ВАРТІСТЬ_____ДАТА ТУРУ/ЧАС
700 грн___ 27 вересня
Кримінальна Одеса та винна дегустація
Одноденнй тур із Херсона та Миколаєва з дегустацією вин "Коблево" та відвідуванням Одеси
Переваги туру
— відвідаєте одне із відомих щато в україні Коблево
— на власні очі побачити весь процес виробництва вина;
— дегустація 12 сортів вина;
— прогуляєтесь чудовою Одесою.
«Я маю сказати Вам пару слів за Одесу!».
Це місто — справжній самоцвіт гумору. Повітря тут насичене солоним морським вітром, ароматним вином і духом пригод. Одеса — це кораблі з різних сторін світу, Платанові алеї, своєрідна мова, рачки на Привозі, колоритна Молдаванка. Якою стороною не поверни це місто, воно завжди буде дивувати і надихати.
Програма туру
07:45 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
08:00 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
09:00 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)

10:30 дегустація вина на заводі "Коблево"
Дегустаційний тур до Koblevo дарує чудову можливість побачити повний процес виробництва Його Величності Вина: від вирощування винограду і його первинної переробки до бродіння, фільтрації, обробки холодом і, в кінцевому підсумку, до розливу

Дегустаційний тур проходить серед мальовничих виноградників регіону Коблево, у старовинному шато, де вперше створив вино граф Коблє. Кращі винороби Koblevo не просто розповідають про сорти винограду, а й показують, як ягода перетворюється на магічний напій, скільки часу й праці вкладено у кожен келих вина

Досвідчені експерти з вина навчать всім тонкощам правильної дегустації, пояснять, як обирати і насолоджуватися вином, а також розкажуть правила гастрономічного поєднання різних вин і страв.
  • Знайомство з усіма стадіями сучасного виробництва
  • Вивчення особливостей вирощування виноградної лози
  • Професійна дегустація кращих виноградних вин
  • Навчання тонкощам еногастрономії
Вам запропонують для дегустації 12 сортів вин, які виробляє Коблевський винзавод: Совіньон, Шардоне, Аліготе, Мерло, Сапераві, Каберне та ін. Після дегустаії у Вас буде можливість придбати вина у фірмовому магазині "Коблево".

Відвідавши дегустаційний тур і побачивши на власні очі весь процес виробництва натурального виноградного вина, Ви назавжди залишитеся шанувальником натуральних вин TM KOBLEVO
12:00—13:00 переїзд до Одеси
13:00—15:00 екскурсія автобусно-пішохідна "Кримінальна Одеса"
Екскурсія Кримінальна Одеса — це не екскурсія, це захоплююча пригода! Разом ми повернемося в часи, коли народилася Одеса-мама!
Ви дізнаєтеся:
— чим так вабив наше місто аферистів і злодіїв;
— коли і як в Одесі придумали контрабанду;
— хто створив і втілив в життя "Кодекс нальотчика".
Почуєте про неймовірні злочини і геніальні афери!
Ми побуваємо в знаменитих двориках Молдаванки, в будинку, де народився і виріс король одеського злочинного світу Мішка Япончик (Михайло Вольфович Вінницький). Проживемо яскраві моменти трагічного життя цього кримінального таланту, посміємося і посумувати разом із ним. Япончик (для своїх), а шанобливо — Японець у метриці був записаний, як Мойше-Яків. Народженому в родині бідного биндюжника хлопчикові доля надала складний вибір: або прожити життя в злиднях, але чесно, чи стати злодієм і отримати шанс на гарне життя. Він вибрав друге. І яскраво увійшов не тільки в кримінальну історію Одеси, але і в світову літературу. Ісаак Бабель увічнив особистість Япончика в своїх "Одеських оповіданнях", адже саме Мішка став прототипом Бені Кріка. А винахід такого виду злочину, як наліт, відбилося навіть в одеському фольклорі..

Ви дізнаєтеся, як пов'язано ім'я Мішки з долею Григорія Котовського. Розберемося ким же він був насправді: "бессарабських розбійником" або "червоним командиром". Відкриємо Вам секрет, чому Котовський ніколи не спав у присутності червоноармійців і хто і за що його вбив. Розберемося де в його біографії історичні факти, а де художній вимисел.

Побачимо секретну Воровського академію, яку заснувала і утримувала сама Сонька Золота Ручка. Гід розповість про геніальних винаходи цієї легендарної жінки і пройде з Вами останню путь каторжників до вежі, де Шура Соломоніак (вона ж Сонька) завершила свою кар'єру. Ви своїми очима побачите те, що вона бачила в останні хвилини свого вільного життя. Звичайно ж, оглянемо Одеський тюремний замок. Його унікальна конструкція має всього два аналоги в світі!
Ви відвідаєте також двори і вулиці, де проходили зйомки серіалів "Ліквідація" та "Мішка Япончик".
Яскраві враження залишать у Вашій пам'яті не тільки легенди, міфи і факти про кримінальну Одесу минулого, а й колорит жителів сучасного міста, які все також люблять "поговорити за життя" із випадковими гостями.

15:00—18:00 Вільний час в центрі міста

18:00 Виїзд до Херсона. Прибуття близько 21:30 год..
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом
— екскурсія та дегустація вин;
— екскурсія "Кримінальна Одеса"
— супровід керівника групи
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування,
— особисті витрати,
— сувеніри
З ДЕГУСТАЦІЮ_____БЕЗ ДЕГУСТАЦІЇ
700 грн_______550 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10