ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
грн _ груповий тур
Дива Херсонщини: від Рожевого озера до Олешківських пісків
3 денний тур по Херсонщині

Херсон — шато Трубецького — Скадовськ — Асканія-Нова — Лемурійське озеро — Олешківські піски — Херсон
Проведи незабутні вихідні на узбережжі Чорного моря! Заповідник Асканія-Нова, райський острів Джарилгач, Чорноморський місто-курорт Скадовськ і неймовірне Рожеве озеро Сиваш!
На Вас чекають:
— відвідування унікального рожевого озера Херсонщини — Лемурійського;
— природа другої за величиною напівпустелі Європи — Олешківських пісків;
— романтичний відпочинок серед виноградників і дегустація вина у шато князя Трубецького;
— єдиний степовий водоспад біля колишньої садиби князя Трубецького;
— мальовничі пейзажі берегів Дніпра, Чорного моря та затоки Сиваш.
ПРОГРАМА ТУРУ
День 1. Херсон — шато Трубецького — Скадовськ
Прибуття до Херсона. Зустріч на зал. вокзалі

09:00 Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія Херсоном.
Херсон знаменитий своїм історико-архітектурним комплексом "Херсонська фортеця", Катерининським собором, могилою і пам'ятником Г.А. Потьомкіну-Таврійському, набережній Дніпра. Херсонська фортеця — місце заснування міста. До наших днів від архітектурного ансамблю Херсонської фортеці збереглися лише Очаківська і Московські ворота з пов'язаними з ним бастіонами, колодязь, будівля Арсеналу, пороховий льох, Катерининський собор з дзвіницею. Інші пам'ятки міста: грецьке передмісті, Покровська площа, Успенський кафедральний собор, Привоз, Казенні палати, Некрополь, старе місто.

11:00 — виїзд в с.Веселе в виноробне господарство князя П.Н.Трубецкого
12:30—14:30 Екскурсія та дегустація вин у Шато Трубецького
Справжня історія єдиного історичного шато країни і особлива атмосфера виноробні робить її, мабуть, найпривабливішим об'єктом винного туризму в Україні.

Перші виноградники були закладені тут, в маєтку Козацькому, в 1896 році. Вибір земель для насаджень і сортів виноградних лоз здійснював головний винороб Російської імперії князь Лев Голіцин. Уже в 1900 році на всесвітній виставці в Парижі Рислінг виноробного господарства був удостоєний Гран-прі.

Здійснити подорож в історію можна, спустившись в винні підвали, прогулявшись по хитромудрим галереям і покуштувавши під керівництвом досвідченого сомельє 6 сортів вина. Тут ви в буквальному сенсі відчуєте ковток історії, адже 8 винних підвалів зберігають понад 10 000 пляшок, серед яких 7000 — рідкісні екземпляри.

Ну а по дорозі до шато Трубецького вас чекають не менш дивовижні об'єкти: єдиний степовий водоспад Херсонщини, єдина на півдні України середньовічна вежа — залишок фортеці литовського князя Вітовта.

15:00—15:30 обід
16:00 переїзд до Скадовська. Поселення в готель.
День 2. о.Джарилгач — Асканія-Нова — Рожеве озеро — Скадовськ
Сніданок.
— о. Джарилгач (прогулянка на катері, екскурсія по острову)
Нас чекає незабутня подорож на українські Мальдіви!
Виїзд на найбільший безлюдний острів в Центральній Європі і безумовно найбільшому в Україні — Джарилгач.
Чудовий піщаний пляж довжиною 50 км, тонка черепашково коса, що відокремлює лагуну від моря, старий маяк на східному мису острова, умови для підводного полювання, риболовлі... можливість отримати завидну рівну засмагу і масу незабутніх вражень... купатися в прозорій воді, вдихаючи чисте морське повітря... острів також має свою родзинку — це його дві сторони. Одна виходить в теплу Джарилгачська затоку, а друга, навпаки у відкрите море.
Ми доставимо Вас на сторону відкритого моря — на Маяк!

— Асканія-Нова (обід та екскурсія по біосферному заповіднику "Асканія-Нова")
Біосферний заповідник "Асканія-Нова" — одне з 7 природних чудес України, найстаріший степовий біосферний заповідник планети та найбільший серед європейських степових заповідників. Його створив більш ніж 100 років тому Фрідріх Едуардович Фальц-Фейн — нащадок німецьких колоністів і господар цих земель. У 1985 році заповідник "Асканія-Нова" рішенням ЮНЕСКО внесено до списку еталонних територій планети і є біосферним резерватом.

