ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 1945 грн _ 05, 22 березня/ 09, 19, 29 квітня/ 05, 24 травня/ 10, 25 червня
Магія Закарпаття
(автотур зі Львова)
Львів — зам.Шенборна Мукачево Берегово Ужгород Лумшори Нижнє Селище оз.Синевир вод.Шипіт — Львів
Популярний Тур до Львова + Карпати (Закарпаття), еко-гастрономічна поїздка в Закарпаття з купанням в термальних басейнах і лумшорських чанах, з дегустацією вин і інших ласощів
Переваги туру
— відвідаємо найцікавіші місця
— побачимо одне з найстаріших міст України Ужгород;
— насолоджуємося в термальних басейнах Берегово і мінеральних чанах в Лумшорах;
— дегустуємо вишукані закарпатські вина;
Вартість туру в Закарпатті + Львів включає проживання по всьому маршруту, транспортне та екскурсійне обслуговування, гід-екскурсовод, страховка.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Подорож по старовинному місту Львову
Прибуття до Львова. Трансфер до готелю. Поселення в готель після 14:00 (згідно з правилами готелю)

Тур до Львова і Закарпаття починається. Першою частиною нашої програми буде цікава екскурсія по старовинному місту. Ми повернемося до того часу, коли після заснування Львова Данилом Галицьким місту доводилося захищати своє життя від набігів татаро-монголів зі сходу і поляків із заходу. Дізнаєтеся про значення єврейської та вірменської діаспори і як вони вплинули на життя і вигляд міста. Закони та традиції, які прийшли до нас з 700-річною глибини історії.
Ви почуєте про оборонні укріплення Львова, без яких існування міста в ті далекі і неспокійні часи було просто немислимим: Арсенал і башти, монастир-фортеця, яку захищав мальтійський лицар. Дізнаєтеся про середньовічну торгівлю і товари, що виробляються у Львові представниками численних цехів; про іноземних купців, які постачали дивини з-за морів і океанів, а також про каравани, які йшли на довгі роки в далекі країни.

Вільний час у Львові. Прогулянки по місту. Пропонуємо повечеряти в одній з колоритних кнайп міста, яких на історичній площі Ринок та прилеглих вулицях величезна кількість.
2 день Замки та фортеці Закарпаття, термальні басейни і рідкісні вина
Ви почуєте про оборонні укріплення Львова, без яких існування міста в ті далекі і неспокійні часи було просто немислимим: Арсенал і башти, монастир-фортеця, яку захищав мальтійський лицар. Дізнаєтеся про середньовічну торгівлю і товари, що виробляються у Львові представниками численних цехів; про іноземних купців, які постачали дивини з-за морів і океанів, а також про каравани, які йшли на довгі роки в далекі країни.

07:45 Звільнення номерів. Збір на екскурсію по Закарпаттю, посадка в автобус.

08:00 Виїзд зі Львова.

Тур в Закрпаття відвідування пам'ятки національного значення — Мисливського замку Шенборнів, а нині санаторію "Карпати", який є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України (вх.квитки — 20 грн / учні — 15 грн)
Переїзд в Мукачево до замку Паланок (Мукачівський замок) 14—18 ст. (вх. квитки — 50 грн/студенти, пенсіонери — 40 грн, діти до 14 років — 30 грн) Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, який в добу середньовіччя мав славу неприступної твердині і непереможного воїна. Сьогодні замок Паланок - це архітектурно-історичний пам'ятник над Латорицею, як символ високої моралі духу і таланту свого русинського народу, як скарбниця його історії і культури.

Обід в Мукачево (95 грн/ос)
Переїзд в Берегово, найбільш угорське місто України, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому Берегово — єдине місто Закарпаття, де переважною більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються двома мовами — українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, чудові винні погреби, колишній палац в стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629 г.) — ці берегівські "дрібниці" не залишать нас байдужими.

