ВАРТІСТЬ_____________ ДАТА ТУРУ
3200/ 2900 грн _ 17-18 жовтня
Київські етюди
(автотур із Херсона)
Херсон — Біла Церква — Київ — Межигір'я — Херсон
Запрошуємо усіх на захопливий тур до Києва. Прогулятися прекрасним парком Олександрія та відвідати сумновідому президентську резиденцію і побувати на Хонці.
Переваги туру
— екскурсія подарує вам можливість познайомитися з Києвом;
— у цьому турі ви побачите прекрасний парк: знамениту Олександрію;
— можливість побачити сумновідому резиденцію і побувати на Хонці;
— екскурсія підходить для сімей з дітьми.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Херсон
26 червня
19:45—20:00
збір групи на зупинці (на Чорнобаївку)
20:10 посадка у Миколаєві на вул. Садовій поблизу церкви.
Вирушаємо в найпрекрасніше українське місто Київ. Місто з багатовіковою історією та архітектурою.
2 день Біла Церква — Київ
09:00 Прибуття в Білу Церкву.
Сніданок (за додаткову плату).

Екскурсія по дендропарку «Олександрія» (1,5—2 години), який був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри Енгельгардт. Свого часу парк вважався одним із кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю та Японії. Побудований парк був за примхою графині, яка була під враженням від парків європейських столиць, витративши на його будівництво понад 4 мільйони рублів!

Господиня парку мала непоганий смак і витратила ці кошти на альтанки, озера, водоспади, гроти, скульптури. Також захоплює дух при погляді на вікові дуби, величні сосни і американські липи. На території парку, крім резиденції Браницьких, збереглися інші архітектурні споруди: Царський павільйон (тут гостювали особи царської сім'ї Романових), колонада «Луна», «Руїни», павільйон «Ротонда», Танцювальний павільйон, Китайський місток.

Парк «Олександрія» прикрашений вишуканими вазами, мармуровими і бронзовими скульптурами, декоративними композиціями зі штучних земляних пагорбів і кам'яних брил.

У центрі парку – велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою: "Романтичні руїни", "Китайський місток", джерело "Лев", колонада "Луна" з унікальною акустикою: слово, сказане пошепки в одному кінці колонади, можна почути в протилежному. Особливо мелодійно в колонаді звучать класичні композиції, тому рекомендуємо на хвильку затриматись та послухати їх.
— Переїзд до Києва.
Обід.

Оглядова екскурсія по Києву: Володимирський собор, Михайлівська площа, Михайлівський Золотоверхий монастир, родзинка бароко — Андріївська церква, Софія Київська, зведена Ярославом Мудрим, «Золоті ворота», пам'ятник Богдану Хмельницькому, інститут шляхетних дівиць, Старокиївська гора, Пейзажна алея, Національний університет ім. Т.Шевченка, Будинок Вчителя, Президія Академії наук, пам'ятник княгині Ользі, набережна Дніпра, пам'ятник засновникам Києва, Київська Венеція, Аскольдова могила.
Вечеря
Поселення в готель (м. Ірпінь)
2 день Межигіря — Херсон
Звільнення номерів

07:00 Переїзд до Межигір'я.
Пішоходна екскурсія по vip-зоні або екскурсія по всій резиденції на електромобілях (за додаткову плату).
Територія резиденції, обгородженій глухим шестиметровим парканом, становить близько 140 гектар. Знаменита Хонка, де зберігалися немислимі багатства, підземний спортивний комплекс, зоопарк, плаваючий банкетний зал «Галеон», гольф-клуб, вертолітний майданчик, штучні водойми, на яких розташовані лазні з крижаною горою, «руїни Стародавньої Греції», парки, альтанки, скульптури і багато іншого. Цікаві факти, шокуючі цифри, порівняння. Огляд інтер'єрів (внутрішніх приміщень) можливий за додаткову плату.
Обід
16:00 Виїзд до Херсона.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— транспортне обслуговування
— проживання;
— харчування (2 обіди, 1 вечеря)
— пакет екскурсій:
*Екскурсія по дендропарку «Олександрія»;
*Оглядова екскурсія по Києву;
*Межигір'я.

— супровід гіда-екскурсовода;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати,
— сувеніри.
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
3200 грн_ __ 2900 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10