ВАРТІСТЬ_____ _________ДАТА ТУРУ
950/850 грн ___ 29 червня
Кримінальна Одеса та катакомби
Відчути одеський дух повною мірою запрошуємо Одесу кримінальну.
Так, Одеса не лише мультинаціональне місто-космополіт зі блискучим гумором та розкішною архітектурою. Прославилася вона і своїм «кримінальним талантом»…
У цьому турі:
— зазирнемо у дворики відомих одеських криміналітетів;
— побуваємо на «маліні»:
— пройдемося М'ясоїдівською, Колонтаєвською та Малою Арнаутською, на якій виготовляли фальсифікат і скуповували крадене:
— почуєте таємниці та легенди злодійського світу, цікаві історії про гучні афери:
— дізнаєтеся, як в Одесі вигадали контрабанду, ким був створений «кодекс нальотчика», хто такі Яша Блюмкін, Гриша Котовський, Карабас та Давид Курлянд:
— почуєте виникнення найдовших у світі підземних лабирінтів
Програма туру
05:20 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
05:30 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
06:30 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)
10:20 екскурсія "Кримінальна Одеса"
Екскурсія Кримінальна Одеса — це не екскурсія, це захоплююча пригода! Разом ми повернемося в часи, коли народилася Одеса-мама!
Ви дізнаєтеся:
— чим так вабив наше місто аферистів і злодіїв;
— коли і як в Одесі придумали контрабанду;
— хто створив і втілив в життя "Кодекс нальотчика".
Почуєте про неймовірні злочини і геніальні афери!

У різні часи портове місто було притулком контрабандистів та кримінального елемента. Мішка Япончік, Остап Бендер, Сонька Золота Ручка, Джеймс Бонд, Григорій Котовський — у цих книжкових і кіношних персонажей є реальні прототипи, доля яких так чи інакше повязана з цим містом.
«Кримінальна Одеса» — чудова можливість здійснити двогодинну подорож "місцями колишньоі слави" легендарних авантюристів , представників кримінального світу.

На екскурсії «Кримінальна Одеса» ми обов'язково зазирнемо у дворики відомих одеських криміналітетів, побуваємо на «маліні», пройдемося М'ясоїдівською, Колонтаєвською та Малою Арнаутською, на якій виготовляли фальсифікат і скуповували крадене. Ви почуєте таємниці та легенди злодійського світу, цікаві історії про гучні афери. Дізнаєтеся, як в Одесі вигадали контрабанду, ким був створений «кодекс нальотчика», хто такі Яша Блюмкін, Гриша Котовський, Карабас та Давид Курлянд.
13:00 Відвідування катакомби (за бажанням і додаткову плату)
Одеські катакомби – це понад 2500 кілометрів таємничих підземних ходів, тунелів і печер. Вони в п'ять разів довші знаменитих паризьких катакомб і без досвідченого провідника заблукати тут дуже легко.

Велика частина катакомб з'явилися в результаті видобутку вапняку в XIX столітті, однак ще стародавні греки влаштовували тут підземні сховища для вина, а в деяких печерах було знайдено рештки доісторичних тварин.

Багато років катакомби в Одесі слугували прихистком і схованками для авантюристів, бандитів та партизан. Тому зброю, гроші і коштовності тут продовжують знаходити дотепер.

Виникли ці катакомби під час активних будівельних робіт, які велися в Одесі на початку XIX століття. Саме в них перебували шахти каменоломні, що використовувалися для видобування черепашнику — каменю, з якого буквально побудована вся Одеса. Спочатку його добували на схилі балок, потім почала зароджуватися ціла індустрія.

Те, що в катакомбах зберігали багатство, а також що ними проходила величезна кількість контрабанди, не дивно. Наприклад, один з колодязів, через який передавали незаконні вантажі, розташовувався прямо навпроти нинішнього Оперного театру. Проте є інша історія про безліч викрадених жінок.

За легендами, для деяких контрабандистів просто переправляти вантаж було вже недостатньо, і вони крали красивих одеситок, ховали їх у лабіринтах, а потім підземними ходами доставляли на приватні судна.

Увага! Температура повітря в одеських катакомбах складає +11 цілий рік, тому прохання одягатися на екскурсію відповідно. Екскурсія передбачає підвищене фізичне навантаження, вимагає наявності зручного, спортивного взуття та одягу з довгим рукавом
Для тих, хто не бажає в катакомби вільний час і прогулянка (самостійно) Одесою.
13:00—16:00 — вільний час та прогулянки по місту.

Потьомкінські сходи
Мабуть, одне з найпопулярніших місць в Одесі. Сходи з'явились в середині ХІХ століття як подарунок князя Воронцова своїй коханій дружині Єлизаветі. Потьомкінські сходи налічують 192 сходинки і входять у десятку найкрасивіших в Європі. Тут призначають побачення, знімають і показують кіно, бігають крос прихильники здорового способу життя.

Дерибасівська

Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.

Дім сонця
Одне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт Дім сонця на пляжі Ланжерон. Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.

Площа Остапа Бендера
В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.

Будинок-стіна — житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

Музей якорів
В Одесі просто неба є Музей якорів. Їх дістали з дна моря. Раніше вони були частиною експозиції Музею морського флоту, але згодом їх виокремили і розмістили біля Морського вокзалу.

Музей контрабанди показує конфіскований товар і винахідливі способи його нелегального переправлення через кордон. Працює він на вулиці Катерининській, 6.

Музей воскових фігур в Одесі називається «У Баби Уті». Серед 70 персонажів – де Рібас, Рішельє, Пушкін, Ільф, Ахматова, Висоцький, Остап Бендер.Для тих, хто не бажає в катакомби вільний час і прогулянка (самостійно) Одесою.
13:00—16:00 — вільний час та прогулянки по місту.
16:00 Виїзд до Херсона
20:30 орієнтовний час прибуття до Херсона.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— екскурсія "Кримінальна Одеса";
— страхування;
— супровід керівника групи.
Додатково оплачується
— харчування;
— вхідні квитки до катакомб (дорослий — 250 грн., дитячий (від 6 до 15 років) — 200 грн)
— особисті витрати;
— сувеніри.
ДОРОСЛІ_______ДІТИ до 12 років
950 грн____850 грн
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ,ЗАТОРИ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ
Компанія залишає за собою право вносити зміни до программи