Екскурсія по зоопарку і дендропарку. Як виник цей природний оазис в степу? Ви побачите безліч корінних жителів Африки, Америки та Індії, які прекрасно почувають себе в степах Причорномор'я.
Територія заповідника доглянута і призначена для неспішних прогулянок. Насолоджуйтеся природою, прогуляйтеся до озера і зробіть прекрасні фото на пам'ять!
— Григорівка (Лемурійське озеро)
А ви знали, що в Україні є своя "Мертве море"? Українське "Мертве море" або дивовижне рожеве Лемурійськіє озеро знаходиться біля села Григорівка Чаплинського району Херсонської області.

Завдяки рожевого кольору і лікувальними властивостями озеро стає все більш популярним серед туристів і фотографів.
Незвичайне по красі Рожеве (лемурійськіє) озеро є частиною озера Сиваш і має дуже високу концентрацію солі (350 г солі на літр води, що приблизно на 50 г/л більше знаменитого Мертвого моря).

Поблизу вода озера здається мутнуватої, а здалеку рожевої. Своїм кольором озеро зобов'язане життєдіяльності одноклітинних водоростей дуналіелла солоноводная, що мешкають переважно в солоних морях. Завдяки рожевого кольору і лікувальними властивостями озеро стає все більш популярним серед туристів і фотографів.

— Скадовськ (повернення в готель та вечеря).
День 3. Зелені хутора Таврії — Олешківські піски — Херсон
сніданок і виїзд (08:00)
— Зелені хутори Таврії (екскурсія по хутору, обід)
Єдиний в східній Європі комплекс, розташований на незайманій природі Таврійської лісостепової зони — це Україна в своїй історичній і культурній мініатюрі. Територія хуторів займає більше ста гектар. Тут можна дізнатися все про народні українські ремесла, пройти майстер-клас або купити товари ручної роботи.
— Олешківські Піски (екскурсія)
Це другий за розмірами піщаний масив Європи, який знаходиться в Олешківському районі Херсонської області. Назва напівпустелі походить від назви міста Олешки. Висота піщаних барханів зазвичай має 5 м, однак трапляються бархани висота, яких сягає 20 м. Температура піску вдень сягає 70 градусів. Тут також трапляються піщані бурі, що не видно навіть сонця й неба. Олешківські піски складаються з 7 необліснених арен, найбільша з яких в діаметрі має 15 км, загальна площа незвичайної херсонської пам'ятки близько 160 квадратних кілометрів. На території Олешківських пісків організовано природоохоронну зону — Національний природний парк «Олешківські піски». Відвідавши "Олешківські піски", Ви матимете змогу ознайомитися з унікальними рослинами, лісами, піщаними дюнами заворожуючого масштабу, а також побачити на власні очі десятки видів диких тварин, птахів і рептилій, що мешкають у парковій зоні.

Відправлення до Херсона.
До нової зустрічі :)
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд комфортабельним автобусом;
— проживання (2 ночі);
— супровід гіда-екскурсовода;
— екскурсійне обслуговування в туристичних об'єктах;
— страхування на час подорожі.

  Додатково оплачується
  — зал. квитки до Херсона;
  — вхідні квитки в туристскі об'єкти;
  — харчування;
  — особисті витрати;
  — факультативна програма.
  Вартість вхідних квитків:
  — Екскурсія "Виноробним господарством князя Трубецького" та дегустація 6-ти видів вин: загальний - 300 грн., лише екскурсія без дегустації - 200 грн., діти до 12р. - безкоштовно;
  Олешківські піски: загальний, пенсійний, студентський - 50 грн., діти до 14р. - 25 грн.
  — Прогулянка на катері до о. Джарилгач : загальний - 200 грн.;
  — Джарилгацький парк: загальний - 40 грн., дитячий (6-18р.) - 20 грн., діти до 6р., учасники АТО - безкоштовно;
  — Оглядова екскурсія "Перлина в степу" (зоопарк, дендропарк): загальний - 70 грн., дитячий (5-14р.) - 50грн., діти до 5р., учасники АТО - безкоштовно;
  — Зелені хутори Таврії: загальний - 100 грн., дитячий (6-18р.) - 80 грн., діти до 6 р., учасники АТО - безкоштовно;

  Проживання:
  відбувається у готелях Скадовська, в 2х-3х місних номерах з вигодами в номері.

  Харчування (орієнтовні ціни):
  сніданки — 65—75 грн., обіди — 95—105 грн., вечері — 85-95 грн.
  ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
  грн_ __ грн
  Ви замовляєте тур
  Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
  Кількість місць
  1
  10