ВАРТІСТЬ_____ _________ДАТА ТУРУ
950/850 грн ___ 19, 25 січня
Коньяк Шустов і привітна Одеса
дегустаційний тур

Одноденнй тур із Херсона та Миколаєва з дегустацією коньяків "Шустов" та єдиного в Україні "Музею коньячної справи М.Л.Шустова" та прогулянкою по Одесі
Переваги туру
— відвідаєте єдиний в Україні Музей коньячної справи М.Шустова;
— вам розкажуть про історію роду Шустових і їх сімейну справу;
— ви побачите справжній самогонний апарат, який був виготовлений в 16 столітті — шаратскій аламбіках;
— покажуть унікальний коньяк столітньої витримки;
— дегустація коньяків із витримкою від 5 до 11 років;
— прогуляєтесь чудовою Одесою.
Програма туру
06:20 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
06:30 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
07:30 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)
11:30 Екскурсія "Музей коньячної справи Шустова"
Девіз виробництва шустовських коньяків: «Головне бути справжнім». Ємко і міцно. Прямо, як сам напій. Ми ж зі свого боку хочемо додати: життя, не настільки довге, щоб витрачати його на вживання поганого коньяку! Якщо ви маєте намір нарешті розібратися, як робиться справжній коньяк; як відрізнити пристойний бренді від усілякої брендятіни; як правильно вживати коньяк, щоб потім не було нестерпно боляче, за... Коротше, ми вас поведемо в Академію коньяку і ви вийдете звідти дипломованими фахівцями з правом розливу і надпиву гарного міцного напою!

Найбільшою перемогою Шустових стало присудження їхні продукції в 1900 році Гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі. Саме тоді Шустови були удостоєні честі писати на своїй продукції слово cognac, а не бренді, як це було прийнято.

Сьогодні цех спиртокуріння Одеського коньячного заводу — наймасштабніший в Європі. У 2013 році Одеський коньячний завод почав експортні поставки коньячних спиртів власного викурювання до Франції.
Коньяк — воістину божественний напій. Ось уже майже чотири століття його виробництво овіяне безліччю секретів. Грандіозний досвід поколінь... Знання, зібрані по крихтах. Майстерність, відточену роками і століттями. Відкрити завісу таємниці над народженням коньяку пропонує єдиний в Україні Музей коньячного справи Шустова. Розташувався він у історичному центрі міста — в старовинних підвалах Одеського коньячного заводу. Експонати унікальної колекції датовані кінцем XIX—початком XX століття.

Найцікавішим експонатом музею є справжній Шарантский аламбіках мідний самогонний апарат 16 століття. Серед великої колекції коньяків є і найстаріший екземпляр 100-річної витримки. Тут Ви зможете продегустувати знамениту продукцію і гідно оцінити справжній смак цього хмільного напою.

Екскурсія "Музей коньячної справи Шустова"
  1. ЗАЛ Постійна експозиція. Первинне виноробство і спиртокуріння.
  2. ЗАЛ Постійна експозиція. Бондарне виробництво і витримка коньячних спиртів
  3. ЗАЛ Постійна експозиція. Історія династії Шустових.
  4. ЗАЛ Постійна експозиція. Історія Одеського коньячного заводу. Кінозал. Фільм про історію легендарного напою коньяку.
  5. ЗАЛ Зал змінних експозицій. Місце для проведення виставок, презентацій, конференцій та інших культурних заходів.
  6. ЗАЛ Арт-Бар Музею коньячної справи Шустова. Місце для проведення фуршетів.Коньяки з витримкою від 5 до 11 років
Дегустація коньяків із витримкою від 5 до 11 років. (додатково — 250 грн).
13:30—15:30 прогулянка Одесою — перлиною біля моря (вільний час)
Ви не тільки насолодитеся тим же морем, але і отримаєте нескінченно багато приємних вражень від привітних людей, сервісу та унікальних пейзажів. "Вічна" архітектура, запаморочливі катакомби, історичні вулички аж до легендарної Дерибасівської. Ресторани та кавярні на кожному розі, 100% буде який-небудь концерт під відкритим небом, безліч пляжів і клубів. Все, чого забажає душа.

Французький бульвар, вулиця Дерибасівська, Воронцовський палац, будинок з однією стіною, панорама одеського порту, вид на Воронцовський маяк, Тещин міст, будівля оперного театру, пам'ятник 12 стільцю, пам'ятник Утьосову і багато іншого.
Потьомкінські сходи
Мабуть, одне з найпопулярніших місць в Одесі. Сходи з'явились в середині ХІХ століття як подарунок князя Воронцова своїй коханій дружині Єлизаветі. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки і входять у десятку найкрасивіших в Європі. Тут призначають побачення, знімають і показують кіно, бігають крос прихильники здорового способу життя.

Дерибасівська
Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.

Дім сонця
Одне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт Дім сонця на пляжі Ланжерон. Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.

Площа Остапа Бендера
В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.

Будинок-стіна
— житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

Музей якорів

В Одесі просто неба є Музей якорів. Їх дістали з дна моря. Раніше вони були частиною експозиції Музею морського флоту, але згодом їх виокремили і розмістили біля Морського вокзалу.

Музей контрабанди показує конфіскований товар і винахідливі способи його нелегального переправлення через кордон. Працює він на вулиці Катерининській, 6.

Музей воскових фігур в Одесі називається «У Баби Уті». Серед 70 персонажів – де Рібас, Рішельє, Пушкін, Ільф, Ахматова, Висоцький, Остап Бендер.

16:00 виїзд до Херсона.
Прибуття близько 20:30 год.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом
— екскурсія "Музей коньячної справи Шустова"
— супровід керівника групи
— групове страхування.
Додатково оплачується
— дегустція коньяків (250 грн);
— харчування,
— особисті витрати,
— сувеніри
ДОРОСЛІ_______ ДІТИ до 12 років
950 грн____850 грн
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ,ЗАТОРИ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ
Компанія залишає за собою право вносити зміни до программи