ВАРТІСТЬ____________ДАТА ТУРУ
450/400 грн___25 квітня
Асканія-Нова + фото-Safari
Заповідник Асканія-Нова — це унікальна природна пам'ятка, розташована на півдні України: саме тут знаходиться єдина в Європі ділянка неораного степу.
— Відвідаємо всесвітньо відомий біосферний заповідник Асканія-Нова.
— Прогуляємось найгарнішим дендрологічним парком.
— Можливість побувувати на фото-сафарі в цілинному степу.
Біосферний заповідник Асканія-Нова — один із найстарших заповідників України. Тут збережено в первозданному вигляді велику ділянку незайманого степу — Великий Чапельський під. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітру. Тут вільно проживають стада диких тварин. В умовах, наближених до природних, можна побачити 250 видів ссавців і птахів з усіх континентів. В тур в Асканію-Нова входить оглядова екскурсія "Перлина в степу" з відвідуванням зоопарку та дендрологічного парку
Програма туру


06:45
збір групи: зупинка пл. Свободи (бажаючі можуть приєднатися по дорозі вул. Університетська).
07:00 відправлення на комфортабельному мікроавтобусі / автобусі.

Прибуття в Асканія-Нова, вільний час на перекус (30 хвилин).
Початок оглядової екскурсії «Перлина в степу» (зоопарк, дендропарк в супроводі екскурсовода 2,5 години).

Почнемо екскурсію оглядом дендрологічного парку, частина якого закладена ще в 1887—1892 рр. Ф. Е. Фальц-Фейном. Дізнаємося історію створення парку, архітектурного комплексу, що імітує середньовічний замок, побачимо ровесників динозаврів — метасеквойя і гінкго дволопатеві та колекцію деревних рослин — представників різних географічних районів земної кулі.

Одним словом, в найкоротші терміни оглянемо найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувалася вздовж Чумацького шляху, Велику степову галявину з групою кримських сосен, створену в 1908—1913 рр. В.Орловськім і багато іншого цікавого.
Далі перейдемо до Асканійського зоопарку, закладеному в 70-х роках XIX століття. Ось уже понад сто років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усього світу. Зараз тут проживають переселенці із Африки та Австралії, Північної та Південної Америки, з Центральної Азії і Далекого Сходу, навіть з Арктики.

Один із кращих заповідників Європи Асканійський зоопарк абсолютно не схожий на більшість зоопарків, адже тварини та птахи тут мають набагато більше простору, а більшість із них взагалі утримується в напіввільних умовах в степах Великого Чапельського поду. Птахи мають можливість вільно перелітати з одного місця на інше, тримаючись поблизу численних ставків. Рукотворним шедевром садово-паркового мистецтва став вирощений у спекотному степу дендропарк зі столітніми деревами.

Вільний час, надається можливість пообідати, прогулятися по дендропарку.
Територія Асканії-Нова доглянута і призначена для неспішних прогулянок. Насолоджуйтеся природою, пройдіться до озера і зробіть фото на пам'ять!

Обід. Беріть з собою сендвічі, фрукти та овочі. На свіжому повітрі чудовий апетит!
14:00 збір групи. Відправлення до Херсона
Екскурсія "Ретро-фотосафарі в автомобілі"
Маршрут даної екскурсії пролягає через степову ділянку, де тварини утримуються в напіввільних умовах. Ви маєте змогу не лише побачити їх зблизька, але й вийти з машини, і зробити фото на фоні степу, де пасуться численні стада копитних. Ми проїдемо через загони з тваринами, де можна побачити антилоп, коней Пржевальського, оленів, зебр, страусів та через стару й нову частину дендропарку

Настійно рекомендуємо виїжджати в самий степ із кількох причин:
Ви побачите рідкісних тварин в природному місці існування. Дізнаєтеся справжній херсонський степ і рослини, які занесені до Червоної Книги. Вартість сафарі 150 гривень. Емоції безцінні! Ви отримаєте яскраві фото з тваринами! *
Кількість місць на сафарі в Асканії-Нова регламентується адміністрацією заповідника. Ми бронюємо виїзди в степ заздалегідь для гарантування місць. Дана опція оплачується додатково при бронюванні.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
— оглядова екскурсія "Перлина в степу" (зоопарк та дендропарк);
— вхідні квитки до заповідника "Асканія-Нова";
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати;
— сувеніри;
— екскурсія до степу (сафарі). Вартість — 150 грн. (бронюється завчасно).
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
450 грн_______400 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10