ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 2795 грн _ 23 жовтня/ 06 листопада
Карпатська кругосвітка
(автотур зі Львова)
Львів — Пилипець Келечин Синевир Колочава Берегвар Мукачево Берегово Ужгород Косино Іза Нижнє Селище Ділове Кваси Поляниця Верховина Яворів Косів Яремче Буковель Гошів Львів
Чудовий відпочинок в Карпати влітку, автобусні прогулянки чергуються з днями відпочинку. Іншими словами, відпочинок в Карпатах, під час якого не занудьгуєш. Зазирнемо в Чинадієво, Мукачево, Берегово, Яремче, Буковель.
Переваги туру
— відпочинок в Карпатах, в якому буде смачно, цікаво, інтригуюче;
— нас чекають гуцульські забави та розваги, чарівне озеро Синевир, чисті гірські річки і кришталеве повітря Карпат.;
— відпочиваємо в термальних басейнах Закарпаття;
— побачимо центр Європи;
Відпочинок в Карпатах на тиждень — включено все, крім харчування, шашликів і вхідних квитків в екскурсійні об'єкти. (Уважно дивимося — по туру все описано).
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Карпати — Пилипець, водоспад Шипіт і день для розваг
08:45 Приїзд на старовинний вокзал Львова. 08:45 - збір групи і посадка в автобус

09:00 Виїзд зі Львова. Нарешті поїхали, наш гід-ексурсовод супроводжує всю поїздку цікавими історіями про Карпати і Закарпаття!!!
Поки їдемо до першої точки відпочинку в Карпатах, будемо дивитися все, що цікаво. Сьогодні Вас чекає легка емоційна прогулянка до водоспаду Шипот, який починає своє життя в полонині Боржава і, розбиваючись об скельні плити, стікає в долину. Дивимося, відпочиваємо, насолоджуємося (вх.квиток — 10 грн., школярі — 5 грн)

Сьогодні Ви можете отримати ще одне враження від виду і відчуття карпатських гір. Підйом на одну з найвищих гір масиву полонина Боржава — гору Гимба (140 грн, діти до 10 років і учасники АТО — 80 грн, діти до 6 років — б/к). Тут ми проведемо досить часу, щоб отримати враження від панорами Карпат, яку видно аж до угорського кордону. Крім чудового відпочинку, тут зазвичай можна поласувати кулінарними трофеями місцевої кухні (95 грн)

Їдемо в нашу нову домівку в село Пилипець (міні-готелі, номери 2-х, 3-х і 4-х місні з вигодами в номері). Вечеря (90-95 грн). Вільний час, насолоджуємося, розважаємося до світанку.
2 день Озеро Синевир та колочавський бокораш. Інтригуюче?
Снідаємо (опл.додат (55—60 грн) і виїжджаємо рівно о 08:00 в село Келечин на березі річки Репінка біля підніжжя гори Сплін. Набираємо мінеральні води різні за смаком і за призначенням на вечір і на ранок.

А тепер увага! Cиневірский перевал і кришталеве око Карпатських гір — озеро Синевир (вх.квиток — 25 грн., студенти і школярі — 10 грн.) На висоті 989 метрів у гірському озері водиться королівська форель. Національний парк "Синевир", в якому ми також відвідаємо центр бурих ведмедів (дорослі та пенсіонери — 25 грн/ос; студенти і школярі — 10 грн/ос)

Обід (оплачується додат (110 грн./ос.). Далі нас чекає Колочава. Місце, насичене історичними пам'ятками. Вражає "Старе село" і музей "Колочавський бокораш" (50 грн; пенсіонери, студенти — 40 грн; школярі — 25 грн) У корчмі "У Вольфа" ми пригостимось і подивимося, чим займалися і як жили бойки, гуцули і лемки останні століття. Не чули про такі національності? А вони теж українці! (80 грн, діти — 40 грн)

По дорозі в Пилипець заїдемо в Сойми з мінеральними джерелами. Вечеря (оплачується додат (90-95 грн)
3 день Наше кредо: Відпочиваємо і гуляємо на автобусі по Карпатам
Сніданок (опл.додат (55—60 грн) та виселення з готелів. Перша наша зупинка в урочищі Берегвар, де знаходиться один із замків німецької династії Шенборнів. Поруч розкинуася дендрапарк і озеро у формі серця. Палац добре зберігся і ми тут зробимо відмінні фотографії (вх.квитки — 20 грн / учні — 15 грн)

