ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 1149 грн _ 19, 26 лютого/ 05, 06, 12, 19, 26 березня
Форум Закарпаття
(автотур зі Львова)
Львів — замок Шенборна Мукачево Берегово Нижнє Селище оз.Синевир вод. Шипіт — Львів
Щотижневий тур-відпочинок в Закарпатті навесні, влітку, восени знайомить Вас з природними та архітектурними пам'ятками Закарпаття, з цікавими і доброзичливими людьми з їх самобутньою культурою. Нас чекають відомі термальні басейни і численні дегустації
Переваги туру
— вікенд-тур в Карпати, Закарпаття;
— насолоджуємося природою, пишністю середньовічних замків і чарівних міст Закарпаття;
— дегустуємо королівські вина і дуже смачні закарпатські страви.
Вартість туру в Закарпаття навесні, влітку і восени включає: проїзд комфортабельним автобусом: Львів — Закарпаття — Львів, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях Карпат, страховка.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Дива Карпат, термальні басейни і старовинні вина
07:45 збір групи на екскурсію в Карпати Закарпаття, посадка в автобус.

08:00 Виїзд зі Львова.

Тур в Закарпаття починається з відвідин унікального замку графа Шенборна (а нині санаторію "Карпати"), який є одним із найкрасивіших і добре збережених палаців України (вх.квитки — 20 грн / учні — 15 грн) Ідеєю палацу Шенборнів був астрономічний рік. У будівлі 365 вікон — як днів у році, 52 кімнати — як тижнів у році і 12 входів — як 12 місяців. Біля палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій з декоративним озером в центрі.
Далі в нашій програмі місто Мукачево та відвідування одного з найцікавіших і неприступних замків Закарпаття Паланок (Мукачівський замок) 14—18 ст. (вх. квитки — 50 грн/студенти, пенсіонери — 40 грн, діти до 14 років — 30 грн)

Ми побачимо неприступні стіни і бастіони замку, його внутрішні двори і познайомимося з життям і традиціями вельмож, які володіли цією фортецею, і звичайних людей. Великі події і перемоги, які створили історію знаменитого форту.

Обід в ресторані в Мукачево (95 грн/ос)

Тур по Закарпаттю триває в невеликому, але досить відомому містечку Берегово, яке розташоване в прикордонній області, тому він вважається угорським містом в Україні. Ви зможете переконатися в цьому, розглянувши назви вулиць — вони до сих пір позначаються двома мовамм — українською та угорською. І люди, які живуть в Берегово, володіють як мінімум двома мовами. За час свого правління угорські королі "прикрасили" місто численними архітектурними пам'ятками. Це і готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, і колишній палац в стилі необароко на центральній площі, і Графський двір (1629 р.) Але головною причиною, чому Берегово сповнене туристами і відпочиваючими, є його термальні джерела.
У нашому турі по Закарпаттю обов'язковим пунктом програми є відвідання басейнів з термальними водами, купатися в яких можна цілий рік. Ви побуваєте ніби на морі, адже температура води на поверхні — 36 градусів (вх.квитки — 200 грн (в т.ч. аренда шафки); пенсіонери — 150 грн; діти зростом від 120 см до 150 см — 100 грн; діти до 120 см і учасники АТО — б/к)

Після такого дуже потрібного розслаблення нас очікують приватні "винні льохи" з надзвичайно цікавою історією. Дегустація марочних вин (60 грн/ос; без алкоголю — 30 грн/ос)

21:30 Поселення в селищі Четфалва Берегівського району в зелених садибах зі зручностями на 2—3 номери, 2-х і 3-х місні номери. Вечеряємо по-угорськи (90 грн/чол) Щедро, смачно і необмежено. Іншими словами, ми проведемо вечір в стилі угорської вечері.
2 день Чарівність озера Синевир та водоспаду Шипіт
Сніданок (55—60 грн) Виїжджаємо рано, о 08:00. Сьогодні нас чекає ще один насичений на враження день. Переїзд в унікальне село України Нижнє Селище. На Селиській сироварні за сучасною швейцарською технологією виготовляють сир з екологічно чистого молока. Ми побуваємо на екскурсії з дегустацією всіх трьох сортів з вином: "Селиський" , "Хуст" і "Нарцис Карпат", побачимо процес сироваріння (50 грн / учні - 30 грн)
Сніданок (55—60 грн) Виїжджаємо рано, о 08:00. Сьогодні нас чекає ще один насичений на враження день. Переїзд в унікальне село України Нижнє Селище. На Селиській сироварні за сучасною швейцарською технологією виготовляють сир з екологічно чистого молока. Ми побуваємо на екскурсії з дегустацією всіх трьох сортів з вином: "Селиський" , "Хуст" і "Нарцис Карпат", побачимо процес сироваріння (50 грн / учні - 30 грн)
2 день Ужгород і задоволення в лумшорських чанах
Тур в Закарпаття триває переїздом в Пилипець. Найгарніший каскадний водоспад Шипіт бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морського ока", в одному з найгарніших місць українських Карпат — полонині Боржава. Час проведений біля Шипота допомагає чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (вх.квиток — 10 грн., школярі — 5 грн)

23:30 Повернення до Львова. Поселення в готель. Ночівля.
3 день Вікенд-тур в Карпати — романтика та й годі...
.Львівський сніданок у вартості туру. Ми залишаємо готель, а в камері схову візьмуть речі на зберігання до від'їзду.

Ми у Львові, де живуть художники, романтики і закохані. Місто з далекою і цікавою історією, колоритними кав'ярнями, мальовничими пабами і вузькими старовинними вулицями.

Останній день туру Ви можете провести на свій смак, але якщо Ви хочете ближче познайомитися з містом, запрошуємо на наші екскурсії. Зателефонуйте в службу підтримки туристів (телефон в інфолист до туру) і виберіть собі екскурсію за смаком: міські екскурсії близько (100 грн/особа, діти — 75 грн/особа) , автобусні по місту близько (150грн/особа, діти — 120 грн/особа)

Коли Ви вичерпали свою цікавість у Львові, самостійний трансфер на вокзал (5 зупинок від будь-якого готелю, зупинка біля входу). Від'їзд.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проживання в готелях в Карпатах і Львові;
— сніданок у готелі (стандартне розміщення) у Львові;
— супровід гіда-екскурсовода;
— транспортне обслуговування
— страховка.
Додатково оплачується
— вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
— особисті витрати,
— сувеніри;
— харчування;
— залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
Вказана вартість на 1 туриста (при 2 місному розміщенні) за весь тур при проживанні в наступних готелях:
Розміщенні у Львові в наступних номерах: Ціна туру, грн/ос
— Економ-розміщення (зручності на поверсі, без сніданків) — 1495 грн
— Стандарт Розміщення (зручності в номері, зі сніданками) — 1795 грн.
— Без останнього дня у Львові (2-х денний тур) — 1149 грн.
• Знижка для дітей до 12 років — 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг — безкоштовно
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
1149 грн_ __ 1035 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10