ВАРТІСТЬ_______________ ДАТА ТУРУ
3400/ 3100 грн_ ___06-09 березня
Чернівці + Кам'янець і Хотин
(автотур із Херсона)
Херсон — Хотин — Чернівці — Кам'янець-Подільський — Херсон
Насичений дводенний тур до Чернівців, Кам'янець-Подільського та Хотина, в якому ми зібрали
найкрасивіші родзинки регіону
Три дня незабутніх вражень і відчуттів:
 • український Париж — місто Чернівці;
 • унікальна резиденція митрополитів Буковини і Далмації;
 • найбільший в Україні і Східній Європі природний парк "Подільські Товтри";
 • замки з переліку культурної спадщини ЮНЕСКО;
 • старовинне місто і фортецю, яким немає рівних;
 • найвищий міст в Україні роботи Б.Патона;
 • захоплюючий дух Дністровський каньйон!
 • українська Париж — місто Чернівці;
 • унікальна резиденція митрополитів Буковини і Далмації;
 • одне з семи чудес України — Хотинська фортеця.
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день. Херсон
19:45—20:00 збір групи на зупинці (на Чорнобаївку)
20:10 виїзд із Миколаєва (ТРЦ City Center).
Вирушаємо до нашого чудового тріо — Чернівців, Хотина і Кам'янця.
2 день. Хотин — Чернівці
08:30 Сніданок з своїми продуктами в придорожному кафе чи на заправці.
09:00 Екскурсія по фотреці Хотин


Одне з припущень за походженням назви Хотин пов'язують з дієсловом «бажати, хотіти» і це не дивно, адже з давніх часів фортецю, яка тут знаходиться, є ласим шматочком.

З перших хвилин перебування в цьому місті, ви зможете перейнятися незвичайною атмосферою, яка тут панує. Кожен, хто був тут один раз, бажає повернутися знову!

Найголовніша пам'ятка Хотина є його візитною карткою і одним з семи чудес України – Хотинська фортеця 13-18 століть! Саме тут проводяться фестивалі, під час яких створюється враження, що історія оживає. Це цитадель стала місцем, де знімалися справжні шедеври кінематографу.

Складається фортифікаційний комплекс зі Старої і Нової фортеці, кількох воріт, Храму Олександра Невського 1835 року. Оточують Нову фортецю бастіони і земляні рови.

Описати всю міць і велич Хотинської фортеці просто неможливо, та й не потрібно! Варто просто один раз побачити це своїм очам. Але не тільки це вабить туристів до чудового міста. Покровська церква 1867-1868 років знаходиться в міському, яка заслуговує уваги поціновувачів старовини.
11:00-12:30 Переїзд до Чернівців.

12:30-14:30 Сьогодні нас чекає прогулянка по Чернівцям. Оглядова екскурсія по місту Чернівці. Ви побачите чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), драмтеатр ім. О.Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев'яна церква ХVII ст.), храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) та багато інших архітектурних та історичних пам'яток.

Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету — колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам'ятник ХIХ ст.). Цей унікальний об'єкт включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У вас буде можливість оглянути семінарський корпус, церкву Трьох Святителів, палац і парк митрополита, побувати у відновленому після пожежі 1944 Мармуровому залі, побачити автентичні розписи художників Є.Максимовича та Е.Бучевського, послухати бій курантів на башті школи псаломщиків. Перебування у резиденції це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлінної красі.

Прогулянка пішохідною вулицею О.Кобилянської (у минулому Панська вулиця).

14:30 Обід (самостійно).

15:30 Поселення у готель. Вільний час
21:00 Зустріч туристів гільдією нічних провідників.
Нічна екскурсія Чернівцямице історія, легенди, гумор, плітки, зустріч зі звичайними чернівчанами посеред ночі та кумедні діалоги, жарти. Атмосфера літньої чи осінньої ночі. Хороша прогулянка, під час якої ви зупиняєтесь та гід смачно починає розповідати якусь легенду про те, як хтось когось кохав. Про те, як сталася стрілянина. Екскурсія, коли ти можеш розповісти, чому цей будинок побудований саме так, а ніяк інакше. Це жива музика, унікальні смаколики, які ніде більше не купиш.

