ВАРТІСТЬ_____________ ДАТА ТУРУ
2400/ 2300 грн _ 09-11 жовтня/
16-18 жовтня
Київський фестиваль хризантем
(автотур із Херсона та Миколаєва)
Херсон — Миколаїв — Біла Церква — Київ — Миколаїв — Херсон
Запрошуємо усіх на захопливий тур до Києва із відвідуванням чарівної виставки хризантем, а також прогулятися прекрасним парком Олександрія.
Переваги туру
— екскурсія подарує вам можливість познайомитися з Києвом;
— на вас чекають архітектурні чудеса давньої столиці: Софія Київська, Золоті Ворота, Михайлівський Золотоверхий собор;
— екскурсія у найбільшу та найдавнішу лавру в Україні на Печерських пагорбах;
— насолодитися квітковою красою на фестивалі хризантем;
— у цьому турі ви побачите прекрасний парк: знамениту Олександрію;
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Херсон — Миколаїв — Київ
09 жовтня
19:45 Збір групи на зупинці на Чорнобаївку поблизу Автовокзала.
20:00 Виїзд до Києва комфортабельним автобусом.
21.00 Виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center).
Вирушаємо в найпрекрасніше українське місто Київ. Місто з багатовіковою історією та архітектурою.
По дорозі у нас будуть зупинки для кави та відпочинку.
2 день Київ
10 жовтня
09:00
Прибуття до Києва
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Києву: Володимирський собор, Михайлівська площа, Михайлівський Золотоверхий монастир, родзинка бароко — Андріївська церква, Софія Київська, зведена Ярославом Мудрим, «Золоті ворота», пам'ятник Богдану Хмельницькому, інститут шляхетних дівиць, Старокиївська гора, Пейзажна алея, Національний університет ім. Т.Шевченка, Будинок Вчителя, Президія Академії наук, пам'ятник княгині Ользі, набережна Дніпра, пам'ятник засновникам Києва, Київська Венеція, Аскольдова могила.
Обід. Вільний час
Переїзд до Києво-Печерської лаври
Екскурсія і відвідини Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври — однієї з найголовніших визначних пам'яток Києва. Це цілий монастирський комплекс, на території якого розміщуються не тільки храми, але й багато цікавих музеїв. Відвідування Лаври — це можливість доторкнутися до справжньої духовної святині, якій майже 10 століть. І весь цей час Лавра була місцем, де знаходили заспокоєння багато святих, де повітря наповнене благодаттю і смиренням.

Ми відвідаємо Троїцьку надбрамну церкву, Будинок намісника, Трапезну церкву та палату, Успенський собор. Ознайомимося з Великої Лаврської дзвіницею, покоями митрополита, келіями соборних старців, фортечними стінами і, звичайно ж, відвідаємо Ближні печери — підземні церкви, де зможемо схилитися перед нетлінними мощами святих і праведників Іллі Муромця, Аліпія, Агапіта.
Надалі нас чекає неймовірний фестиваль хризантем
На Новому Співочому полі винайдено унікальний вид солодощів:
• 0 калорій
• Безліч позитивних емоцій
• Вистачить на всіх

Це все виставка «Світ солодощів», де квіткові композиції подарують шалену дозу гормону щастя.
Парк Співоче поле запрошує Вас поринути у дивовижний світ солодощів. Це справжній рай для ласунів та гурманів! На Вас чекають Долина льодяників, Фабрика солодощів, Пряниковий будинок, Зефірна фортеця, Містечко пекарів та багато іншого. Всього понад 10 солодких композицій, зроблених із 30 тисяч хризантем. І все це «приправлено» рожевою глазур'ю, кондитерською посипкою, шоколадом і звісно — любов'ю до кожного відвідувача.
Забудьте про незгоди та відчуйте себе дитиною в казковому королівстві солодощів!

Вільний час..
Переїзд до готелю. Розселення.
3 день Біла Церква — Миколаїв — Херсон
11 жовтня
09:00
Сніданок. Виселення із готелю.
Переїзд до Білої Церкви

Екскурсія по дендропарку «Олександрія» (2— 2,5 години), який був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри Енгельгардт. Свого часу парк вважався одним із кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю та Японії. Побудований парк був за примхою графині, яка була під враженням від парків європейських столиць, витративши на його будівництво понад 4 мільйони рублів!

Господиня парку мала непоганий смак і витратила ці кошти на альтанки, озера, водоспади, гроти, скульптури. Також захоплює дух при погляді на вікові дуби, величні сосни і американські липи. На території парку, крім резиденції Браницьких, збереглися інші архітектурні споруди: Царський павільйон (тут гостювали особи царської сім'ї Романових), колонада «Луна», «Руїни», павільйон «Ротонда», Танцювальний павільйон, Китайський місток.

Парк «Олександрія» прикрашений вишуканими вазами, мармуровими і бронзовими скульптурами, декоративними композиціями зі штучних земляних пагорбів і кам'яних брил.
Вільний час для прогулянки по парку
У вільний час можна самостійно відвідати сучасний Музей живої природи флори і фауни «Олександрія» з декоративними ландшафтами та водоймами.

Музей живої природи флори і фауни «Олександрія» ˗ це більше, ніж просто зоологічний парк, це справжній музей, на території якого знаходиться більше 100 видів деревних, чагарникових та трав'янистих рослин та утримуються більше, ніж 86 колекційних видів тварин і птахів, з яких 13 видів занесені до Червоної Книги України. Його мешканці-особистості зі своєю історією та характером.

Це без перебільшення особливий природній комплекс, який поєднує у собі природне середовище та штучні споруди і є місцем утримання різних видів тварин в умовах неволі.

17:00 Виїзд до Херсона.
Орієнтовний час прибуття (Миколаїв — 01:00; Херсон — 02:00).
Поділитися з друзями
У вартості туру
— транспортне обслуговування
— проживання;
— харчування (2 сніданки, 1 обід)
— пакет екскурсій:
  • оглядова екскурсія по Києву;
  • фестиваль хризантем;
  • екскурсія по дендропарку «Олександрія»;
— супровід гіда-екскурсовода;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати,
— сувеніри.
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
2400 грн_ __ 2300 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10