ВАРТІСТЬ_____ ДАТА ТУРУ
грн ___ груповий тур
Одеса та Музей Цікавої Науки
Музей Цікавої Науки - це місце, де діти і дорослі весело, із задоволенням занурюються у захоплюючий та чарівний світ науки. Це місце, де без гарного настрою та нових знань не залишиться ніхто!
У цьому турі:
— Музей цікавої науки
— Музей шоколаду (екскурсія + дегустація щоколаду)
Прогулянка по Одесі.
Програма туру
07:00 Збір групи.
07:15 Відправлення в тур.
11:00
Прибуття до Одеси
Музей Цікавої Науки

Музей Цікавої Науки» — це перший на Півдні України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрана величезна кількість унікальних експонатів зі світу науки, кожен з яких, безсумнівно, Вас здивує. У нас Ви можете по-новому та з цікавістю поглянути на те, що раніше Вам здавалося нудним або складним у вивченні.

Головне завдання Музею показати школярам усе найдивовижніше зі світу науки, пробудити їх цікавість та стимулювати до здобуття знань у навчанні. Ми переконаємо Вас у тому, що навіть найскладніші завдання та найдовші формули можуть бути цікавими, варто тільки подивитися на них з іншого боку.

У Музеї Цікавої Науки Ви можете проводити час як самостійно, так і в супроводі екскурсоводів, які з радістю допоможуть Вам впоратися з будь-яким завданням та розкажуть цікаві наукові факти.
Переваги Музею

ЕКСПЕРЕМЕНТИ
Тільки у нас є експерементарій, де можно робити наукові досліди із лаборантом кожного дня.

НАВЧАЄМО ГРАЮЧИ
Наш музею - це інтерактивна зона, де с кожним експонатом можна взаємодіяти , це розвиваюча площа 1300 кв.м. для експерементів.

НЕЙМОВІРНІ ШОУ
Ми єдині в Укріїні маємо можливість проводити шоу з величезними катушками Тесла та справжніми науковими дослідами.

Після екскурсії Ви можете відвідати Експерементарій (запис зазделегідь — 100 грн./особа)

Експериментарій - це наукова лабораторія Музею Цікавої Науки і унікальна територія для практичної діяльності допитливих дітей та дорослих. Каталог з пропозиціями включає більше 100 дослідів.
Ми підготували для Вас абсолютно різні та цікаві досліди з фізики, хімії, фізіології та мікробіології. Щоб такого "зхімічити", - обираєте Ви самі! А наші лаборанти нададуть Вам для цього усе необхідне.

Теми експериментів:
✔Оптика та механіка;
✔Електрика та магнетизм;
✔Органічна та неорганічна хімія;
✔Фізіологія людини та життя найпростіших організмів;
✔Молекулярно-кінетична теорія і термодинаміка;
✔Досліди для малюків.

Доторкнутися до блискавки, спостерігати за створенням незвичайних вогненних бульбашок або ж перетворити звичайну воду на молоко – все це можливе на наших шоу!
Шоу від «Музею Цікавою Науки» - це весела вистава, під час якої наші відвідувачі із головою занурюються у чаруючий світ науки.
Наукове шоу - це яскраво, весело та пізнавально!

Тесла шоу
- 100 грн./особа
Неймовірні катушки Тесла в дії! Тривалість: 20 хвилин.

Наукова кухня
- 100 грн.,
Чи бачили ви колись в житті літаючий борщ? На шоу "Наукова кухня" ви побачите не тільки літаючий борщ, але і нереальні експерименти з продуктами, які є на будь-якій кухні.

На вас чекають вибухи, експерименти з колою, жонглювання крохмалем, картопляна гвинтівка і не тільки. Ви зможете самі взяти участь в експерименті, а в кінці шоу вас чекає новий секретний експеримент!

Ви здивуєтеся самі, а діти будуть в захваті!

