ВАРТІСТЬ_______________ ДАТА ТУРУ
3600/3400 грн ____ 30-31 жовтня
Перлини Чернігівщини
(автотур із Херсона та Миколаєва )
Херсон — Чернігів — Седнів — Батурин — Херсон
Дві історичні перлини Чернігівщини в одному турі: стародавній Чернігів - колиска чернігівських князів династії Святославичей, з соборами і печерами XII століття і Батурин - столиця Гетьманська Україна з чудовим палацом Кирила Розумовського поч. XIX століття.
У цьому турі до Вашої уваги:
У цій подорожі ми відвідаємо Гетьманську столицю м. Батурин, дізнаємося як варять найкраще крафтове пиво в Україні та спробуємо його на смак, поринемо у незабутній світ легенд м. Чернігів та с. Седнів з найкращим екскурсоводом України - Ервіном Міденом. Неймовірні історії кохання, легенди та таємниці з нетерпінням чекають на нас.
   ПРОГРАМА ТУРУ
   1 день
   23 квітня (п'ятниця )
   22.00 збір групи на зупинці (на Чорнобаївку)
   23.00 виїзд із Миколаєва (ТРЦ CityCenter).
   Вирушаємо в найпрекрасніше українське місто Чернігів. Місто з багатовіковою історією та архітектурою.
   2 день
   24 квітня (субота)
   8:00-09:00 - Прибуття до Києва.
   Сніданок (входить у вартість туру).

   Переїзд до Чернігова. Пішохідна оглядова екскурсія по місту. Відвідавши Чернігів, ви поринете в захоплюючий світ історії минулих століть. Тут Вас чекають діючі монастирі і собори, найдавніші храми і музеї. Древній Чернігівський край славиться великою кількістю видатних пам'яток історії та архітектури XI-XII та XVII-XIX століть. Більше 200 з них мають світове значення і свідчать про видатну роль і місце Чернігівського князівства у формуванні Київської Русі.

   Огляд Спаського Собору (11 ст.), Борисоглібського собору (12 ст.), Чернігівського Колегіуму (1700 г.), будинки Лизогуба, Катерининської церкви, панорами Болдиних гір.

   Автобусна оглядова екскурсія по маршруту церква Михайла і Федора, П'ятницька церква, архітектурний комплекс Червоної площі.Відвідування Єлецького-Успенського монастиря (12 ст.) І огляд кургану Чорна могила.
   Відвідування Антонієвих Печер
   Це один з найдавніших зразків архітектури XI - XIX століть. Антонієві печери - це система підземних ходів і переходів, які знаходяться в товщі Болдиних гір. Загальна протяжність ходів - 350 м. Печери залягають на глибині до 12 метрів і розташовуються в двох основних рівнях. Природні умови і талант інженерів конструкції, дозволили побудувати споруду без використання додаткових засобів кріплення, тому і зараз на стінах можна розглянути фрагменти середньовічних написів.

   Обід

   Поселення в готель.
   15.00 Виїзд до Седніва. Для любителів історії та кінематографа рекомендуємо екскурсію в Седнів *. Однією з головних родзинок Седнева є Георгіївська (Юр'ївська) церква. Це старовинна дерев'яна церква, побудована ще в домонгольські часи, протягом усієї своєї історії перебудовувалася багато разів і, найцікавіше, переносилася в різні місця. У народі Георгіївську церкву називають «Вієвський», оскільки саме тут проходили зйомки фільму «Вій» за твором Гоголя. Ще одна цікава церква Седнева - Воскресенський храм. Не менш містичне і загадкове місце.

   Повернення до Чернігова.
   Вечеря (самостійно).
   Вільний час.
    Факультативно пропонується:

    - відвідати пивзавод SunInBevUkraine, побачити процес виробництва цього напою, а також продегустувати кращі сорти пива «Чернігівське».

    Скільки сортів пива ви знаєте? У Bierwelle їх створили більше 200!

    Згуртувати колектив за келихом свіжого, щойно звареної хмільного напою - прекрасна ідея для корпоративу! Один з найсучасніших пивоварних заводів в Україні запрошує на екскурсію і пропонує: побачити всі основні етапи виробництва хмільного напою - підготовка солоду, приготування сусла, бродіння, розлив, упаковка, контроль якості; дізнатися, за якими критеріями оцінюють якість пива, і як це зробити правильно; відчути себе справжнім пивним дегустатором, пробуючи на смак різні сорти пива.
    3 день.
    25 квітня (неділя)

    07.30-8.00 Сніданок Виселення з готелю.

    Переїзд до Батурина, який розташований в 150 км від Чернігова. Батурин вперше згадується в документах 1625 року. З містом пов'язані долі сім'ї Розумовських, гетьмана Мазепи, академіка Теплова, мандрівника МиклухиМаклая та інших.

    Екскурсія «Гетьманська столиця Батурин»
    Скільки чудесних і прекрасних місць нас оточує. Батурин є найяскравішою пам'яткою козацької доби, яка приховує незвичайні історії кохання, боротьби, вражає своєю унікальністю, неперевершеною красою, відчуттям духу історії.

    Під час екскурсії ми відвідаєм розкішний та незабутній палац Кирила Розумовського - справжнє архітектурне диво, єдиний збережений Палац Гетьмана в Україні. Прогулюючись палацовим парком відчуєм подих величної та незабутньої могутності Козацької держави!

    Відвідаємо будинок генеральського судді В.Л. Кочубея, побачимо фрагменти валу Батуринської фортеці та повністю дерев'яну цитадель Батуринської фортеці, з верхівки якої насолодимось неповторним краєвидом. Саме тут, в Батурині, нам відкриється Україна, її велич, її криваві рани та її здатність відродження.
    Посмакуємо в затишному атмосферному кафе у центрі міста Батурин страви української кухні. Смачна кухня та стилізований інтер'єр не залишить байдужим жодного відвідувача.
    15.00 орієнтовний час виїзду до Херсона.

    24.00-01.00 Прибуття в Херсон
    Поділитися з друзями
    У вартості туру
    • проїзд по маршруту автобусом або м/автобусом;
    • проживання в Чернігові у готелі в номерах зі всіма зручностями; ·
    • харчування за програмою (2 сніданки + 1 обід);
    • екскурсійне обслуговування (всі екскурсії в вартості!);
    • страхування; ·
    • супровід групи представником агенції.
    Додатково оплачується
    • особисті витрати;
    • сувеніри;
    • додаткове харчування;
    • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти, не передбачені туром;

    ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
    3600 грн_ ____ 3400 грн