ВАРТІСТЬ____________ ДАТА ТУРУ
750/700 грн ____03 жовтня
Кінбурнська коса
Одноденний оздоровчий тур із Херсона
Відпочинок на Кінбурнській косі ні з чим не порівняне задоволення для фанатів незайманої природи. Це тихе і віддалене від цивілізації місце, частина національного природного парку «Білобережжя Святослава»
Переваги туру:
— одноденний тур із Херсона;
— супер-сафарі на машині по Кінбурнській косі;
— знайомство із сольовим промислом;
— відпочинок на найчистіших пляжах півострова.
Частина півострова відноситься до Миколаївської області, решта — до Херсонської. Кінбурнська коса представляє собою довгий мис шириною від 10 кілометрів (на початку) до декількох метрів (в самій вузькій частині), піщані масиви, хвойні ліси і соляні промисли.

Коса відома своїми природними чудесами. Вони тут самі різні, від піщаних дюн і цілющих грязей до справжніх джунглів — все це можна побачити, відправившись в одноденний тур на Кінбурнську косу.

Одні бачать Косу в формі сфінкса, іншим вона здається схожою на ступню людини, ногу величезної тварини, третім нагадує казковий корабель. Татарська назва Коси — Кил-Бурун, що означає волосся або тонкий як волосся мис. Hа Косі. Через те, що з одного боку Кінбурнська коса омивається морською водою, з іншого — дніпровською, а суша покрита ковилового степу і великими штучними насадженнями хвойних дерев, в пониженнях ростуть дуби, берези, верби — тут створюється своєрідний мікроклімат, в якому росте безліч цілющих трав.
Через велику кількість лікарських польових трав — чебрецю і ромашки, м'яти і звіробою — тут дихається на повні груди, це своєрідна аптека під відкритим небом. На півострові склався свій унікальний мікроклімат: фітонциди і морська сіль володіють доведеним лікувальним ефектом.

У найширшій частині півострова досі збереглися залишки найдавніших реліктових лісів — незаймані цивілізацією березові і дубові гаї, «Волижин ліс». Якщо вірити місцевим легендам, саме тут росте той самий «дуб зелений», оспіваний О. Пушкіним в поемі «Руслан і Людмила». Можливо, казкове Лукомор'я знаходилося саме на Кінбурні. Адже на багатьох старих картах ці місця були відзначені, як Лукомор'я, а проживали тут лукоморскіе половці. Та й якщо згадати текст поеми, то там згадується «дядько Чорномор». Де ж ще йому було жити, як не тут.

Ще на Кінбурні мешкають рідкісні для України мешканці. Рожеві пелікани давно облюбували півострів. Вони граціозно парять в повітрі над косою. Кінбурнська коса — це улюблене місце проживання пернатих і водоплавної птиці, де можна помилуватися білими цаплями, лебедями, білими лелеками, журавлями, фазанами — всього тут гніздиться близько 240 видів птахів.

На косі є кілька солоних озер з лікувальними грязями. Також на берегах озер можна знайти лікувальну білу глину. Оздоровчий ефект озер Кінбурна не поступається Мертвому морю.

У декількох кілометрах від села Геройське розташовані знамениті Кінбурнська соляні промисли. Виділяються вони яскраво рожевим і іноді помаранчевим кольором. Тут видобувають сіль відкритим способом, як і багато століть назад. Рожеві озера — улюблене місце відвідування туристів. Фотографії на фоні озер вражають і заворожують.
Програма туру
07:00 Виїзд з Херсона (пл. Свободи зуп. Аптека).

08:00 кава-брейк у Голій Пристані (остання точка цивілізації на маршруті).
Далі по маршруту зупиняємось у Старій Збурївці. Саме тут Дніпро впадає у Дніпро-Бугський лиман.

По дорозі бачимо унікальний Аджигольський маяк гіперболоїдної форми, побудований 1911 року.

10:00 Прибуваємо в с. Геройське, де побуваємо на місці «паломництва чумаків». Побачимо унікальне рожеве солене озеро. Також зможемо взяти з собою на пам'ять добру жменю цілющої солі.

10:30 Невеличка екскурсія по сольоному промислу. Вільний час.

11:00 Зустріч з екскурсоводом, посадка на ГАЗ-66 і починаємо нашу захоплюючу екскурсію-сафарі по Кінбурнській косі. Ми познайомимося з лісництвом і зоосадом, знаменитими грязьовими і сольовими озерами Кінбурнської коси, Ягорлицькою затокою, а також, так званою «Ковалевською сагою». Згідно з однією з легенд тут була гай богині Гекати — володарки чаклунів.

Після екскурсії — вільний час для купання в найчистіших морських водах коси.

17:00 Переїзд машинками до автобусу.
18.00 Виїзд в м. Херсон.
Повернення в 20:30
Що брати і як одягатися:
  • зручне взуття, головний убір, купальний костюм;
  • фотоапарат, монопод для селфі, камери;
  • ласти, маску і трубку для любителів пірнати в чисте море;
  • сонцезахисний крем;
  • мінімум 1,5 літра питної води на дорослу людину;
  • килимок і парасольку від сонця;
  • запас їжі;
  • засіб від комарів.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд по маршруту м/автобусом;
— екскурсійне обслуговування на Кінбурнській Косі ;
— вхідні квитки;
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати,
ДОРОСЛІ_______ШКОЛЯРІ
750 грн____ 700 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10