Фірмове шоу - 100 грн.,
Знаєте, які головні гості на нашому недільному шоу? Звичайно ж це блискавка і наука. І ми запрошуємо вас познайомитися з ними.

Фантастичні котушки Тесла напругою у 2 млн. вольт, експерименти з рідким азотом, гігантській маятник, вибухові експерименти й все це запам'ятається вам надовго!

Відкриваємо світ науки для юних вчених!
Шоу, де завжди весело і цікаво - "Наукові чудики". Булькаємо, хімічимо, підриваємо і все це за участю наших юних глядачів!

Вас чекають понад 10 дивовижних дослідів: мильна каша, гігантська бульбашка, оркестр музичних шлангів, дзижчати ракети та багато іншого!

Ми здивуємо не лише дітей, а й батьків. Приходьте в наш захопливий світ науки!

Планетарій
Ідеальним досугом для любителів зіркового неба та космічних просторів станет відвідування планети. Тут зростають і їх дети можуть познайомитися з нашою галактикою, побачити власні глазами неймовірне зіркове небо, а також впізнати, що представляє собою сонячну систему.

У програмі планетарія представлені наступні улюблені фільми = «Зіткнення із Землею», «Зародження життя», «Льодяні світи», «Одиноке переміщення Землі», «Космічна земля».
Продовження сеансу: двадцять п'ять хвилин. Сеанси проходять щогодини.

14:00-14:30 обід (самостійно).
14:30-15:00 переїзд до Музею Щоколаду.
15:00- 15:40 Музей шоколаду (факультативно, вартість квитка — 130 грн)

«Музей Шоколаду» дарує всім можливість зануритися в світ солодощів, і як можна більше дізнатися про всіма улюбленому шоколаді. В музеї проводиться екскурсія, яка включає истори. виникнення шоколаду. Для відвідувачів працює експозиція, де представлено неймовірні картини, скульптури, фігури та інші предмети ручної роботи, виконані з шоколаду.

Музей шоколаду запрошує відвідати виставкові зали, де ви побачите великі шоколадні фігури, незвичайні експонати і картини, написані шоколадом. Дізнаєтеся на екскурсії: хто і коли відкрив дерево какао і всю історію виникнення та виробництва шоколаду, а також легенди про шоколад і цікаві факти.

В кінці екскурсії вас чекає дегустація приголомшливо смачного солодкого чорного шоколаду і можливість придбати незвичайні шоколадні сувеніри в магазинчику музею.

15:40—17:00 вільний час та прогулянки по місту.
Потьомкінські сходи
Мабуть, одне з найпопулярніших місць в Одесі. Сходи з'явились в середині ХІХ століття як подарунок князя Воронцова своїй коханій дружині Єлизаветі. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки і входять у десятку найкрасивіших в Європі. Тут призначають побачення, знімають і показують кіно, бігають крос прихильники здорового способу життя.

Дерибасівська
Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.

Дім сонця
Одне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт Дім сонця на пляжі Ланжерон. Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.

Площа Остапа Бендера
В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.

Будинок-стіна
— житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

Музей якорів

В Одесі просто неба є Музей якорів. Їх дістали з дна моря. Раніше вони були частиною експозиції Музею морського флоту, але згодом їх виокремили і розмістили біля Морського вокзалу.

Музей контрабанди показує конфіскований товар і винахідливі способи його нелегального переправлення через кордон. Працює він на вулиці Катерининській, 6.

Музей воскових фігур в Одесі називається «У Баби Уті». Серед 70 персонажів – де Рібас, Рішельє, Пушкін, Ільф, Ахматова, Висоцький, Остап Бендер.

17:00 Виїзд до Херсона
21:00 орієнтовний час прибуття до Херсона.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— вхідні квитки та екскурсія в Музей цікавої науки;
— страхування;
— супровід керівника групи.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати.
— екскурсія та дегустація в Музеї шоколаду (130 грн)
ДОРОСЛІ_______
грн____
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ,ЗАТОРИ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ
Компанія залишає за собою право вносити зміни до программи
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10