ВАРТІСТЬ_______ ДАТА ТУРУ
від 2595 грн ___23 жовтня/06 листопада
Довкола Карпат за 7 днів
(тур зі Львова)
Львів — Пилипець (водоспад Шипіт) — гора Гимба — Келечин (дегустація мінеральної води) – озеро Синевир – Колочава – Сойми (дегустація мінеральної води) — палац Шенборна — Мукачево — Берегово (термальний басейн)— Ужгород — Косино —Нижнє Селище (дегустація сиру) — Іза (оленяча ферма)— Нижня Апша — Ділове (огляд центру Європи та обід) – Кваси (дегустація живого пива) — Верховина — Яворів (майстер-клас з ліжникарства) — Коломия — Буковель —Яремче — Гошів (огляд монастиря) — Бубнище – Львів
23 жовтня/ 06 листопада
Пилипець, Синевир, ведмеді та олені, палац Шенборна, Мукачево, Берегово, Ужгород, Косино, Яремче, Буковель
Переваги туру:
Пилипець,
Синевир,
ведмеді та олені,
палац Шенборна,
Мукачево,
Берегово,
Ужгород,
Косино,
Яремче,
Буковель
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день Львів — Пилипець (водоспад Шипіт) — гора Гимба
09:00 виїзд зі Львова
— Пилипець
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України — водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найгарніших місць українських Карпат — полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

— обід,
— підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба
— поселення, вільний час, вечеря, вечірня ватра).
2 день Келечин — Озеро Синевир — Колочава — Сойми
08:00 сніданок і виїзд
— Келечин (дегустація унікальної мінеральної води)
Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води "Келечин", яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.

— Синевирський перевал (огляд карпатських панорам)
Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

— Національний парк "Синевир" (реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера, обід)
На території Національного природного парку "Синевир" розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв'язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неводі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
— Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян)
Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам'ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту "Старе село", музей залізничної справи "Колочавська вузькоколійка" та музей "Колочавський бокораш". Всіх гостей ласкаво запрошуємо до корчми "У Вольфа", де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.

— Сойми (дегустація унікальної мінеральної води)
Мальовниче карпатське село славиться своїм унікальним джерелом мінеральної води "Соймівська", яка має найбільший вміст кальцію серед усіх мінеральних вод України та не має аналогів у світі.

– Пилипець
(повернення в готель, вечеря).
3 день палац Шенборна — Мукачево — Берегово
08:00 сніданок і виїзд
— Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна)
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

— Мукачево (екскурсія замком і обід)
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок "Паланок" (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

— Берегово (купання в новому термальному басейні)
Берегове. Колишній "Береґсас" здавна відомий своїми архітектурними пам'ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс "Жайворонок", який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

— Берегівське вулканічне низькогір'я (дегустація вин)
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

— Берегівський р-н. (садиби сільського туризму, поселення о 19:30, вечеря).
4 день палац Ужгород — Косино
08:00 сніданок і виїзд
— Ужгород (екскурсія містом замком та обід)
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов'язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково завітайте в культову корчму "Деца у нотаря".

— Косино (купання в термальному басейні)
Супер-сучасний відпочинковий комплекс "Термальні води Косино" розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з "кавою", "вином", "пивом", "паленкою" та фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров'я" висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров'ю.
— Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
5 день Нижнє Селище — Іза — Нижня Апша — Ділове — Кваси — Поляниця
08:00 сніданок і виїзд
— Нижнє Селище (дегустація сиру)
Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об'єдналися в "Асоціацію місцевого розвитку", завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

— Іза (оленяча ферма)
Неподалік цієї столиці лозоплетіння України, знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.

— Нижня Апша (огляд церкви)
В цьому надзвичайно помпезному румунському селі збереглася фантастична дерев'яна церква св. Миколая (1604р.), храм є чудовим зразком марамороської готики.

— Ділове (огляд центру Європи та обід)
Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам'яний знак, на якому написано: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887".

