ВАРТІСТЬ_____________ДАТА ТУРУ/ЧАС
700/650 грн___ 19 вересня/ 24 жовтня
Нерубайські катакомби та
кримінальна Одеса

Одноденнй тур із Херсона та Миколаєва в Нерубайські катакомби з відвідуванням Одеси

Переваги туру
— на власні очі побачите таємничий світ підземних перехресть, потужних обвалів і обводнених галерей;
— ознайомитеся з історією партизанських загонів,
— прогуляєтесь чудовою Одесою.
«Я маю сказати Вам пару слів за Одесу!».
Це місто — справжній самоцвіт гумору. Повітря тут насичене солоним морським вітром, ароматним вином і духом пригод. Одеса — це кораблі з різних сторін світу, Платанові алеї, своєрідна мова, рачки на Привозі, колоритна Молдаванка. Якою стороною не поверни це місто, воно завжди буде дивувати і надихати.
Програма туру
06:45 збір на зупинці на Чорнобаївку біля Автовокзалу.
07:00 виїзд із Херсона (зупинка "Автовокзал")
09:00 виїзд з Миколаєва (ТРЦ City Center)
10:30 екскурсія в Нерубайські катакомби.
У передмісті Одеси розташовані старовинні підземні виробки кінця 19 – початку 20 століть. Ця унікальна система каменоломень називається катакомбами і являє собою грандіозний і дивовижний лабіринт. Протяжність катакомб сягає трьох тисяч кілометрів, але навіть приблизна топографія одеського підземелля досі не відома. У катакомбах круглий рік зберігається однакова температура, рівна чотирнадцяти градусам тепла, їх глибина у деяких місцях досягає ста метрів. Справжня історія цього загадкового місця не відома досі. Доведено тільки те, що одеські катакомби є самими заплутаними у світі за рахунок хитросплетінь безлічі ходів.

Потрапивши до катакомб, ви зможете побачити таємничий світ підземних перехресть, потужних обвалів і обводнених галерей. Тут перед вами постануть унікальні пейзажі, які не можна побачити більше ніде у світі. Безліч туристів, дослідників, авантюристів і творчих людей притягує незвідане одеське підземелля.

Під час екскурсії ви ознайомитеся з історією партизанських загонів, які ховалися у підземеллі під час Великої Вітчизняної війни. Саме героїчна боротьба одеських підпільників із фашистськими окупантами надихнула відомого письменника Валентина Катаєва на створення тетралогії «Хвилі Чорного моря», що оповідає про подвиги радянських партизан. Неодмінно дізнаєтеся про те, що у мирний час у катакомбах, в ізольованих від основного лабіринту галереях влаштовувалися склади для витримки коньяку, а також пункти управління і зв'язку, передбачені для надзвичайних ситуації.
12:00—13:00 переїзд до Одеси.
13:00—15:00 екскурсія автобусно-пішохідна "Кримінальна Одеса".
Екскурсія Кримінальна Одеса — це не екскурсія, це захоплююча пригода! Разом ми повернемося в часи, коли народилася Одеса-мама!
Ви дізнаєтеся:
— чим так вабив наше місто аферистів і злодіїв;
— коли і як в Одесі придумали контрабанду;
— хто створив і втілив в життя "Кодекс нальотчика".
Почуєте про неймовірні злочини і геніальні афери!
Ми побуваємо в знаменитих двориках Молдаванки, в будинку, де народився і виріс король одеського злочинного світу Мішка Япончик (Михайло Вольфович Вінницький). Проживемо яскраві моменти трагічного життя цього кримінального таланту, посміємося і посумувати разом із ним. Япончик (для своїх), а шанобливо — Японець у метриці був записаний, як Мойше-Яків. Народженому в родині бідного биндюжника хлопчикові доля надала складний вибір: або прожити життя в злиднях, але чесно, чи стати злодієм і отримати шанс на гарне життя. Він вибрав друге. І яскраво увійшов не тільки в кримінальну історію Одеси, але і в світову літературу. Ісаак Бабель увічнив особистість Япончика в своїх "Одеських оповіданнях", адже саме Мішка став прототипом Бені Кріка. А винахід такого виду злочину, як наліт, відбилося навіть в одеському фольклорі..

Ви дізнаєтеся, як пов'язано ім'я Мішки з долею Григорія Котовського. Розберемося ким же він був насправді: "бессарабських розбійником" або "червоним командиром". Відкриємо Вам секрет, чому Котовський ніколи не спав у присутності червоноармійців і хто і за що його вбив. Розберемося де в його біографії історичні факти, а де художній вимисел.

Побачимо секретну Воровського академію, яку заснувала і утримувала сама Сонька Золота Ручка. Гід розповість про геніальних винаходи цієї легендарної жінки і пройде з Вами останню путь каторжників до вежі, де Шура Соломоніак (вона ж Сонька) завершила свою кар'єру. Ви своїми очима побачите те, що вона бачила в останні хвилини свого вільного життя. Звичайно ж, оглянемо Одеський тюремний замок. Його унікальна конструкція має всього два аналоги в світі!
Ви відвідаєте також двори і вулиці, де проходили зйомки серіалів "Ліквідація" та "Мішка Япончик".
Яскраві враження залишать у Вашій пам'яті не тільки легенди, міфи і факти про кримінальну Одесу минулого, а й колорит жителів сучасного міста, які все також люблять "поговорити за життя" із випадковими гостями.

15:00—18:00 Вільний час в центрі міста

18:00 Виїзд до Херсона. Прибуття близько 21:30 год..
Поділитися з друзями
У вартості туру
— проїзд автобусом/ мікроавтобусом
— екскурсія та вхідні квитки в катакомби;
— екскурсія "Кримінальна Одеса"
— супровід керівника групи
— групове страхування.
Додатково оплачується
— харчування,
— особисті витрати,
— сувеніри
ДОРОСЛІ____________ДІТИ
700 грн_______650 грн
Ви замовляєте тур
Заповніть форму, щоб ми зв'язались з вами
Кількість місць
1
10