ВАРТІСТЬ____________ДАТА ТУРУ
550/500 грн____ 03 жовтня
Баластне озеро, Білі скелі та мальовничі каньйони
Відпочинок в казково прекрасному місці серед гранітних скель на березі підземного озера в оточенні густої хащі і потічків з чистою водою. Цілюще, настояне на ароматі трав повітря і первозданне нагромадження скель залишать яскраві враження від цієї подорожі
Переваги туру
— Насичений одноденний тур де ви зможете полюбуватися Білими скелями, обійти три легендарних каньйони: Арбузинський, Малий Актівський і Великий Актівський;
— Екскурсія підходить для сімей із дітьми
— Спуститися на дно каньйону Диявола;
— Влаштувати фотосесію на тлі видовищних природних декорацій;
— Відпочити на озері Баластне;
— Відвідати 4 секретні локації, відомі далеко не кожному!
Програма туру
07:00 Виїзд із Херсона (зупинка на Чорнобаївку біля автовокзалу) на комфортабельному мікроавтобусі.
10:00 Прибуття в с. Трикрати. Білі скелі на Миколаївщині — це колишній кар'єр, де видобували крейду, а зараз місце для крутих фото. Коли допитливі мандрівники, які вчиняють піші походи, наткнулися на блакитне озеро, яке поросло красивими кущами, з тих пір стали крейдяні кар'єри набирати популярність.

Білі скелі це місце, де найменше очікуєш побачити диво природи. Приголомшливе місце для відпочинку, яке чимось нагадує знамениті тераси турецького Паммукале: білосніжні гори на тлі синього неба виглядають просто дивовижно.
Далі екскурсія по Актівському та Арбузинському каньйонах.

Актівський каньйон — одне з найбільш незвичайних для України місць, помилуватися яким щорічно приїжджає безліч туристів, зачарованих красою мальовничих скель і таємничих схилів. «Долина диявола», «Малий Крим» – саме так називають Актівський каньйон. Гранітні валуни, стрімкі скелі, величезні кам'яні брили нависають над рікою Мертвовід, по якій, за легендою, скіфи спускали своїх правителів в останню путь.

Це унікальне для Європи явище, адже Актівський каньйон більше схожий на знамениті каньйони Північної Америки. Тому він по праву може називатися українським Гранд-Каньйоном. Це місце вразить як любителів природи, так і фанатів екстремального відпочинку своїм незвичайним поєднанням водної та лісової екосистем, безліччю валунів і скель.
Арбузинський каньйон або як його ще називають Малий Актівський каньйон, вважається гордістю і однією з найголовніших визначних пам'яток Миколаївської області. Мало хто і підозрювати міг, що посеред степу можна виявити справжній каньйон із досить високими скелями і стрімкої річечкою, яка пробиває собі шлях через валуни. Це місце славиться своєю красою і чудовою природою, не дивно, що воно стало місцем активного туризму не тільки для українців, а й для гостей країни.
Відпочинок на Баластному озері.
Озеро — це частина державного заказника Рацинська дача. Його площа більше 1780 гектарів. Це місце вважають пам'ятником лісорозведення ХІХ століття.
Як кажуть розвідки, в 1836 р місцевий поміщик граф В. П. Скаржинський закупив саджанці ялівцю в Північній Америці і висадив їх в урочищі. І це місце назвали на честь керівника.

Тут Ви можете зустріти оленів, кабанів, косуль і дуже багато різних порід дерев. Саме в цьому місці і розташоване озеро Баластне, спільне творіння природи і людини. А знаєте чому спільне?
Легенда свідчить, що на місці озера колись був піщаний кар'єр. І, вранці, коли робітники прийшли на роботу, вони побачили там воду. Згодом рівень води збільшився і озеро набуло свої обриси. Саме тому озеро ще називають підземним.

Що таке Баластне озеро і чим воно знамените?
Озеро Баластне — це верхівка величезних підземних запасів прісної води під товстим шаром піску, які проступають на поверхню і утворюють мальовничий куточок. Саме цими підземними водами і харчується система водопостачання м.Вознесенськ, а саме озеро служить як би індикатором рівня і підпору підземних вод - звідси і назва "Баластне".

Навколо неймовірно красиво — хвойні та листяні ліси, тихі стежки навколо озера, оглядові майданчики з піщаних обривів. Примітно, що озеро облюбували лебеді — їх часто можна побачити підпливає до берегів, так що при відвідуванні озера не забудьте кинути з собою хліба до свого рюкзачка.

17:00 відправлення до Херсона.

З собою необхідно взяти:
— комфортний одяг і взуття;
— головний убір;
— продукти для обіду;
— питну воду;
— купальник або плавки (в теплу пору року).
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
— екскурсійна програма;
— вхідні квитки на територію парку;
— супровід представником турагенції;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування,
— особисті витрати,
— сувеніри


ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
550 грн_______ 500 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10