Наступною зупинкою буде чудовий замок-фортеця Паланок в Мукачево. Навряд Ви бачили що-небудь більш могутнє, ніж цей шедевр фортифікаційної архітектури 14-18 ст. (вх. квитки — 50 грн/студенти, пенсіонери — 40 грн, діти до 14 років — 30 грн) Прогуляймося по Мукачево: каплиця Св.Мартина, палац Ракоці (1663г.) та інші родзинки Закарпаття. Обід (95 грн/ос)
Нарешті, нас чекає чудовий відпочинок в Берегово. Термальні басейни (вх.квитки — 200 грн (в т.ч. аренда шафки); пенсіонери — 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см — 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО — б/к), купаємося і насолоджуємося, тому що нас чекають попереду старовинні винні погреби. Що таке закарпатські вина? Теплий клімат Закарпаття схожий на кримський, тому дозволяє вирощувати різні сорти винограду. Але це ще не все! Майже 300 років елітні закарпатські вина поставлялися на обідні столи угорських і польських королів! Уявляєте собі якість вина?

Відпочиваємо в угорських винних підвалах. Оцініть вишуканий і чистий смак вин! (60 грн/ос; без алкоголю — 30 грн/ос)

21:30 нарешті ми оселилися в затишних приватних садибах, 2-х, 3-х місних номерах зі зручностями на 2-3 номера. Вечеря (90 грн/чол) Що таке угорська вечеря? На столі угорські страви та палінка (угорська виноградна горілка), їмо і п'ємо без обмежень.
4 день Наше кредо: Відпочиваємо і гуляємо на автобусі по Карпатам
Сніданок (55—60 грн) Нас чекає Ужгород, найстаріше місто України, якому за приблизними підрахунками 1300 років. Йдемо старовинною вулицею Корзо і дізнаємося, чим займалися в Ужгороді останні 1000 років. Зазирнемо в чудовий катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.) і насолоджуємося ужгородським замком, якому лише 600 років (45 грн., студенти— 35 грн., діти — 20 грн., діти дошкільного віку - б/к)

А тепер приготувалися і дістали фотоапарати, адже ми в культовій корчмі "Деца у нотаря" (вхідний квиток — 5 грн)! Обід в Ужгороді (95 грн/ос)

Ужгород - це старовинне місто, майже як Рим
Вражень на сьогодні досить. Їдемо в Косино і занурюємося в дивовижні басейни з мінеральною водою, в формі різних напоїв. Розслабляємося, насолоджуємося! Кажуть, що купання в таких водах омолоджує організм на 10-20 років. Друзі, якщо після омолодження Вас не впізнає гід-екскурсовод, підійдіть до нього самостійно (Вх.квитки - загальний - 360-400 грн., учасники АТО - 150 грн., діти ростом до 150 см. - безкоштовно, оренда шафки - 50 грн).
20:30 повертаємося додому в Берегово. Вечеряємо (90 грн/чол) як і вчора, довго і з задоволенням.
5 день Дегустація сирів і не тільки...
Смачно снідаємо (55—60 грн) Прощаємося з Берегово. Далі проїдемось в Нижнє Селище. Подивимося як на українській землі створюються швейцарські сири. А вони дійсно робляться на швейцарському обладнанні і абсолютно екологічно чисті. Дегустуємо сир з легким вином і дивимося як створюється цей смачний продукт (50 грн / учні — 30 грн)

Подивимось на щось оригінальне і незвичайне — оленяча ферма, де живуть більше 100 доброзичливих північних оленів. Посміхніться, вони чудові ( 30 грн; школярі — 20 грн)

У Нижній Апші оглянемо фантастичну дерев'яну церкву (XVII—XVIII ст.), єдиний зразок марамороської готики. А ми б відзначили, що це маленький Люксембург в Україні.

Ви бачили діловий центр Європи? Приготуйте фотоапарати — Ділове. Тут встановлено кам'яний знак, на якому написано: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів і паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887". Обід у колибі (110 грн./ос.)

Завершальним акордом цього насиченого дня буде дегустація живого пива, що виготовляється на гуцульській пивоварні в селі Кваси (100 грн/ос, тільки екскурсія — 20 грн/ос)

19:30 приїжджаємо в Поляницю (курорт Буковель) селимося в готель "Вілла Моришка" з вигодами в номері.

