ВАРТІСТЬ____________ДАТА ТУРУ
500/450 грн___26 вересня/ 02, 09, 16, 30 жовтня
Асканія-Нова + фотоSafari
Заповідник Асканія-Нова — це унікальна природна пам'ятка, розташована на півдні України: саме тут знаходиться єдина в Європі ділянка неораного степу.
— Відвідаємо всесвітньо відомий біосферний заповідник Асканія-Нова.
— Прогуляємось найгарнішим дендрологічним парком.
— Можливість побувувати на фото-сафарі в цілинному степу.
Біосферний заповідник Асканія-Нова — один із найстарших заповідників України. Тут збережено в первозданному вигляді велику ділянку незайманого степу — Великий Чапельський під. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітру. Тут вільно проживають стада диких тварин. В умовах, наближених до природних, можна побачити 250 видів ссавців і птахів з усіх континентів. В тур в Асканію-Нова входить оглядова екскурсія "Перлина в степу" з відвідуванням зоопарку та дендрологічного парку
Програма туру
Виїзд о 5:40 — 26 вересня

05:45
збір групи: зупинка пл. Свободи (бажаючі можуть приєднатися по дорозі вул. Університетська).
06:00 відправлення на мікроавтобусі / автобусі.

Прибуття в Асканія-Нова

08:00-10:00 Екскурсія "Ретрофотосафарі в автомобілі"
Маршрут даної екскурсії пролягає через степову ділянку, де тварини утримуються в напіввільних умовах. Ви маєте змогу не лише побачити їх зблизька, але й вийти з машини, і зробити фото на фоні степу, де пасуться численні стада копитних. Ми проїдемо через загони з тваринами, де можна побачити антилоп, коней Пржевальського, оленів, зебр, страусів та через стару й нову частину дендропарку

Екскурсія «Ретрофотосафарі»
Екскурсія на автомобілі, продовжується вона 2 години. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Вся площа по периметру обнесена огорожею з металевої сітки і поділена на різні за площею загони. У пасовищний сезон тварини розміщуються залежно від травостою та сумісності. Взимку мешканців тропічних широт (зебр, антилоп, гаялів, ватусі, кафрських буйволів) забирають у приміщення (антилопники). На території залишаються тільки ті тварини, які добре пристосовані до холодного клімату: сайгаки, бізони, олені благородні та плямисті, кулани, коні Пржевальського.
Починається круїз оглядом першого загону, огородженого для акліматизації екзотичних видів травоїдних тварин ще Ф.Е.Фальц-Фейном. Ділянка розташована на краю Великого Чапельського поду. Тут утримуються зебри, антилопи канна, нільгау, лань європейська, муфлони, поні та віслюки. Останні з задоволенням спілкуються з екскурсантами.
На штучній скелі – представники Козлоподібних.

З північної сторони до першого загону прилягають вольєри, де мешкають африканські страуси, південноамериканські нанду та австралійські ему. Це нелітаючі птахи. У них порівняно малий розмір грудної клітки та повна відсутність кіля.

Далі маршрут пролягає через загін № 2 з гаялами – вихідцями з далекої Індії. Разом з гаялами представник африканської фауни – довгорога худоба ватусі. Поважно пересуваються бички сірої української породи великої рогатої худоби.

До цього загону прилягає загін № 3. Там утримуються самці коней Пржевальського, сайгаки та ін.

Наступна зупинка в загоні № 4, де мешкають зебри, антилопи гну та коні Пржевальського. Територію загону перетинає арик, по якому вода самопливом поступає до водойми, що у найнижчій точці Великого Чапельського поду.
Ближче до осені в центрі поду збирається велика кількість перелітних птахів: різні види качок, багатотисячні зграї журавлів, сірих гусей, куликів.
Настійно рекомендуємо виїжджати в самий степ із кількох причин:
Ви побачите рідкісних тварин в природному місці існування. Дізнаєтеся справжній херсонський степ і рослини, які занесені до Червоної Книги. Вартість сафарі 250 гривень. Емоції безцінні! Ви отримаєте яскраві фото з тваринами! *
Кількість місць на сафарі в Асканії-Нова регламентується адміністрацією заповідника. Ми бронюємо виїзди в степ заздалегідь для гарантування місць. Дана опція оплачується додатково при бронюванні.

Зверніть увагу!
Дітям до 7 років виїзд у степ заборонено, відповідно до правил заповідника.
У разі змін погодних умов (сильна злива, посуха, високі температури), які є характерними для регіону, набір групи на екскурсію "Фотосафарі" призупиняється.
10:00-11:00 вільний час
11:00—13:30 Початок оглядової екскурсії «Перлина в степу» (зоопарк, дендропарк в супроводі екскурсовода 2,5 години).

Почнемо екскурсію оглядом дендрологічного парку, частина якого закладена ще в 1887—1892 рр. Ф. Е. Фальц-Фейном. Дізнаємося історію створення парку, архітектурного комплексу, що імітує середньовічний замок, побачимо ровесників динозаврів — метасеквойя і гінкго дволопатеві та колекцію деревних рослин — представників різних географічних районів земної кулі.

Одним словом, в найкоротші терміни оглянемо найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувалася вздовж Чумацького шляху, Велику степову галявину з групою кримських сосен, створену в 1908—1913 рр. В.Орловськім і багато іншого цікавого.
Далі перейдемо до Асканійського зоопарку, закладеному в 70-х роках XIX століття. Ось уже понад сто років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усього світу. Зараз тут проживають переселенці із Африки та Австралії, Північної та Південної Америки, з Центральної Азії і Далекого Сходу, навіть з Арктики.

Один із кращих заповідників Європи Асканійський зоопарк абсолютно не схожий на більшість зоопарків, адже тварини та птахи тут мають набагато більше простору, а більшість із них взагалі утримується в напіввільних умовах в степах Великого Чапельського поду. Птахи мають можливість вільно перелітати з одного місця на інше, тримаючись поблизу численних ставків. Рукотворним шедевром садово-паркового мистецтва став вирощений у спекотному степу дендропарк зі столітніми деревами.

Вільний час, надається можливість пообідати, прогулятися по дендропарку.
Територія Асканії-Нова доглянута і призначена для неспішних прогулянок. Насолоджуйтеся природою, пройдіться до озера і зробіть фото на пам'ять!

13:30-14:30 вільний час

Обід. Беріть з собою сендвічі, фрукти та овочі. На свіжому повітрі чудовий апетит!
Також можна замовити обід у місцевому кафе "Канна".

14:30
збір групи. Відправлення до Херсона
17:00 орієнтовний час прибуття до Херсона.
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
— оглядова екскурсія "Перлина в степу" (зоопарк та дендропарк);
— вхідні квитки до заповідника "Асканія-Нова";
— супровід керівника групи;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування;
— особисті витрати;
— сувеніри;
— екскурсія "Фотосафарі" — 250 грн. (діти, віком до 7 років, на екскурсію не допускаються).
ДОРОСЛІ___________ ШКОЛЯРІ
500 грн_______450 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10