Запрошуємо і вас не просто на оглядову екскурсію, а пригоду, справжню нічну розвагу, яку ви не забудете.

00:00 завершення екскурсії.
3 день. Кам'янець-Подільський
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Камянець-Подільського

Екскурсія по Кам'янцю-Подільському з відвідуванням старої фортеці (у вартості туру).
Це дивовижне місто розташоване в каньйоні річки Смотрич. Крім гарної природи, тут можна познайомитися з історією міста, яка дійшла до нас у вигляді архітектурних і культурних пам'яток.

Історія Кам'янця-Подільського нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам'ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд. За кількістю пам'яток Кам'янець поступається лише Києву та Львову. Найбільша цінність міста - практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.
Чи знаєте Ви, що Кам'янець входить в топ-3 міст України за кількістю пам'яток? Сьогодні постараємось побачити якомога більше.

Оглядова пішохідна екскурсія містом: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, перший комерційний банк на Поділлі, історія готелю "Болевю", Домініканський костел, "будинок Потоцьких", Руський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Тринітарський костел.
 • Костел Петра і Павла. Важлива пам'ятка, побудована в далекому 15 столітті. На вершині храму можна побачити скульптуру Мадонни, встановлену в 1756 році після перемоги над турками.
 • Хрестовоздвиженська церква. Єдиний у всьому місті дерев'яний храм. Як говорить легенда, він побудований за наказом гетьмана Сагайдачного.
 • Площа Вірменський ринок - найбільша в старій частині міста. Коли в місті проходить фестиваль (а вони тут часто), то саме тут можна побачити багато цікавих заходів.

А нашою головною зупинкою буде відвідування кам'янецької фортеці. Екскурсія у музей "Стара фортеця": Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, огляд фортеці, західний бастіон, етнографічний зал "Традиції та обряди". Незважаючи на свій дивовижний зовнішній вигляд, фортеця носила оборонний характер. До речі, ця функція виконувалася на всі 100%, адже завоювати її вдалося лише одного разу турецькому султану.
Обід. вільний час.

А якщо маєте бажання провести час більш спокійніше, то обов'язково відвідайте єдиний в світі музей всіх замків України. Експозиція музею мініатюр "Замки України" налічує в своєму арсеналі 16 експонатів. Пориньте в історію, дізнайтесь цікаві факти, таємниці та легенди, які зародились в могутніх стінах замків, а також оцініть роботи київських майстрів, які з неймовірною чіткістю передали найдрібніші деталі.

А любителів легкого екстриму — чекає прогулянка на БРДМ — із борту всюдихода ви розгляните мальовничий Смотрицький каньйон у всій красі. Адже на такій могутній техніці можна проїхати там, де пішки не пройдеш. Проїхати на БРДМ — значить отримати заряд бальорості та адреналіну.

16.00 виїзд до Херсона.

Орієнтовне прибуття о 06:00

Поділитися з друзями
У вартості туру
 • проїзд по маршруту автобусом або м/автобусом;
 • проживання в Чернівцях у готелі в номерах зі всіма зручностями;
 • харчування за програмою (1 сніданок);
 • екскурсійне обслуговування (всі екскурсії в вартості!);
 • страхування;
 • супровід групи представником агкенції.
Додатково оплачується
 • особисті витрати,
 • сувеніри;
 • додаткове харчування.
 • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти,
 • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти:
Кам'янець-Подільська фортеця — 60 / 40 грн.,
Хотинська фортеця — 50 / 25 грн.,
Університет — 80/20 грн.
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
3400 грн_ __ 3100 грн