ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
3200/3100 грн ______ 30-31 жовтня
Квітка на камені (Кам'янець-Подільський + Хотин і Бакота)
(автотур із Херсона та Миколаєва)
Херсон — Миколаїв — Камянець-Подільський — Хотин — Бакота — Херсон
Запрошуємо Вас у тур вихідного дня до Кам'янця-Подільського, де все місто, і ми разом із ним, зануримось в чудову легенду міста на камені
Додайте до цього розмаїття барв Золотої осені… Це варто побачити!!!
Переваги туру:
— екскурсія по місту і старій фортеці;
— чарівний вечір у Кам'янці-Подільському;
— екскурсія в Хотинську фортецю і чудові панорами Дністра,
— Бакота — місце незвичайне і дивне,
— прогулянка по загадковій кристалічній печері.

Три дня незабутніх вражень і відчуттів:
 • найбільший в Україні і Східній Європі природний парк "Подільські Товтри";
 • замки з переліку культурної спадщини ЮНЕСКО;
 • старовинне місто і фортецю, яким немає рівних;
 • найвищий міст в Україні роботи Б.Патона;захоплюючий дух Дністровський каньйон!
 • одне з семи чудес України — Хотинська фортеця;
 • місце, якого немає на карті — Бакота!
  ПРОГРАМА ТУРУ
  1 день. Херсон — Миколаїв — Кам'янець-Подільський
  19:45 Збір групи на зупинці на Чорнобаївку поблизу Автовокзала.
  20:00 Виїзд до Кам'янця-Подільського комфортабельним автобусом.
  21.00 Виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center).
  По дорозі у нас будуть зупинки для кави та відпочинку.
  2 день. Кам'янець-Подільський — Хотин
  Прибуття в Камянець-Подільський.

  Сніданок в Кам'янці, в нашому готелі, який розташований біля стін Старої Фортеці, і сам схожий на казковий замок!

  Екскурсія Кам'янець-Подільським із відвідуванням старої фортеці.Оглядова пішохідна екскурсія містом: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, Домініканський костел, будинок "Потоцьких", Російський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Трінітарський костел. екскурсія до «Старої фортеці»: Руські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, Західний бастіон.

  Кам'янець-Подільський — одне з найдавніших міст України. Завдяки унікальному поєднанню історико-архітектурної спадщини та ландшафту каньйону річки Смотрич, «Старе місто» проголошено державним історико-архітектурним заповідником. Потужні оборонні укріплення «Старого міста», фортеця та фортечний міст, Турецький бастіон, поєднання культових споруд різних релігій, гуморні сучасні скульптури та фантастичні краєвиди залишають неповторне враження.
  13.00 Обід.
  15.00 Вирушаємо на екскурсію.

  На нас чекає Хотинська фортеця — одне з семи чудес України, чудовий пам'ятник оборонного мистецтва XIII-XVIII ст., найпотужніший замок Східної Європи.
  Ранкове сонце надає їй особливого шарму. Колись вона була могутнім захистом українських земель та одним із найбільших військових форпостів … Османської імперії. Тут відбувались великі історичні битви. За фортецю боролись князі та імперії, під її стінами гинули тисячі воїнів. Та війни і правителі залишились в історії, а Хотинська фортеця — і досі одна із найгарніших архітектурних пам'яток України. При сприятливій погоді тут також запускають повітряні кулі над Дністром.

  Помилувавшись фортецею, їдемо в Кривче. На годинку для нас відкриє свої склепіння печера Кришталева. У печері десятки залів і коридорів з чарівними стінами з химерними малюнками та незвичайними фігурками, які створені самою природою. Кожен зал має власну назву і цікаву історію. І, зрозуміло, як тут без легенди про багатого повелителя та його скарб.
  Поселення у готель.
  Вільний час
  А чудовим завершенням цього дня стане самостійна прогулянка вечірнім Кам'янцем. Обов'язково зайдіть на оглядовий майданчик біля старого моста: коли нічна темрява огортає схили каньйону, Стара Фортеця в своєму ошатному підсвічуванні ніби висить в повітрі як фантастичний замок з мультфільму чи казки.

  21:00 Нічна екскурсія "Полювання на відьом» (350грн./особи)
  Тривалість 2 год. Костюмована екскурсія з вогняним шоу та глінтвейном ;)
  3 день. Кам'янець-Подільський — Бакота — Миколаїв — Херсон
  08:00 Сніданок. Виселення з готелю.
  Екскурсія в Китайгород. Назва Китай-місто походить не від Китаю, а від назви місцевості. Ще в записках Птолемея згадується Кіта-гора, яка свою назву отримала від назви гірського хребта, дуже схожого на Кита.
  І, ось вона — неймовірна Бакота!
  Вперше Бакота згадується в літописі 1024 роки як велике місто, найважливіший центр Дністровського Пониззя. У XII столітті Бакота займала площу близько 10 гектарів, в ній жило близько 2,5 тисяч осіб. Зараз же це село повністю опинилося під водою і зникло з карт. Але панорамні види, які утворилися тут через розлив Дністра, просто фантастичні!
  Спускаючись до берегів Дністра, ми відвідаємо скельний монастир — знамените місце сили! — відчуємо неймовірну енергетику цього місця і наберемо цілющої води в джерелі.

  За легендою, Бакотський монастир заснував преподобний Антоній - засновник Антонієвих печер у Чернігові і Києво-Печерської Лаври. До наших днів з усіх келій і усипальниць збереглися лише кілька печер, в одній з яких розташована стара церква.

  У святкові дні тут і в наш час проводять богослужіння, на які приходять жителі з усіх околиць. А недалеко від цієї печери на південній стіні монастиря можна знайти старовинну напис «Благослови Христос Григорія ігумена, який дав силу святому Михайлу». Дослідники датують ці рядки XI століттям.

  16.00 виїзд до Херсона.
  Поділитися з друзями
  У вартості туру
  — проїзд по маршруту автобусом або м/автобусом;
  — проживання (номери з усіма зручностями);
  — екскурсії та вхідні витки за програмою туру;
  — харчування (2 сніданки, 1 обід);
  — супровід групи;
  — пасажирська страховка.
  Додатково оплачується
  — особисті витрати;
  — додаткове харчування
  ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
  3200 грн_ ____ 3100 грн