— Кваси (дегустація живого пива)
Центр закарпатського ліжникарства, здавна славиться своїми "квасними" (кислими) водами. Шанувальників міцніших напоїв ґречно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва та продегустувати освіжаюче й ексклюзивне пиво, яке вариться із чеських та німецьких інгредієнтів на воді із високогірного карпатського джерела.

— Поляниця (поселення в готель о 18:30, Гуцульська забава, вечеря).
6 день Верховина — Яворів — Косів — Коломия — Поляниця
08:00 сніданок і виїзд
— Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика та екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї "Тіні забутих предків")
Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб'є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму "Тіні забутих предків".

— Яворів (майстер-клас з ліжникарства)
Мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише в Яворові можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників.

— Косів (обід)

— Коломия (огляд музею Писанки та вечеря)
Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов'язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як "Музей писанки", він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.

— Поляниця (повернення в готель о 21:00)
7 день Буковель — Яремче — Гошів — Бубнище — Львів
08:00 сніданок і виїзд
— Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами)
Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

— Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід)
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом "Пробій" (Яремчанський Гук) та дерев'яним рестораном "Гуцульщина".

— Гошів (огляд монастиря)
Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.

— Бубнище (скелі Довбуша)
Ботаніко-геоморфологічний резерват "Скелі Довбуша" – пам'ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

— Львів
(повернення о 22:30).
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
— проживання 6 ночей;
— супровід гіда-екскурсовода;
— екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах;
— страхування на час подорожі.
Додатково оплачується
— харчування,
— вхідні квитки в туристичні об'єкти, дегустації та участь у Гуцульській забаві;
— особисті витрати;
— залізничні квитки (Херсон—Львів—Херсон).
Знижки для дітей:
— Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні — безкоштовно;
— Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру — 350 грн./особа.

Вартість вхідних квитків в туристичні об'єкти та дегустації:
— підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 120 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 100 грн. в обидві сторони;
— реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн.;
— водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., діти віком 11-16 років – 5 грн., діти віком до 10 років – безкоштовно;
— озеро "Синевир": загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн;
— Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці "Колочавська вузькоколійка", Філіал музею лісу і сплаву "Колочавський бокораш": загальний - 70 грн/ос., пенсіонери, студенти - 50 грн/ос., школярі – 35 грн/ос.;
— частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі "У Вольфа": (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі - 80 грн./ос., діти - 40 грн/ос.;
— палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 20 грн., школярі - 15 грн.;
— Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
— новий термальний басейн "Жайворонок" у Берегові: загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн..
— дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
— відвідання культового ресторану "Деца у нотаря" – 5 грн.;
— Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 50 грн., студенти - 40 грн., учні - 20 грн.;
— термальний басейн "Косино": загальний – 450 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 300 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;
— дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
— оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн., школярі – 20 грн.;
— екскурсія та дегустація чотирьох сортів пива у Квасах: 100 грн./особа, просто екскурсія 20 грн;
— екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 25 грн.;
— музей "Тіні забутих предків": загальний, пенсійний і студентський - 25 грн, учнівський - 20 грн;
— майстер-клас з ліжникарства: загальний, студентський, пенсійний - 15 грн., учнівський – 10 грн.;
— музей писанки: загальний і пенсійний – 25 грн., студентський – 15 грн., учнівський – 10 грн;
— підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 120 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 85 грн. в обидві сторони;
— вхід на Скелі Довбуша та трансфер на пазіках в обидві сторони: дорослі - 60 грн./особа, діти до 12 років - 30 грн./особа;.

Проживання:
1-2 ночі: відбувається в міні-готелях села Пилипець, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
3-4 ночі: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
5-6 ночі: готель "Villa Morishka" у с. Поляниця (на курорті "Буковель") номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами в номері.

Харчування (орієнтовні ціни): сніданки – 60-65 грн., обіди 90-100 грн., вечері 95-100 грн.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
— страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
— співи та танці від гуцульської капели "Довбушова тайстра";
— майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
— гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
— посвята в гуцули;
— і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві — 180 грн.
Вартість участі в забаві без вечері — 90 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
2595 грн_ __ 2245 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10