Відвідування джерел і басейнів з термальними водами, купатися в яких можливо як влітку, так і взимку. Температура води на поверхні — 36 градусів, вона має виключні лікувальні властивості (вх.квитки — 200 грн (в т.ч. аренда шафки); пенсіонери — 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см — 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО — б/к)

Далі запрошуємо відвідати історичні винні погреби. Нас чекає цікава екскурсія, дегустація високоякісних вин (60 грн/ос; без алкоголю — 30 грн/ос)

21:30 Поселення в садибах зеленого туризму Берегівського району, 2-х і 3-х місні номери (вигоди на 23 номери). Щедра угорська вечерю (90 грн/чол) Ночівля.
3 день Древній Ужгород, чарівність старовинного міста
Сніданок (55-60 грн) Ужгород — місто унікальних історичних пам'яток і архітектурних ансамблів, місто сакур і магнолій.

Угорський сніданок (55—60 грн)
08:00 виїзд до Ужгорода.

Перша згадка про це місто на річці Уж датується 872 роком. Прогулянки історичної вулицею Корзо, відвідування відомого храму Катедрального Хрестовоздвиженського собору (1841р.), Римо-католицького костелу св. Георгія (1775р.), огляд одного з найстаріших в Україні Ужгородського замку (XIV ст.) (45 грн., студенти — 35 грн., діти -— 20 грн., діти дошкільного віку — б/к), Закарпатського музею народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково завітайте в культову корчму "Деца у нотаря"

Обід в Ужгороді — найкращі страви закарпатської кухні (95 грн/ос)
У підніжжя полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, відомий ще з XVII ст. У ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла — величезні металеві чани, у яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати "варіння" в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років. Далі огляд каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори (140 грн/ос., діти до 12 років — 90 грн)

20:30 Повернення в садиби зеленого туризму Берегівського району. Вечеря (90 грн/чол) Ночівля.

Повернення в Берегово в готель. Вечеря (90 грн/чол). Ночівля
3 день Синевир, Шипіт і не тільки
Унікальне село Іза, яке є зразком місцевого господарювання. На місцевій сироварні за допомогою сучасного обладнання виготовляють найсмачніші сорти сиру, переробляючи екологічно-чисте молоко, яке поставляють приватні господарства місцевих селян.

Ми побуваємо на екскурсії з дегустацією вина і різних сортів, побачимо процес сироваріння (50 грн / учні - 30 грн) Ті, кому сир сподобається, зможуть його придбати.

Переїзд до озера Синевир, знаного як "Морське око". Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри. Національний парк "Синевир" (вх.квиток — 25 грн., студенти і школяри — 10 грн.)

Обід в бойківському ресторані біля озера Синевир складається з найкращих страв бойківської кухні (110 грн./ос.)
Тур в Карпати триває переїздом в Пилипець. Тут з висоти 15 метрів каскадами водоспад скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад Шипіт бере свій початок з великого підземного джерела, т.з."Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат — полонині Боржава. Час проведений біля Шипота допомагає чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (вх.квиток — 10 грн., школярі — 5 грн)

23:30 Повернення до Львова. Поселення в готель. Ночівля.
4 день День останній, для відпочинку та комфорту
ніданок в готелі. Звільнення номерів до 12:00 (згідно з правилами готелю). Вільний час у Львові. Ви можете присвятити час відпочинку на квітучих терассах пабів і кав'ярень, відвідати сувенірний ринок. Бажаючі можуть замовити додаткові екскурсії в службі підтримки туристів нашої компанії.

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому
Поділитися з друзями
У вартості туру
— трансфер до готелю по приїзду до Львова;
— проживання в Карпатах і Львові;
— пакет екскурсій;
— сніданок у готелі (стандартне розміщення) у Львові;
— супровід гіда-екскурсовода;
— транспортне обслуговування
— страховка.
  Додатково оплачується
  — вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
  — особисті витрати,
  — сувеніри;
  — харчування;
  — залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
  Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
  Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
  — Економ-розміщення (зручності на поверсі, без сніданків) — 2195 грн
  — Готель 3* (новий центр) стандарт розміщення (зручності в номері, зі сніданками) — 2545 грн.
  — Готель 3* (історичний центр) стандарт розміщення (зручності в номері, зі сніданками) — 3135 грн.
  — Без останнього дня у Львові (4-х денний тур) економ/ стандарт — 1945 грн/ 2120/ грн/ 2415 грн
  • Знижка для дітей до 12 років — 10%
  • Для дітей до 6 років, без доп. послуг — безкоштовно
  ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
  1945 грн_ __ 1750 грн
  Ви замовляєте тур
  Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
  Кількість місць
  1
  10