ВАРТІСТЬ_____ _________ДАТА ТУРУ
950/850 грн ___ 08, 29 червня
Колоритна Одеса та Дельфінарій
Місто-свято, місто-бриз, місто-легкість. Це все про Одесу. Не виникає сумнівів, що, познайомившись зі справжньою Одесою одного разу, ви закохаєтесь назавжди! Унікальний колорит, неповторна архітектура, велична історія, аромат моря, тепло сонця, вишуканість закладів та яскраве життя
У цьому турі:
— переконатися, що подорож з нами може бути одночасно захоплюючою і безтурботною
— мати можливість прогулятися Дерибасівською;
— почути таємниці та легенди колоритної Одеси;
— побувати в дельфінарії, де ви гарантовано отримаєте море незабутніх вражень та позитивних емоцій.
Програма туру
05:20 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
05:30 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
06:30 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)
10:20 екскурсія "Одеса — перлина біля моря"
Дерибасівська
Добре відома майже на весь світ пішохідна вулиця – одна з пам'ятних місць Одеси. Її ще називають серцем Одеси з безліччю магазинів, ресторанів та історичних пам'яток. Тут встановлений пам'ятник Осипу Михайловичу Дерибасу, засновнику Одеси. Також на цій вулиці встановлено барельєф винахіднику мови есперанто Людвіку Заменгофу.
Кожного року в Одесі проводять забіг «Вгору Потьомкінськими сходами». Рекордний час, за який вдалось подолати всі 192 сходинки та десять прольотів становить 22,8 секунди.

Дім сонця
Одне з найпопулярніших місць для фотографування серед туристів в Одесі – арт-об'єкт Дім сонця на пляжі Ланжерон. Це прототип старих бронзових дверей, які були на вході у парадне по вулиці Рішельєвській, 21. За задумом скульптора Михайла Реви вранці на світанку сонце «заходить» в Одесу через розкриті двері біля моря. «Нехай ці двері будуть парадним входом до Дому сонця. І нехай, підходячи до них, люди загадують свої заповітні бажання. Вони обов'язково здійсняться! » – переконаний автор.

Площа Остапа Бендера
В Одесі є площа Остапа Бендера, вона займає всього 5 м². Найменша площа світу розташована на вулиці Дерибасівській довкола пам'ятника 12-му стільцю.

Будинок-стіна
— житловий будинок у Воронцовському провулку. Якщо дивитися на нього збоку, створюється оптична ілюзія, що в будинку всього одна стіна. Це колишній прибутковий будинок Рафаловича (консула Данії і віцеконсула Бразилії).

Музей якорів

В Одесі просто неба є Музей якорів. Їх дістали з дна моря. Раніше вони були частиною експозиції Музею морського флоту, але згодом їх виокремили і розмістили біля Морського вокзалу.

Музей контрабанди показує конфіскований товар і винахідливі способи його нелегального переправлення через кордон. Працює він на вулиці Катерининській, 6.

Музей воскових фігур в Одесі називається «У Баби Уті». Серед 70 персонажів – де Рібас, Рішельє, Пушкін, Ільф, Ахматова, Висоцький, Остап Бендер.

12.00 Вільний час. Прогулянка біля моря, для тих, хто не бажає в дельфінарій.

12.00 Відвідування дельфінарію (за бажанням і додаткову плату).

У нас буде можливість побувати в дельфінарії, де ви гарантовано отримаєте море незабутніх вражень та позитивних емоцій! Ще існує повір'я, що дотик до дельфіна дарує людині щастя! На території дельфінарію працює океанаріум, в якому можна подивитися на яскравих океанічних, морських, прісноводних та екзотичних мешканців з усього світу!

Дельфінарій запроектований і побудований за міжнародними стандартами, а утримування морських ссавців відповідає всім затвердженим конвенціям і вимогам.

«Немо» дивує сучасною архітектурою, чудовою набережною з площею фонтанів, а також кращою в Європі шоу-програмою за участю дельфінів сімейства Афалін, південноамериканських морських котиків і левів.

На території дельфінарію працює океанаріум, в якому можна познайомитися з яскравими океанічними, морськими і прісноводними мешканцями і екзотичними тваринами з усього світу.

У «Немо» можна не тільки відвідати шоу з дельфінами, але і поплавати разом з ними, зануритися на дно басейну з досвідченим інструктором з дайвінгу, зробити фото і навіть пройти курс дельфінотерапії. Сеанси дельфінотерапії сприяють релаксації і оздоровленню людей, схильних до хронічних стресів, а також реабілітації дітей з психофізіологічними порушеннями в розвитку.

16:00 Виїзд до Херсона
20:30 орієнтовний час прибуття до Херсона.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— екскурсія "Одеса – перлина біля моря";
— страхування;
— супровід керівника групи.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати.
— вхідні квитки до дельфінарію:
- денне шоу — 300 грн.; діти до 3-х років — безкоштовно;
- океанаріум – 150 грн.;
ДОРОСЛІ_______ДІТИ до 12 років
950 грн____850 грн
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ,ЗАТОРИ ТА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ДОРОГАХ
Компанія залишає за собою право вносити зміни до программи