Нас чекає "Гуцульська забава" (170 грн/ос) Вам доведеться співати, сміятися і танцювати гуцульські танці. Консультант-інспектор з гуцульських танців буде.

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їх характер, звичаї, кухню запрошуємо Вас відвідати Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
  • Пісні та танці від гуцульської капели"Довбушова тайстра";
  • Майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
  • Гуцульські колядки, пісеньки, частівки, пісні про Карпати;
  • страви гуцульської кухні;
  • Посвята в гуцули;
  • І танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 30 осіб, які бажають взяти в ній участь.

Ночівля.
6 день Гуцульщина як вона є
Снідаємо (опл.додат (70 грн/ос) і їдемо в Верховину. Що побачимо тут? По-перше, чудовий ландшафт Карпат. По-друге, випробуємо на собі шторм емоцій від ведучої Наталки і побачимо як живуть гуцули. Дізнаємося їх національні "фішки", наприклад, навіщо у гуцула маленький топірець з довгою ручкою (25 грн/особа)

Заглянемо в музей фільму "Тіні забутих предків" (вх.квиток 20 грн/особа; діти (12—17 років) — 15 грн/особа; діти (6—11 років) — 10 грн/особа)

Вирушаємо в край гуцульських промислів, в Яворів. Це столиця ліжників, які виготовляються вручну. Візьмемо участь в майстер-класах (вх. квиток — 15 грн/ос; школярі — 10 грн/ос)

Обід (оплачується додат (95 грн/ос)

Казкова Коломия, столиця Гуцульщини. Тут ми приділимо увагу музею писанки (вх.квиток — 25 грн, студенти — 15 грн, діти — 10 грн) Назва говорить сама за себе.

Повертаємося в Поляницю близько 21:00. Вечеряємо (оплач.додат (95 грн/ос) і відпочиваємо
7 день Карпати — для цікавих, романтиків і закоханих
Сніданок (опл.додат (70 грн/ос) і виселення. Трохи в дорозі і Буковель! Хто не бачив Буковеля, той не знає, де лижний центр Карпат. Піднімаємося на гору Буковель (1115 м) (вх.квиток — 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років — 75 грн.) і бачимо панораму Карпат, а також симпатичні гуцульські ландшафти і чарівний ресторан "Фільварок". Гуляємо по горах, насолоджуємося природою - це саме те, що Ви хотіли отримати в Карпатах. Прогулянки і чудове спілкування.

Ви були в Яремче? Кліматологічний центр Яремче в долині річки Прут з каскадним водоспадом Яремчанський Гук і колоритним рестораном "Гуцульщина". Тут також відмінний ринок гуцульських сувенірів.

Обід (оплачується додат (95 грн/ос)/ Передостання наша зустріч з Карпатами — Гошівський монастир. Відоме місце паломництва. Чудотворна ікона Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря, заснованого в 1570г. на Ясній Горі. Ви вірите в чудеса? Вірте!

І остання точка нашого відпочинку в Карпатах — скелі Довбуша. Не варто розкривати інтригу, лише примітка, що в III в н.е. це були фортифікаційні споруди (вхід на Скелі Довбуша та трансфер на пазіках в обидві сторони: дорослі — 75 грн./особа, діти до 6 років — б/к)

22:30 повертаємося до Львова. Хто хоче отримати незабутні враження? Виходимо з готелю, йдемо в середньовічну частину міста, занурюємося в ідилію львівських барів і кафе, які розташовуються на вузьких вулицях і буквально тонуть в кольорах.
8 день і нарешті Львів.
Сніданок. Звільнення номерів до 12:00 згідно з правилами готелю.

Вільний час у Львові, місті, де завжди є чим зайнятися, що подивитися і де отримати задоволення. Впевнені, що до від'їзду Ви отримаєте чудові враження.

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проживання в готелях в Карпатах і Львові;
— пакет екскурсій;
— сніданок в готелі у Львові (стандартне розміщення);
— супровід гіда-екскурсовода;
— транспортне обслуговування;
— страховка.
Додатково оплачується
— вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
— особисті витрати (харчування, подарунки, сувеніри)
— залізничні квитки.
Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
Готель 3 *, стандарт-розміщення (зручності в номері), 8 днів — 3195 грн
Без останнього дня у Львові, 7 днів — 2795 грн
• Знижка для дітей до 12 років - 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг - безкоштовно
• Вартість туру при 1-но місному поселенні — під запит

ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
2795 грн_ __ 2515 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10