
  Назва готелів, в якому будемо проживати буде вказано за 3 дні до вильоту, так як це екскурсійний тур.
  За програмою проживання в готелях 3 *. Наші базові готелі - Asur Hotel в Стамбулі і ShoeStrings Hotel в Каппадокії.

  ЕКСКУРСІЇ
  Послідовність екскурсій та інших пунктів програми може змінюватися.
  При неявці на екскурсії вартість екскурсії не повертається.
  При форс-мажорних обставинах екскурсії можуть бути замінені на альтернативні.
  Факультативні екскурсії проводяться при наборі певної кількості осіб.
  Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти оплачуються додатково.
  Вартість вхідних квитків може змінюватися екскурсійними об'єктами і не залежить від туроператора.
  Можливість відвідування екскурсійних об'єктів регулюється урядом Туреччини і не залежить від туроператора і екскурсійними об'єктами. У разі неможливості відвідування будь-якого екскурсійного об'єкта, проводиться його зовнішній огляд.

  АВІАПЕРЕЛІТ
  Час вильоту і прибуття регулюється авіакомпанією і не залежить від туроператора.
  Перед вильотом необхідно пройти реєстрацію онлайн на сайті авіакомпанії.
  Правила провозу багажу регулюються авіакомпанією. У зв'язку з COVID-19 можуть бути введені незвичайні умови з перевезення багажу, наприклад, по здачі ручної поклажі в багажний відсік. Точну інформацію рекомендуємо перевірити перед вильотом на сайті авіакомпанії.

  ГРОШІ
  Для поїздки беремо валюту EUR або USD.
  Рекомендуємо мати з собою гроші на карті, щоб мати можливість розплачуватися на зупинках під час переїзду по території транзитних країн.
  Курс турецької ліри до євро: 1 EUR = ~ 9 TRY.
  Курс турецької ліри до долара: 1 USD = ~ 8 TRY.

  ДОКУМЕНТИ
  Для поїздки необхідно мати закордонний паспорт з терміном дії не менше 150 днів з дати повернення в Україну або ID-карту. У разі некоректного терміну дії паспорта туристу може бути відмовлено в посадці на рейс або може стягуватися штраф ~ 80 EUR митною службою Туреччини.
  Для дітей до 16 років необхідно мати оригінал свідоцтва про народження і нотаріально завірене доручення на виїзд дитини від другого батька в разі, якщо дитина їде з одним з батьків, або від обох батьків, якщо з третьою особою.
  Для дітей старше 16 років дозвіл на виїзд не потрібно.

  ВАЖЛИВО!
  Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ, КОРКИ НА ДОРОГАХ, РЕМОНТ ДОРІГ у країні перебування (дорозі), які можуть вплинути на ЗМІНИ В екскурсійній частині програми туру.
  У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.
  Час в програмі вказано орієнтовний.
  Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
  Туроператор залишає за собою право змінювати програму і послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  ДОРОСЛІ___________
  від 9850 грн_ __
  Ви замовляєте тур
  Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
  Кількість місць
  1
  10