ВАРТІСТЬ____________ДАТА ТУРУ
950/850 грн____ 14, 20, 28 липня
Актівський каньйон, Трикратський ліс і Білі скелі
Захоплююча подорож на 1 день Навіщо далеко їхати, якщо поруч стільки краси. Чудове тріо найкрасивіших і незвичайних місць в Україні: 1. Арбузинський каньйон 2. Актівський каньйон 3. Трикратський ліс-лабіринт
Переваги туру
— Насичений одноденний тур де ви зможете полюбуватися Білими скелями, обійти всі три легендарних каньйони: Арбузинський, Малий Актівський і Великий Актівський;
— Екскурсія підходить для сімей із дітьми
— Спуститися на дно каньйону Диявола;
— Влаштувати фотосесію на тлі видовищних природних декорацій;
— Відпочити в Трикратському лісі;
— Відвідати 4 секретні локації, відомі далеко не кожному!
Програма туру
07:00 Виїзд із Херсона (зупинка на Чорнобаївку біля автовокзалу)
08:30 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)

10:00 Прибуття в с. Трикрати. Екскурсія по Арбузинському та Актівському каньйонах.
Арбузинський каньйон або як його ще називають Малий Актівський каньйон, вважається гордістю і однією з найголовніших визначних пам'яток Миколаївської області. Мало хто і підозрювати міг, що посеред степу можна виявити справжній каньйон із досить високими скелями і стрімкої річечкою, яка пробиває собі шлях через валуни. Це місце славиться своєю красою і чудовою природою, не дивно, що воно стало місцем активного туризму не тільки для українців, а й для гостей країни.
Актівський каньйон — одне з найбільш незвичайних для України місць, помилуватися яким щорічно приїжджає безліч туристів, зачарованих красою мальовничих скель і таємничих схилів. «Долина диявола», «Малий Крим» – саме так називають Актівський каньйон. Гранітні валуни, стрімкі скелі, величезні кам'яні брили нависають над рікою Мертвовід, по якій, за легендою, скіфи спускали своїх правителів в останню путь.

Це унікальне для Європи явище, адже Актівський каньйон більше схожий на знамениті каньйони Північної Америки. Тому він по праву може називатися українським Гранд-Каньйоном. Це місце вразить як любителів природи, так і фанатів екстремального відпочинку своїм незвичайним поєднанням водної та лісової екосистем, безліччю валунів і скель.
Далі нас чекає в гості «Трикратський ліс» або як його ще називають «Лабіринт». Це унікальний і красивий ліс у Миколаївській області поблизу села Трикрати, який колись був парком. Складається він з урочища «Лабіринт» і «Васильєва пасіка». Його можна порівняти з оазою, так як він знаходиться по середині справжнісінького українського степу, а за своєю красою не поступається Софіївському парку в Умані.

В XIX ст. у посушливих степах Миколаївщини граф Скаржинський створив неподалік свого маєтка справжній зелений оазис. Трикратський ліс складається з декількох урочищ, які плавно перетікають одне в одне. З «Васильєвої пасіки» потрапляєш в «Лабіринт», з «Літнього хутора» – в «Мироновий гай» і «Виноградний сад».Є тут і могутні дуби, яким більше 200 років, і озеро, повне риби, і бізони, і навіть невелика популяція лелек. Та найбільше Трикратський ліс славиться своїми звивистими стежками та безліччю невеликих мостів через річку Арбузинка. За це він отримав назву «Лабіринт».

Після екскурсії вільний час для обіду (продукти беремо з собою).
Також можна пообідати в місцевому кафе. Орієнтовна вартість комплексного обіду — 150 грн.

Наприкінці нашої подорожі на Вас чекає гарна фотосесія на Білих скелях.
Білі скелі на Миколаївщині — це колишній кар'єр, де видобували крейду, а зараз місце для крутих фото. Коли допитливі мандрівники, які вчиняють піші походи, наткнулися на блакитне озеро, яке поросло красивими кущами, з тих пір стали крейдяні кар'єри набирати популярність.

Білі скелі це місце, де найменше очікуєш побачити диво природи. Приголомшливе місце для відпочинку, яке чимось нагадує знамениті тераси турецького Паммукале: білосніжні гори на тлі синього неба виглядають просто дивовижно.

17:00 відправлення до Херсона.

З собою необхідно взяти:
— комфортний одяг і взуття;
— головний убір;
— продукти для обіду;
— питну воду;
— купальник або плавки (в теплу пору року).
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом;
— екскурсійна програма;
— вхідні квитки на територію парку;
— супровід представником турагенції;
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування (обід орієнтовна вартість 150 грн.).
— особисті витрати,
— сувеніри


ДОРОСЛІ___________ ДІТИ з 5 до 12 років
950 грн_______ 850 грн